Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko
  • »@ngi3« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 15. April 2004

PredloG

Predalzem da sve zatvorene teme budu izbrisane, ne sluze nicemu a prave guzvu. Ne ukljucujuci i temu "trenutno" koja bi po meni trebala da pocne da radi. Ipak Admin najbolje zna!
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 15. April 2004

Ubedjen sam da nisi procitala ni pola tema koje su zatvorene, tako da predlog smatram kao jedan vid sale.

Ujedno bih rado cuo pojedinacne razloge za svaku temu koju smatras da treba izbrisati.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

3

Četvrtak, 15. April 2004

Kako rece admin ne bi bilo u redu brisanje tih tema... VErovatno bi taj cin doveo do toga da se neko seti kroz neko vrijeme da ih ponovo pokrene.. I diskusija bi se onda vrtela u krug... A ovako stoje i kao svedok svacijeg pisanja... A i ostaje i svima dostupan razlog zatvaranja istih..

Nego imam ja tu jedan drugi predlog: mogle bi sve da se smeste zajedno u jedan podforumu.. Da ih ne gledamo zajedno sa temama koje pretrazujemo radi diskusija.. vec da su u jednom posebnom kutku sve te teme.. Mozda bi tako izgledalo bolje. A i ne bi bile zabacene i upletene sa ostalim temama..

A sto se mene licno tice moze da ostane i ovako kako jeste. Cak mi se i za ovu temu cini da je vec negde postojala... ili je mogla ona PITANJE da se iskoristi... no nejse... sve za hair :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

• Poruku poslati

4

Petak, 16. April 2004

To je bio samo predlog Admine nemas razloga da se ljutis. A fino sam navela gore "Admin najbolje zna"
A sto se tice zatvorenih tema procitala sam kol'ko sam procitala a mozda i nije bilo potrebe da ih citam jer se tu nemoze nista postirati.
A mozes i ovu temu da zatvoris, tvoja volja (ili cak da je izbrises, meni svejedno)
Naucila sam...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

5

Petak, 16. April 2004

Ne znam na osnovu cega si zakljucila da se ljutim. :)
Na najnormalniji nacin sam izneo moje vidjenje ove stvari. ;) Zamisli samo da neko zapali sva knjizevna dela koja se njemu ne svidjaju i za koja misli da nisu vredna citanja.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 20. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Admine predlazem ti, posto si veliki broj tema zatvorio, da zatvoris i temu Moderatorsko cose, jer veliki broj clanova Foruma nema pristup toj temi.

Isto kao sto zenama nije dozvoljen kutak, tako ni vi moderatori netreba da imate neki svoj kutak. Ovo je, po meni nepravedno u odnosu na zene.

Zasto to moderatori mogu a zene ne mogu???

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 20. Maj 2004

Predlog jednoglasno (uz jedan glas) usvojen ;)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 20. Maj 2004

Eto on izbrisa temu Moderatorsko cose, ali na nepravilan i nedemokratski nacin, bez da konsultuje ostale moderatore, ali eto necu da se mijesam to je vasa interna stvar.

U svakom slucaju kod mene je forum sada krachi. :):):
Nekako pregledniji. :):):)

Dobro bi bilo ako bi moglo da se uradi da svaki clan foruma moze da bira koje on forume zeli da mu se prikazuju, a one u koje se nikako ne ukljucuje da ih i ne gleda, tako bi se bodilo na preglednosti. HA? :):):)

Eto ti sada jedne mozgalice.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 20. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Eto on izbrisa temu Moderatorsko cose...

Otkud ti to da sam bilo sta izbrisao :D Ono sto ti ne mozes da vidis ne znaci da nije tu. Tebi barem ne bih morao te stvari da objasnjavam.

Citirano

Orginalno od Gerilac
Dobro bi bilo ako bi moglo da se uradi da svaki clan foruma moze da bira koje on forume zeli da mu se prikazuju, a one u koje se nikako ne ukljucuje da ih i ne gleda, tako bi se bodilo na preglednosti. HA? :):):)

Eto ti sada jedne mozgalice.

Ovakav predlog je vec postojao, medjutim ne vidim smisao sakrivanja neceg od samog sebe. Ukoliko neko ne zeli citati odredjene pod-forume, jednostavno ne treba da ulazi na njih.

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 20. Maj 2004

ovo je obican pokusaj privlacit paznju na sebe ili nesto slicno :)

brate (o)
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 01. Juli 2004

ene tek sad vido ono za taiming, lijepo je ono admin napravio a sigurno je imo i posla bogomi oko toga,
evo ja imam jedan predlog i nije bas estetske prirode vec jako funkcionalan, naime ima jedna stvar koja mi se ne svidja i muci me vec dugo dugo vremena, radi se o tome kad si na portalu i kliknes na temu koja je upisana toga dana uvek ide na pocetnu stranu, pa posle moras da ponovo kliknes i odes na poslednju, to je bezvredno gubljenje vremena jer ako smo sto puta procitali pocetnu stranu zasto da joj se vracamo svaki put, bolje bi bilo da se ide direktno na poslednji upisani prilog. Mozda je i ekonomicno za ljude kojima je ucitavanje sporije pa tako nece gubiti vreme, a i bice manje nerviranja, meni su se neke prve strane cak i zgadile, jer u nekim temam ima i po hiljadu odgovora a mi se uvek vracamo na pocetak.
Vidi bogoti admine uradi to mlogo bi mi znacilo.
malo za promenu

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 01. Juli 2004

Ima već. Zelena strelica koja iz nekog razloga (ili bez razloga) pokazuje u desno će te postaviti na zadnji prilog...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 01. Juli 2004

ijooo Djordje bog ti do, ja kolko sam se mucio sa tim, a i bas sam hadalj, vidis kako jednostavno bese, no bogomi nesto mi niko to nikad nije bio objasnio a i nikake logike nema, ja sve mislio da je ta strelica vise da ti pokaze ko je piso, a nikad nisam probo da klinem na nju
a kako si ti to otkrijo?

PS. ja bi ipak admina zamolio da umesto strelice napravi i da kad kliknes na temu odma ides na kraj, prvo zato sto sam ja tako naviko a i tako je logicnije, a drugo jer je strelica jako mala i mlogo ljudi je cak i ne primeti
il ako hoj ti turi visu strelicu
malo za promenu

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 01. Juli 2004

Predlog

Mislim da bi bilo najbolje da sve ostavite kao sto je jer kad neko nije na Forumu svaki dan a o nekoj Diskusiji hoce sve procitati onda je kao sto je sada logicno i covek se moze orientisati po odgovorima.

Mislim to je moj Stav jer ja samo ponekad udjem na Forum pa onda procitam Teme od prve do poslednje Strane/Odgovora da bi sebi napravio Sliku te Diskusije.

Ali vi ste vise tu pa se ja kao retki Gost mogu i na Novosti prilagoditi:).
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 01. Juli 2004

I ja sam se nekako navikao da uvijek kliknem na naziv teme i redovno zaglavim na prvu stranu. A onu strelicu nekako nisam naviko da klikam. Hmmm, ne znam, mozda bi bilo dobro da se ubaci ovo sto Hadalj kaze. Eto ako ne zbog Hadalja, a ono zbog mene jadjo. Jer, ako ne zbog mene, a ono zbog koga ce nu.

Allahimanet.

16

Četvrtak, 01. Juli 2004

Pise na onoj strelici 'idi na zadnji prilog' i mislim da je to dosta i srecan sam da postoji onaj link koji vodi na prve priloge.. a zasto sam srecan? Pa zbog onih koji su prvi put na forumu posebno, a i zbog onih koje sam ja uputio na forum. Njih ce sasvim sigurno privuci oni prilozi koji su bili na pocetku napisani jer su bili puno puno ozbiljniji i vredniji za citanje od svih ovih poslednjih u poslednje vrijeme... Ja bas nekom preporucih forum a iskreno se nadam da nece stic do poslednjih priloga jer sam mu za forum rekao da je ozbiljno mesto i vode se ozbiljne diskusije.. A ako ode na poslednje priloge ne znam koliko ce mi poverovati, ili...

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 01. Juli 2004

Pa hajt kad si navalio, nek bude. I ja sam nekima preporucio da dodju na Forum jer je to veoma ozbiljno mjesto, i rekao sam mu da obrati paznju na posljednje postove ispisane, jer su oni najozbiljniji.

Allahimanet.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

18

Subota, 17. Juli 2004

Esselamu alejkum

Moj prijedlog je da nekako preformulišemo ovaj rang "cool novajlija" jer neki dibidus nisu kul.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 18. Juli 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Ja bas nekom preporucih forum a iskreno se nadam da nece stic do poslednjih priloga jer sam mu za forum rekao da je ozbiljno mesto i vode se ozbiljne diskusije.. A ako ode na poslednje priloge ne znam koliko ce mi poverovati, ili...

Vala Fingers upravu si, ja nisam bila poslednjih 2 meseca na forumu i sve nesto na politickoj bazi...
Naucila sam...

20

Utorak, 20. Juli 2004

A ja predlazem da se ova tema predloG pridruzi onoj temi koja se zove nesto drugacije, i izgovara se na sledeci nacin: predlog... mozda su su to dva razlicita jezika ko ono u tln :D... Stvarno primetih da imamo te dvije teme a koje nose isti naziv, i plus imamo i jos temu 'jedan prijedlog' i neku 'sugestiju' pride... Ja predlazem da sve predloge objedinimo :)

Social bookmarks