Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

21

Petak, 03. Oktobar 2003

Bogami admine ja ti poverovao ni palo mi nije napamet da analiziram ispravnost onoga sto si napisao. Obicno kad neko iznese neke konkretne cinjnenice, bar ovde na forumu (a naravno zavisi i ko), prihvatam ih kao tacne i samo prelazim preko njih pogledom a fokusriam se na ostatak teta (manje vise i na to ponekad). Ni ovakav slucaj ne pokazuje neispravnost toga, jer si se ti eto sam ispravio, sto dokazuje da provereno iznosis fakte a ne samo tek onako.

A nije valjda da si ti posumnjao da ja bezveze pricam da opcija ne radi 8o (ovo mi sad nesto pade napamet :D)

Bitno je da je sad sve ok, sto rece ti ;).
mogu ja da se potpisem i bolje...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

22

Subota, 04. Oktobar 2003

ekonomija

nesto mi pade na pamet, ode nidje nema neke teme o ekonomiji, menadzmentu, marketingu. Jel to ljude ne zanima il jos se nije neko naso da pokrene. Ja tedo, no reko ne znam dje da je turim, cini mi se da mora bit nesto posebno, jer ne ide sa naukom, a u ono biznis bi mogla, al onamo mali oglasi pa opet nije to to.
moglo bi lijepih stvari se pisat, al sam nam nadjite mesto.
Haj bate Admine ti si pametan, razmisli ljijek pa nam javni;

malo za promenu

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

23

Subota, 04. Oktobar 2003

Pa Ekonomija koliko ja znam jeste nauka i to drustvena.

Ne vidim zasto u forumu o nauci ne bi mogla biti pokrenuta tema o Ekonomiji. ?(
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

24

Subota, 04. Oktobar 2003

ono jes, al ako bi pricali o biznisu, nije bas ekonomija, nije bas nauka, vise praktika, bolje bi bilo ono gde je biznis ostaviti za to, a one male oglase skloniti u sve i svasta
malo za promenu

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

25

Subota, 04. Oktobar 2003

Sta bi bilo kad bi bilo...

Pocni ti temu u forumu o nauci, pa ako obim diskusija postane toliki da zasluzuje novi pod-forum, isti cemo otvoriti bez problema. ;)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

26

Subota, 01. Novembar 2003

e vido da je Admin promenio ono na Biznis i sad je Biznis i Ekonomija, sto me bas obradova, ja trk tamo da napisem nesto, kad ono hoces
otvoris temu i ono

Mladi Muslimani U Sandzaku
Trazim neke sajtove za FRIZURE...
Poslovno-stambeni objekat 800m2 u Kraljevu
BAND TRAZI KLAVIJATURISTU!!!!!! RAUM MÜNSTER/NRW
SEZONAC-DA'TE ZAPOSLITE ME
pa ljudi zar ovde neko da pise neke ozbiljne stvari
e ne ide ovo zajedno cini mi se
haj admine ljeba ti zameni ovo, il stavi to u neku posebnu temu mali oglasi il odvoji il ne znam sta
al ovako ne ide
malo za promenu

27

Subota, 01. Novembar 2003

Vala beksa izgleda da je admin izgubio nadu u nasu ekonomiju cim ne mari za nju no je trpa u isti dzak sa kojekakvim oglasima :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

28

Utorak, 04. Novembar 2003

Zanimljivo da mi je sinoc (ustvari pre par dana) pao predlog napamet da se onemoguci odgovaranje istog clana u jednoj temi uzastopno, a da je to vec ostvareno vidim danas.. i to sve sa ogranicenjem koje mi je bilo na umu :]

No ja sam hteo predloziti jos nesto: ograniciti mogucnost otvaranja nove teme jos vise. Naime, konkretno, onemoguciti bas novim clanovima da pokrenu temu. Znam da zvuci pomalo lose, ali desava se (dosta) da ljudi neupoznati sa kulturom naseg foruma nalete i otvaraju kojekakve teme koje samo narusavaju ugled foruma, i samo povecavaju posao urednistvu da mora da reaguje (i trpi kritike odmah).

Bolje bi bilo da se novi clanovi prvo upoznaju sa forumom, jednomesecnim obitovanjem na njemu recimo, kada mogu da citaju postojece teme i da daju svoje odgovore, a nakon toga i da pokrecu nove teme. Ili, kad vec postoji brojanje postova, da se to omoguci nakon izvesnog broja upisa (pri camu ne bih racunao temu trenutno :D ).

Da neko ne pomisli lako je meni da pisem ja prekrkao sve te prepreke, evo ja se odricem (ukoliko ima smisla pricati o svemu) svojeg prava kao da sam novi clan, samo usvojte ovo :)..

A i zatvorio bih stvarno sada (da se pitam) temu trenutno... admin je u pravu cini mi se, ona je postala besmislena..

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

29

Predlog za ukudanje mogucnosti da novi clanovi foruma otvaraju teme ne nalazim za produktivan iz razloga sto je sustina foruma da se postavljaju pitanja i traze odgovori.
Licno sam se uclanio na mnogo foruma iz jednog i jedinog razloga da bih tamo postavio pitanje na koje ne znam odgovor. Uvodjenjem predlozenog ogranicenja, ugrozio bi se donekle i sam razlog postojanja ovog foruma, te se iz tog razloga to ogranicenje ne moze prihvatiti.

Sto se tice teme "Trenutno", razmisljam da je potpuno izbrisem ili da je zauvek zatvorim.

U svakom slucaju, zahvaljujem se na predlozima.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

30

he he he admine ako zatvorish temu trenutno chega ce posle Bit Pink moderator????
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

31

Citirano

Originalno od fingersbroken :
A i zatvorio bih stvarno sada (da se pitam) temu trenutno... admin je u pravu cini mi se, ona je postala besmislena..

@ fingersbroken : Da se smisao teme gubi, jasno je i meni. :) Nisam bas imala ovo na umu kada sam otvarala temu. Sorry narode :(

Citirano

Originalno do Administrator : Sto se tice teme "Trenutno", razmisljam da je potpuno izbrisem ili da je zauvek zatvorim.

@ admin: Cini sto ti je volja :) Meni bi samo bilo zao da prvi deo onog prvog "Trenutnog" nestane jer tamo je i bilo zanimljivo citati ( ili sam ja to samo umislila . ? :O )

Citirano

Oiginalno od Dado : he he he admine ako zatvorish temu trenutno chega ce posle Bit Pink moderator????

@ Dado : Pink nije modi :) ...drugacije bi tema izgledala da jeste! Hvala bogu eto nece biti vise ni teme pa ni (moguceg ) posla za mene :D Razjasnismo i to. 8)

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

32

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci.

Kukuuuu nemo je ukidaaaat. Nekaaaa jeeeeee. Leleeeeeee. Pink nemoj se tako lahko predavat, samo jednu suzu ako pustish za tom temom oni che ti je ostaviti. Slobodno se izjasni. Pokazi da te boli to shto che da ti ukinu temu. Neshto shto je vech ugradilo se u Forum, a i tebe samu. Vjerovatno se ponosish time shto si uspjela da pokrenesh neku temu u kojoj che se ispisati veeeeeliki broj postova. Nemoj se tako lahko predavat. Imash moju podrshku.

Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

33

Citirano

Orginalno od DreamKiller

Kukuuuu nemo je ukidaaaat. Nekaaaa jeeeeee. Leleeeeeee. Pink nemoj se tako lahko predavat, samo jednu suzu ako pustish za tom temom oni che ti je ostaviti. Slobodno se izjasni. Pokazi da te boli to shto che da ti ukinu temu. Neshto shto je vech ugradilo se u Forum, a i tebe samu. Vjerovatno se ponosish time shto si uspjela da pokrenesh neku temu u kojoj che se ispisati veeeeeliki broj postova. Nemoj se tako lahko predavat. Imash moju podrshku.

Allahimanet.

Sta si zapravo hteo ovime da mi kazes postovani brate, DreamKiller-u? ?(

• »DreamKiller« je muško

• Poruku poslati

34

Pa pravo da ti kazem sestro ni ja neznam shta sam htio da ti kazem, ali eto bar sam pokushao. Ja sam, mislio mozda chesh mi ti ili neko drugi pojasniti shta sam htio da kazem, chekaj mozda se josh neko javi, pa i meni i tebi objasni moj post koji si navela gore, shta sam htio da kazem.

Allahimanet.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

35

Pa evo ja da pokusam, ustvari ubijac snova je hteo da se zalozi da tema ostane, posto mu se izgleda mnogo svidja.
E sad, on nije hteo da se obrati Adminu, posto ga je malo pre ovoga ismijavo, i shodno tome ovaj ne bi prihvatio njegov predlog kao ozbiljan, zato Ubijac Snova, koji koristi jezik imperatora, pokusava da se preko pinki obrati direktno gazdi.
malo za promenu

36

Veruj brate beksa da ni sam ubica ne zna sta vise hoce. Napisi ti da je nesto crno on ce da je bijelo, ili obrnuto. I to sve sa paranojom.
Imamo li mi psihijatara na forumu???

Cije snove taj ubija? Ili svoje more lijeci? Cemu kuku? Cemu lele? Koga proziva? Mene? TEbe? Admina? Sansa? ZAsto? Ko ima problema? On lijeci nase? Ili svoje?

Covek se bije sa svojim egom ocigledno pa mu se cini da svi imamo te probleme koje on ima pa bi da nas 'spasi'. Ma bezi vise...

Opet ga evo na ignor..

Da parafraziram:

birdum bardum, birdum jardum, gerilac, dream killer, NEXT PLEASE!!! (izvinjavam se ako sam preskocio koga u brzini :D).

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

37

Srijeda, 05. Novembar 2003

zanima me sta se radi sa 187 chlanova foruma koji nemaju ni jedan Post ???
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

38

Da ih brisemo? 8o

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

39

Aman izbrišite ih, nego šta...

Zbog čega zaslužuju da budu tu, a još i mnogi treba odavde da odu...

Shodno tome prilažem post, koji sam postovao u temi o ogovaranjima:

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Čitam i čudim se...

Tema, jedno, postovi, osim dva relativno interesantna posta vezana za temu, koje su postovali Dado, i više se ne sećam ko još...

U šta se pretvorio razgovor na ovom forumu, u prepucavanje, psovanje, budalanje, nemam pojma o čemu se radi...

Gde god otvorim forum, samo prepucavanja i optužbe, a po najviše mi smeta vređanje...

Odakle pojedinim članovim foruma, jučerašnjim da tako kažem pravo da vređaju, nosioce ovog foruma, pa ako je otvoreni forum, ne znači da treba da trpimo uvrede, pojedinih žutokljunaca, koji su juče čuli za forum i danas već dele savete, pretnje, psovke i slično...

Posebno interesantni novi likovi, Srce, Devon i još po neki, šta je sa vama ljudi, jeste li vi došli ovde da pravite pometnju, ili da se družite i nešto korisno saznate i podelite ono što znate sa nama...

Izvinjavam se svim članovima što zloupotrebljavam temu da bih izneo svoje zapažanje, ali nisam mogao da nadjem prikladnije mesto da ovo napišem...

Žao mi je možda što sam povremeno neaktivan, zbog obaveza na faksu, da pratim intenzivnije dešavanja na forumu, a problem je i u tome što nemam poseban telefon pa neželim da uzurpiram ovaj od gazdi, no nema problema, ako već do sada niste shvatili gde ste, kakav je ovo forum, onda ćemo vas upoznati ubuduće...

Na kraju mislim da ste preterali, previše pameti vam izgleda izlazi na usta, a premalo pameti kupujete ovde, prema tome mislim da niste na pravom mestu...

Ovo je forum dobre zabave, razonode, mesto gde se dosta toga može naučiti, i saznati, a nije mesto gde se izgovaraju reči, nemogu da navodim stvarno nije u mom stilu izražavanja...

Prema tome povedite računa ubuduće...

Još jednom se izvinjavam članovima foruma, jer post nije vezan za temu, a lako je mogao biti posebna tema u nekom od foruma...

Pozdrav

• »DreamKiller« je muško

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 06. Novembar 2003

Dragi moj Fingersbroken, meni je zao shto se ne uklapam u tvoje idilichno shvatanje svijeta i vjere i nauke. Zao mi je takodje shto ne spadam u vechinu "barem" pa da eto koliko toliko se uklapam, ja to ne umijem. Kompleksa nemam Elhamdulillah. Ne stidim se vjere svoje Elhamdulillah. Ne stidim se nacije svoje Elhamdulillah. Trudim se da u zivotu shto vishe saznam i nauchim, redovno chitam knjige, posjechujem ljude za koje se smatra da su ucheni, prisustvujem njihovim predavanjima, diskusijama. Dakle, sve u svemu, trudim se. Pa ako sad nije dobro bit che sigurno bolje ako Bog da. A cilj mi je spoznaja sebe. Po hadisu, Ko spozna sebe spoznache i svojeg Gospodara.
time se ljudi veoma malo bave, a to je prije svega najobaveznije. Dakle, to je najpreche. A sve ostalo je sporedno. Itd. A za psihijatra chemo se nekako dogovorit.

A sada i jedan prijedlog od mene. Predlazem da se na Forumu svakih neznam kolko organizuju izbori za rukovodstvo. Naravno Admin se nemoze mijenjati, ali ovi drugi mogu zar ne? Pravo glasa bi imali oni koji imaju pravo glasa, po nekom zakonu koji bi ova trenutna vlada smislila, itd. Kandidature bi takodje ishe Adminu i podlijezale bi zakonu o kandidaturi za izbore Forumske. Dakle, Forumski izbori.

Allahimanet.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks