Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 04. Septembar 2002

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene

Sta mislite, da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene, ili su tu u igri uvek i neka skrivena osecanja?

Ja sam misljenja da je ta pojava redja od pojave 'belih vrana', pa i onda je ogranicenog trajanja.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Istina !

Zivo ZNAM da postoji... fakat nestabilno jer niko nezna kad ce se to i u shta pretvoriti - ali postoji :)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

3

I ja mislim da postoji.

Ima slucajeva da kad veeeelika ljubav prodje dvoje ostanu dobri prijatelji.

Ima slucajeva kad je prijateljstvo uvod u veeeliku ljubav.

A ima slucajeva kad ne postoji fizicka privlacnost...

A ima i laznih M/Z prijateljstava gde se jedno ne usudjuje da drugom otkrije prava osecanja.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

POZDRAV

Vrlo skakljiva tema.Dosta njih misli da musko i zensko mugu biti prijatelji. I ja tako mislim ali samo ako su u braku sve sto je van braka ili flertuju ili skrivaju svoja osecanja. U takvim vezama neko nekog privlaci ali nema snage da se izjasni. Bila je jedna stara serija bosanska u njoj je Djuro nadrealista glumeo. Bas tamo ima jedna scena kad jedna zena kaze "Dj si ti bona videla da musko i zensko budu ahbabi".
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

5

Moguće...

...ali samo u braku.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

adelaida

Početnik

(10)

• »adelaida« je žensko

Datum registracije: 15.08.2002

• Poruku poslati

6

Ja mislim da postoji, ali je jako rijetko, i tesko odrzivo.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
...ali samo u braku.

Cuj u braku, u braku ste valjda vise od prijatelja...

8

uz razumevanje

Moguće je i trajno prijateljstvo uz razumevanje supružnika.
Bez razumevanja traje samo do braka.
Idealan je slučaj kad su ti i prijateljica i njen muž dobri prijatelji.
dugačak nick - dugačak ......... nos

vagabundo

Početnik

(10)

• »vagabundo« je muško

Datum registracije: 28.08.2002

• Poruku poslati

9

postoji, ali granice naravno da ima, pitanje da li je moguce da dodje do trenutka granice prekoraciti?! to je u obzir receno sa smislom da su oboje nedaleko sa starosti.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

10

Pa dobro, kazete da postoji.

Podjite od sebe i kazite mi, da li ste ikad imali prijatelja/icu a da apsolutno niste pomislili na sex sa njim/njom za to vreme, i da je to bilo obostrano.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 05. Septembar 2002

Citirano

Orginalno od Administrator
Podjite od sebe i kazite mi, da li ste ikad imali prijatelja/icu a da apsolutno niste pomislili na sex sa njim/njom za to vreme, i da je to bilo obostrano.

Ja jesam. E sad da li je to obostrano ja ne znam.
I dalje smo dobri prijatelji.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

12

Da podjem od sebe...

Sex i prijateljstvo po meni nije nešto što se međusobno potire... kad malo bolje razmislim , odlično se slaže!!! :D

Jedino što može ugrozit prijateljstvo je neprijateljstvo. X(
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

adelaida

Početnik

(10)

• »adelaida« je žensko

Datum registracije: 15.08.2002

• Poruku poslati

13

Ja imam prijatelja za kog apsolutno mogu da tvrdim da nikad nisam pomislila na sex sa njim, niti na bilo sta drugo osim prijateljstva. Mislim da je tako i u njegovoj situaciji, a druzimo se iz zabavista, vec 20 god.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

14

POZDRAV

Kazete da moze kolko je vas razgovaralo sa zenskim ili muskim prijateljem o najintimnijim stvarima u zivotu.
I da li ste spremni uopste da sa drugom/aricom podelite te osecaje i razmisljanja. To je pprijateljsvo zar ne?????
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

15

Ponedjeljak, 09. Septembar 2002

Selam alejkum dobri Boshnjaci. Ja ne znam jel ga ima ili nema, ali vjerujem da ne bi trebalo da ga ima. Jer primjetno je da je nekada toga mnooogo manje bilo, a u posljednje vrijeme kada se je razvio ovaj individualizam i otkad su na zapadu zeni uzeta prava zenska se je to pojavilo. I sve vishe je primjetno da ima toga. A onda se djeshavaju nevjerovatne stvari (lezbejke, pederi, itd.). Jer mushko pokushava biti drug zenskom, a zensko mushkom. Pa onda vidite ima zena koje se ko mushko ponashaju, a mushkaraca ko zene. I tako to. Allahimanet

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

16

Citirano

Orginalno od Birdum-Bardum
Selam alejkum dobri Boshnjaci. Ja ne znam jel ga ima ili nema, ali vjerujem da ne bi trebalo da ga ima. Jer primjetno je da je nekada toga mnooogo manje bilo, a u posljednje vrijeme kada se je razvio ovaj individualizam i otkad su na zapadu zeni uzeta prava zenska se je to pojavilo. I sve vishe je primjetno da ima toga. A onda se djeshavaju nevjerovatne stvari (lezbejke, pederi, itd.). Jer mushko pokushava biti drug zenskom, a zensko mushkom. Pa onda vidite ima zena koje se ko mushko ponashaju, a mushkaraca ko zene. I tako to. Allahimanet

I koje je resenje ? Da se vratimo 200 godina u nazad ?
Po meni je pomama homoseksualizma samo pitanje mode. Izgleda mi da je to trenutno popularno.
A i homoseksualizma ima u svim drustvima, i u svim vremenima, samo je pitanje koliko se o tome prica.

Bez uvrede, ali sta mislis da izbacis ono 'dobri Boshnjaci' iz pozdrava. Time mi se cini da impliciras da postoje losi Boshnjaci i da su u vecini. Kao ono :
"Radnici, seljaci i postena inteligencija'.
Selam alejkum Boshnjaci je sasvim ok, iako time iskljucujes sve ne-Boshnjake koji bi voleli da i njih pozdravish sa Selam alejkum. Sta znash mozda ima i Egipchana koji prate ovaj forum? ;)
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

17

Selam alejkum Boshnjaci. Eto nadam se da ti sad odgovara. ;) Pa shto se tiche toga vrachanja 200 godina unazad. Da upravo to bi bilo rjeshenje. Samo shto se tad ne bismo vratili unazad nego bismo se vratili unaprijed. A kako to,evo ovako. U kamenom dobu su se ljudi nosili znamo kako i nalazili znamo kako i nije imo brak. Pa se onda kasnije kako se civilizacija razvija, razvijao i moral, jel tako. Pa smo otkrili odjechu, pa smo otkrili brak itd. I u tom smjeru je na zapadu ishlo sve do Humanizma i Renesanse, tad pochinju da se vrachaju unazad, otad je zapad u sve vechoj suprotnosti od Islama i od pravih ljudskih moralnih nachela i svih civilizacijskih dostignucha. Dakle otad nazaduju moralno. Tehnika nije bitna. E sad ako bi se zapad vratio 200 godina unaprijed. To bi znachilo da bi napredovo 200 godina unazad. I umjesto da to urade oni rade kontra od toga. Zele da unishte sve moguche svjedoke da to shto rade i shto su postigli je negativno. E taj HUMANIZAM nas UBIJA. E taj KIP SLOBODE nas POROBI. Eto toliko. Allahimanet

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

• Poruku poslati

18

u začetku

Citirano

Orginalno od Birdum-Bardum
, a u posljednje vrijeme kada se je razvio ovaj individualizam i otkad su na zapadu zeni uzeta prava zenska se je to pojavilo.

Ma taj individualizam treba tući dok je mali.
;)

Husko_1984

Početnik

(10)

Datum registracije: 23.08.2002

• Poruku poslati

19

nema pravog prijateljstva izmedju M/Z samo neko lazno

ne ne i ne nema prijateljstva pravog samo neko kao bajagi pa se skrivaju osecanja toga ima ali iskrenog nemaaa
a stoo ko je krivac toga NECU OTKRITI JER ZNATE HEHEHEH 8)

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

20

Ponedjeljak, 16. Septembar 2002

Prijateljstvo izmedju suprotnog pola moze da postoji samo jednostrano i razvije se u jaranstvo (visi stepen prijateljstva) samo u tri moguca slucaja i ona su:

1. Frajer je ruzan do bola a cura je lijepa
2. Cura bas i nije naocita a momak je sasma OK
3. Frajer (treba, koka, cura) su nastrani (poslusaj pjesmu "Zasto ljubav boli" od Elvisa J. Kurtovich-a)

Kombinacije ruzno-ruzno i lijepo-lijepo ispadaju kao takve jer prije ili kasnije vode razvratu prijateljstva i cinu spajanja dvoje u jedno (ili seksu da ne budem vulgaran).
Sad slijedi objasnjenje termina jednostrano prijateljstvo. U slucaju pod 1. frajer moze da razvije osjecanje jubavi ka djevojci dok djevojka u vecini slucajeva ce ga smatrati samo prijateljem dok slucaj 2 je samo odsjaj slucaja 1 u zrcalu. Slucaj 3 ne bih komentarisao jer je ocigledan.
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks