Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 16. Februar 2004

Predlog u vezi portala www.novipazar.org

Moj predlog se odnosi na pocetnu stranu ovog sajt. Naime, kada se klikne na neki od linkova: Servis, Podaci itd. i kada se izabere neka od opcija (npr: Medjiji - Jugoslavija) na centralnom delu stranice se pojave trazene informacije. Ali kada krenu da se skroluju na dole, sa njima zajedno ide i ceo frejm sa onim linkovima gore. Tako da ako hocu da odem na neki drugi link moram da celu stranu skrolujem do gore, pa tek onda da biram sta cu. Jos gora situacija je kada se izabere opcija Servis - Vreme, tada linkovi potpuno nestanu. Moj predlog se odnosi na to da se ovaj frejm sa linkovima fiksira da ga ne bi trazili svaki put. Pozdrav.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 16. Februar 2004

@ef,
stvari o kojima govoris su mi vrlo dobro poznate, ali nazalost zbog akutnog nedostatka vremena a donekle i nedostatka motivacije, glavna strana portala novipazar.org nije menjana u zadnje 2 godine, osim dodavanja nekih informacija.

Imam nameru, da u toku ove godine odradim prezentaciju na kompletno novoj osnovi i sa novom strukturom. Nadam se, da cu za to naci vremena.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

3

Utorak, 17. Februar 2004

za Administrator

Pozdravljam tu tvoju nameru i mislim da ce nova koncepcija osveziti ceo sajt. Trebao bi to da uradis, a imas moju verbalnu podrsku :)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 22. Februar 2004

Evo nesto sam vec uradio i postavio online. Zanimalo bi me kako vam se to dopada?
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Administrator
Evo nesto sam vec uradio i postavio online. Zanimalo bi me kako vam se to dopada?
ma samo josh kad smo na "forumstandardu" da se baci neki koristan programcich msnmsg,wincmd nesto najpotrebnije... 8) a ovo ostalo kod mene se cool vidi i do jaja funkcionishe...:) ma bicje sve odlichno samo keep chillin...vazhno je da admin zna remija :)) poz nihade :)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

6

Ono sto mi je odmah upalo u oci i sto mi se nije svidelo je to sto je traka za skrolovanja na pocetnoj strani mnogo dugacka zbog toga sto su oni podaci o Novom Pazau doska usko napisani. U princimu, ja licno mrzim mnogo dugacka stranice, vec vise volim kopaktne, lepo upakovane, bez mnogo skorovanja i slicno. Istrazivacu jos, pa cu dati i svoju ocenu. Pozdrav.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

7

Strana je "uska" jer je optimizovana za rezoluciju 800x600 koju, jos uvek, koristi veliki broj posetilaca.

Videt cu, mozda, da odradim da se sirina strane automatski prilagodjava rezoluciji na racunaru posetioca.

8

Citirano

Orginalno od Administrator

Svidja nam se novi izgled strane, samo jos tu sirinu sredi ;)

Mikov_sin,HaNuMa_78 & pink :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

9

Srijeda, 25. Februar 2004

Zelim da pohvalim novi dizajn sajta novipazar.org, jer je bolji od prethodnog, i mogu reci da mi sada mnogo brze otvara stranu! Sto se tice opcije "Chat" na sajtu, ako se chat izabere sa leve strane sajta, u prozoru koji se otvori, nece postojati klizac, sto je isto jedan veliki plus, ali zato, ako se chat izabere sa dna stranice, otvorice se chat prozor sa klizacem, koji je postojao i ranije, sto je jedan mali minus. Licno, vise mi se svidja prozor chat-a bez klizaca, jer je prakticniji, a i sto bi postojala dva razlicita prozora istog sadrzaja, tj. jedan sa klizacem, a drugi bez? ?( Zato bi bilo dobro da Administrator postavi oba ista, po meni, oba bez klizaca. Pozdrav, i svako dobro.
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

Social bookmarks