Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 06. Novembar 2003

E bog ti do sto me natera da se slatko nasmejem :)) :)) :))
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

42

Mene samo interesuje koliko "potpisa"treba da dobavi izborni kandidat? 8o :))
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

43

A oni koji se u politiku uopste ne razumeju? Mislim u te kandidature,sakupljanje potpisa, glasanja, rukovodstva, raznorazne titule i sl. ( aman mene vec sada zbunise oviliki "strani" izrazi ) :O :D :O 8)

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

44

dole vlada gore ja nisam homosexualac svega mi .... STa je vama palo na pamet ccc... a sto se tiche izbora ja sam vechita opozicija ko god je na vlast kraj .
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

45

Subota, 08. Novembar 2003

Citirano

Orginalno od pink
A oni koji se u politiku uopste ne razumeju? Mislim u te kandidature,sakupljanje potpisa, glasanja, rukovodstva, raznorazne titule i sl. ( aman mene vec sada zbunise oviliki "strani" izrazi ) :O :D :O 8)

Pinki de mi nadji politicara koji se razumije u politiku? :) Ja sam za da se ova 'djeca' maknu iz rukovodstva, a MI stariji postavimo na celo :D nja nja nja :)

love

p.s. moram nadopuniti jer admin ne da dva uzastopna... a zbog ovoga sam u stvari i pisala na 'prijedlog'-u, imam par interesantnih smajlica, sta mislite da malo obogatimo kolekciju ? Da se ko insan mozes narugati nekom, a ne ovaj zeleni vanzemaljac sa 'izrovljenim' ocima :)

jos jedan love ;)
I am a woman above everything else

46

Subota, 08. Novembar 2003

Citirano

Pinki de mi nadji politicara koji se razumije u politiku?

@ angel undercover : He he he :D Angel , da bih ti mogla navesti neki primer, moras mi prvo objasniti sta znaci "politicar". ;) Kao sto rekoh, politika nije deo moga p-sveta. :O

Citirano

Ja sam za da se ova 'djeca' maknu iz rukovodstva, a MI stariji postavimo na celo nja nja nja

:D:D Djeca? :D Angel, kazi seki koji su to MI ?

P.S. smiley
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

47

Nedjelja, 09. Novembar 2003

Orginalno od pink
:D:D Djeca? :D Angel, kazi seki koji su to MI ?

sans, ja... za ostale ne znam koliko su mladi :)

love
I am a woman above everything else

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

48

Ponedjeljak, 10. Novembar 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Pa Anđele, potrudi se možda i ti jednog dana postaneš član ekipe foruma, to i nije tako nedostižno, mada je siguran sam više obavezujuće, nego što godi...

Ja sam uvek spreman da budem samo član i običan učesnik...

Mislim da se svi članovi ekipe, trude, da ne budu nametljivi i da se lično ne postavljaju svojim stavovima, već da budu profesionalni, što si mogla/o videti i izborom podforuma koje svako od nas moderira...

Pozdrav

P.S.
hvala ti na lepim željama i komplimentu u vezi sa godinama, stvarno se i dalje osećam kao da mi
je 15-a... cmook cmook cmook

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

49

Petak, 14. Novembar 2003

Davno videh na jednom tehničkom forumu, a eto tek sada se nakanih da predložim: opcija kojom korisnik uređuje koje teme vidi a koje ne. Ljudi su to napravili zbog izuzetne razgranatosti tog foruma pa korisnici mogu da se usresrede na teme koje ih zanimaju. Pošto naš forum postaje vrlo ozbiljan i ''šumovit'', a o ukusima i interesovanjima da ne raspravljamo, predlažem nešto interesantno...

Stvar radi otprilike ovako:
- korisnik prvo obeleži teme za koje je manje ili nikako zainteresovan;
- sledeći korak je da odabere skraćeni ili puni prikaz foruma.

U punom prikazu sve radi kao i ranije a u skraćenom se ne prikazuju teme koje je korisnik obeležio.

Naravno, radi se o predlogu, a moje (skromno) poznavanje baza podataka kaže da se tu radi o zahvatu koji ne spada u najjednostavnije ali nije ni preterano komplikovan.

Ako se ekipa složi i ako Admin nađe malo vremena mislim da ovim forum može samo da dobije na raznovrsnosti i funcionalnosti...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

50

Petak, 14. Novembar 2003

Posalji mi link tog foruma na PM da vidim kako to radi.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

51

Petak, 22. Oktobar 2004

Pitanje: Zbog chega je postavljeno ogranichenje od 24h za uzastopno odgovaranje na jednu temu?

Malo je nepraktichno kod poezije, citata i fotografije.

A prijedlog bi glasio da se te zabrane uklone sa ova tri podforuma.
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

52

Petak, 22. Oktobar 2004

Upravo zbog pomenutih oblasti je ogranicenje i uvedeno :)

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

53

Petak, 22. Oktobar 2004

A shto ako ja zelim postirati seriju fotografija, moram chekati cijeli mjesec da bi ih sve postavila? :)
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

l_sT

Početnik

(10)

• »l_sT« je muško

Datum registracije: 12.07.2004

• Poruku poslati

54

Petak, 22. Oktobar 2004

Ma dobar je forum.
Posebno mi se svidja u ovoj "kocki za pisanje komentara", shto stoji ovaj natpis / Otvoreni Forum Novi Pazar Online /. Moram slichno neshto uradit' na torcidin :P
Mada mi se vishe svidja phpbb, (ovaj je invisionboard ? ) mozhda zbog toga shto sam navik'o.

Predlog; nema ga za sad, samo naprijed ;)
Ovde mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.
A za mene izgleda ide ovako:
Ovde ne mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.

55

Nedjelja, 13. Mart 2005

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
....
predlažem nešto interesantno...

Stvar radi otprilike ovako:
- korisnik prvo obeleži teme za koje je manje ili nikako zainteresovan;
- sledeći korak je da odabere skraćeni ili puni prikaz foruma.

U punom prikazu sve radi kao i ranije a u skraćenom se ne prikazuju teme koje je korisnik obeležio.

DjordjeRD-ov predlog od 14.11.2003 vredan svake pohvale (o) .
Danas je 13.03.2005. Dal' ce se ikad' realizovat? ?(

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

56

Ponedjeljak, 19. Decembar 2005

Predlog:

1-Da clanovi koji su tek poceli da sudeluju na Forumu da im se onemoguci pravo Otvaranje Novih Tema.Vec da to pocnu radit nakon 50-napisanih postova.Jer kada rade to odmah posle uclanivanja prave se velike greske kako u postavljanu Teme tako i u pisanju Anketi.

2-Da se napravi Ikona za Home Page
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

57

Citirano

Orginalno od annonimus
Predlog:

1-Da clanovi koji su tek poceli da sudeluju na Forumu da im se onemoguci pravo Otvaranje Novih Tema.Vec da to pocnu radit nakon 50-napisanih postova.

I ja isto to prelazem.Takodjer predlazem da se onim clanovima koji imaju opomenu dozvoli pokretanje tema,jer opomenuti clanovi ako ce nastaviti praviti belaj na forumu pravit ce ga i ovako i onako.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

58

Slazem se i ja sa Annyjevim predlogom, valja malo upoznati forum, prostudirati njegova pravila, malo testirati opcije u temi predvidjenoj za to.

Usput bih pomenula da postovi koji se sastoje od :
jednog smajlija npr.

:)

ili

:D:D:D

Ili jedne reci ne nose nikakvu poruku i da su stoga suvisni. Cini mi se da to stoji cak i u statutu?

Citirano

Orginalno od galaksija
jer opomenuti clanovi ako ce nastaviti praviti belaj na forumu pravit ce ga i ovako i onako.

Mozda ce clanovi zeljni belaja, nastaviti da ga prave. No da li ce ga zaista napraviti, sumnjam.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

59

Utorak, 20. Decembar 2005

Predlazem da u opisu opomene pise datum izdavanja i datum istjeka opomene.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

60

Nedjelja, 25. Decembar 2005

I ja se slazem sa Pink i Anonnimusom da novi clanovi trebaju otvarati nove teme ili tek posle 50-ak priloga ili po(recimo)isteku mesec dana boravka na forumu.Samo neznam da li je to tehnicki izvodljivo,tj.verovatno jeste ali da li admin ima vremena da se pozabavi time.
Najnoviji slucaj:
http://www.sandzakcafe.com/thread.php?th…age=1&presult=1
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks