Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško
  • »Mikov_sin« je autor ove teme

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 25. Novembar 2002

PRIBOJ

Pozdrav
Ako je neko iz Priboja ili zna o Priboju nek napishe par podataka.Bash me interesuje shta je sa tim gradom jer se nekako uopshte nigde ne pominje,a pripada Sandzaku, ili?
hvala
Mikov_sin je dodao/la ovu sliku:
  • priboj.jpg
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 01. Januar 2003

Ako smem da primetim na ovom forumu ljudi mnogo vise vole da citaju nego li da sami tipkaju. Ali treba ljude udostojiti bar sa par rijechi>
Evo ovako : ja nisam iz Priboja ali sam se osetio duznim da ti odgovorim. PRIBOJ je sa obe noge u SANDZAKU!!! :]
Nazalost vise ti nista o Priboju ne znam reci ali imam na faxu koleginicu iz Priboja pa mogu da je pitam ako te nesto posebno interesuje.
Pozdrav!
Sit Hungry Doesn't Believe

Hamza

Početnik

(10)

• »Hamza« je muško

Datum registracije: 07.01.2003

• Poruku poslati

3

Utorak, 07. Januar 2003

Priboj - Sandzak!

Evo ovako, dakako da je Priboj jedan izmedju gradova koji se nalaze u Sandzaku, bas prije neki dan prodjoh Pribojom. Tamo se nije puno sta promijenilo, jedino da industrija stoji, ljudi se nakako snalaze, nista posebno. Nema onog entuzijazma kao prije ali sta je tu je. Nadam se da sam ti nekoliko odgovorijo o ovom gradu ako te jos sta zanima ti pitaj pa cemo pokusati da nadjemo odgovore. 8)

• »Priboj 2002« je muško

Datum registracije: 27.01.2003

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 27. Januar 2003

Ja sam iz Priboj na limu sada zivim u detroit ,michigan u americi.OD FAMILIJE SAM CELOVIC OD NAJPOZNATIJE MUSLIMANSKE FAMILIJE U PRIBOJU IMA NAS KAKO KAZU U PJESMAMA POLA MILLIONA.IDEM ZA PRIBOJ NA LJETO CIM SE SKOLA ZAVRSI DA POSJETIM MOJU FAMILIJU I SVE OSTALE GORE U CITLUK I OKOLINU IDEM U NOVI PAZAR I TAKO DALJE .POZDRAV

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 20. Februar 2003

Selam alejkum Boshnjaci. Pa poshtovana bracho ja sam iz Novog Pazara, ali veliku ljubav gajim prema Priboju, Novoj Varoshi i Pljevljima. Shto se tiche Priboja nash Dzemo Halilagich se drzi ko stijena. On je najvishe zaslizan i po njegovom je scenariju snimljen film-rekonstrukcija otmice Boshnjaka iz okolnih mjesta Priboja, Sjeverin, Shtrpci. Taj film je premijerno prije par mjeseci pushten u bioskopu u Priboju pred punom salom medju kojima su se nalazile i porodice ubijenih, otetih i nestalih. Film je uzdrmao sve koji su bili u sali a posebno one chiji su rodjaci oteti i ubijeni. Sada se o tom dogadjaju odvija sudjenje u beogradu. Napravljeno je nekoliko kucha u organizaciji opshtina Tutin, Sjenica i Novi Pazar za povratnike. Jeste da se je broj Boshnjaka u toj opshtini smanjio ali se polako pochinje dizati na noge zivot i organizacija istih. Priboj je dobio jednog novog imama Muhameda Halilagicha, sina cijenjenog Dzemaila Halilagicha, koji je shkolu zavrshio u Turskoj i ja njega lichno poznajem, to je veoma inteligentan chovjek, veoma uchen, mudar i hrabar. Tako da ako, ako Bog da, njega izaberu za glavnog imama u Priboju bit che prebachen u dzamiji u centru. Tada che sa tog mjesta biti uklonjen `Odza Rasima Ljajicha i bit che postavljen on. I ako Bog da onda che biti pokrenut postupak povratka vakufske zgrade koja je sada doshla u privatne ruke. I ako se to izbori vratiti onda che se tu organizovati Mekteb za djecu, i josh poneke aktivnosti, tako da se nadam da che tamo polahko sa vjerskim zivotom ako Bog da zivnuti, shto za sobom naravno nosi i nacionalno svjest. Eto toliko koliko ja mogu o tome rechi i kolko sam ja o tome informisan od mojih dobrih ahbaba iz Priboja. Eto tako. Nadam se da sam te eto donekle ogajretio. Allahimanet

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

6

Priboj!

Gde se nalazi Priboj?
Bio sam sto posto siguran da je na granici Srbije i Bosne, tj nalazi se u Srbiji.
Sad ovde vidim da mozda "nisam bio u pravu".

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

7

Selam alejkum Boshnjaci. Pa Sestovoboy, ako nisi znao evo ja chu ti rechi poshto ja znam. Priboj se nalazi u Srbiji u Regionu Sandzak i nalazi se na granici sa Boshnom i Crnom Gorom. Eto sad znash. Allahimanet

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 06. Mart 2003

Tema podeljena

Deo priloga ove teme sam prebacio u temu: "Sandzak".

Molim vas da se drzite zadate teme.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »Muamer-Silni« je muško

Datum registracije: 28.11.2006

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 30. Novembar 2006

Sve o Priboju na wikipediji. :D

http://hr.wikipedia.org/wiki/Priboj

DizdaR

Početnik

(10)

• »DizdaR« je muško

Datum registracije: 19.02.2006

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 01. Mart 2007

Sve o Priboju na zvanicnom sajtu
www.priboj.info

Ne zvanicno pitajte ovde.

P.S. Stari Priboj united.

meinleben

Početnik

(10)

• »meinleben« je muško

Datum registracije: 25.04.2007

• Poruku poslati

11

Srijeda, 25. April 2007

pribojcu od pribojca

zelim prvenstveno da te pozdravim kao jednog komsiju.nadovezao bih se na pricu coveka sa foruma ,koji kategoricki tvrdi da se priboj "sa dve noge nalazi u raskoj oblasti".po starim kartama i zapisima za vreme turske vladavine ovim prostorima istina je da je jedan deo pripadao sandzaku i to od potpeckog jezera gledano desna obala lima ,sto jedan poznavalac priboja i trenutnog stanja u njemu ne moze da poveruje.jer bih pre rekao da je to bila leva strana.lako je obrazloziti moje navode "zbog etnicke rasprostranjenosti ,sve do godusija.priboj je jedan grad sa dusom sa bogastvom koje se prezentira kroz etnicke zajednice koje su i u najteza vremena ziveli kao braca.posto sam ja pravoslavac koji je tamo rodjen mogu sa ponosom da dvrdim .moji prijatelji sa kojima i danas imam kontakte,iako nezivim vise u PRIBOJU cesto se jave nebili mi preneli bar malo lepote koja je u njemu.istina je da je ekonomski oslabio ali sam duh u ljudima nije klonuo ,cak naprotiv duhovno su jos jaci.mnogo je toga sto bih jos zeleo da ti napisem kao prijatelju i komsiji ali nazalost vreme odmice a vreme je novac kako smo na zapadu naucili .tako, zelim ti svako dobro mnogo srece i zdravlja i da sto pre dodjes u priboj pa mozda se i sretnemo . toliko od mene.

slavica

Početnik

(10)

• »slavica« je žensko

Datum registracije: 27.04.2007

• Poruku poslati

12

Petak, 27. April 2007

Ljudi Priboj je naj,naj,naj ma sta pricali!!!
Kada dodjete u PB ne propustite nocni provod u npr. GIN-u, ili diskoteci CITY!!!!
Pozzz od Pribojke

jamaraja

Početnik

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

13

Srijeda, 23. Maj 2007

oh, kad smo kod pribaoja.. i na www.sandzakcaffe.com ima o tome. Uostalom tamo ima i o sandzaku celome..

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

14

Petak, 15. Juni 2007

EVO IMAM JEDNU STARU SLIKU PRIBOJA
Manager je dodao/la ovu sliku:
  • PRIBOJ.gif
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

IZGUBLjEN

Početnik

(10)

• »IZGUBLjEN« je muško

Datum registracije: 18.09.2007

• Poruku poslati

15

Utorak, 18. Septembar 2007

Priboj

Pa sta ima Pribojci .) LIjep vam je Grad nema sta ... uhhh
ni kafa nije losa .) Ljudi prijatni sve u svemu okay nadam se da cu jos ostat ovde ...
:D

Tik-Tak

Početnik

(10)

• »Tik-Tak« je muško
  • »Tik-Tak« je zabranjen

Datum registracije: 08.05.2007

• Poruku poslati

16

Srijeda, 19. Septembar 2007

Prelijep grad nema sta.Malo oronuo ali se drzi super.

Datum registracije: 22.06.2008

• Poruku poslati

17

Subota, 28. Juni 2008

dalida jesi li iz citluka

Selam svim Pribojcima iz D od Bejtovic Enesa

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 29. Juni 2008

Ja sam rodena Pazarka i kad god iz Sarajeva krenem prvi grad u Srbiji je Priboj,lijep grad ali ga nevolim zato sto me policija uvek kazni jer je ogranicenje 20 uzas!Ali grad je lep ali i nije nesto cist!To je jedan veliki problem!
vozdrica ;)

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

19

Utorak, 01. Juli 2008

Dobi ljudi zive tamo, ali je privreda nula.Grad koji propada...
Samo da dodam na ovo "ali ga nevolim zato sto me policija uvek kazni jer je ogranicenje 20 uzas!Ali grad je lep ali i nije nesto cist" :
1.Nije ogranicenje 20 nego 40.ne vozi tako brzo, udarices nekoga ili nesto.Ako ti se vozi brzo idi na auto-put.
U NP se vozi po 5 na sat jer dokolicari i gastarbajteri reklamiraju svoja kola i smetaju drugima.Da hoce ova policija ovde bar da kaznjava...
2.Grad jeste prljav.Priboj treba ocistiti i malo promeniti svest o cistoci i zivotnoj okolini.Nista nije bolji ni Novi pazar.. smece se kotrlja ulicama a tamo pored Vrbaka setalistem siri se SMRAD.
(apel za ljude koji se bave cistocom)
novipazar.wordpres.com

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

20

Srijeda, 02. Juli 2008

E pa dragi moj proveri malo ogranicenje a i nas iz Sarajeva uvijek kaznjavaju to jest iz Bosne a necu ja nikoga udariti sa 35km na sat jer pazim i vozim 11godina savrseno bez kazni po citavom svetu!A tema nije ovde NPazar nego Priboj!I nemoj porediti ta dva grada jer imaju razlicitosti,a sto se cistoce tice JA BIH najsretnija bila kad bi citav Sandzak i Bosna cvjetala od ljepote i cistoce!Budi realan!
vozdrica ;)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks