Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Berta

Učenik

(10)

• »Berta« je žensko

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

61

Subota, 19. April 2003

Takav je zivot

Draga visnja,
recenica je na engleskom i u njoj se skriva jedna igra rijeci ali ako bi je grubo prevela mogla bi da glasi : Takav je zivot i tako postaje sve vise i vise (u stvari ne zvuci dobro na nasem jeziku - nedostaje jos igra rijeci).

Cioas

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

62

Nedjelja, 20. April 2003

Such is a life and it`s getting sucher and sucher.

Život je takav i biće sve takviji i takviji.

Mislim da ovo ''pije vodu''...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Berta

Učenik

(10)

• »Berta« je žensko

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

63

Nedjelja, 20. April 2003

Bravo za prevod

Bravo Djordje

pravo usridu.

pantic

Početnik

(10)

• »pantic« je muško

Datum registracije: 23.07.2003

• Poruku poslati

64

Četvrtak, 24. Juli 2003

ne postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene

tako je kod mene nema prijateljstva izmedju muskarca i zene
sve se jednom placa

DeeDee

Početnik

(10)

• »DeeDee« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

65

Srijeda, 24. Septembar 2003

Dok sam birala sad na kojhu temu sefte da dam odgovor,ova me neshto privuche ovim brojem zvezdica i posechenoshchu , te reko' da ovde se zadrzim.I tako ja ochameh chitajuchi vasha razlichita mishljenja o ovoj temi , uglavnom preovladalo je mishljenje koje i ja imam.
Da obrazlozim: ja mislim da tu nema prijateljstva osim u 2 sluchaja , a to su : da ne postoji bash nikakva privlachnost sa obe strane (shto je teshko da se poklopi) i drugi logichniji sluchaj je da se oni znaju iz detinjstva.Kad se bolje razmisli eto svodi se na taj jedan sluchaj , to druzenje iz detinjstva pa ti taj dodje vishe ko rod nego drug....
Pozdrav!

Istina je poput zvezde , koja skoro da se ugasi u nocnoj tami....

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

66

Srijeda, 24. Septembar 2003

dear DeeDee ... nadam se da si ona koju ja znam ... Booyroom from me and have a nice time here ...

zanimljivo meni u tvom postu je ova druga opcija....

Citirano

da se oni znaju iz detinjstva.Kad se bolje razmisli eto svodi se na taj jedan sluchaj , to druzenje iz detinjstva pa ti taj dodje vishe ko rod nego drug....

sto mi nekako dodje ko ono znaju se od totalno rano i bili su ortaci dok se mozda i nije moglo razmisljati o tome da budu malo blizi pa makar ortaci pa ....
cisto ne naglabam ... pronadjoh se u ovom dijelu ... no eto ako ti kazes da je kod tebe tako onda .... :D

nezahvalno je dati fiksni odgovor na temu sa varijacijama usled razlicitog raspolozenja nasheg ... !!! bar ja mislim da jeste ... :)

esselamooalaykoom
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

67

Petak, 03. Oktobar 2003

Ne zelim da govorim o prijateljstvu kao globalnom subjektu, jer svak prijateljstvo shvata na svoj nacin, onoliko koliko moze da pruzi i onakav kakav je sam. Ja imam prijatelja koga znam i s kojim se druzim non-stop punih 4 godine (nije to bas puno ali je dovoljno da se zakljuci da tu nema nista drugo osim prijatljstva i medjusobnog podrzavanja). Sigurna 100% da nikad nisam zatekla sebe da se emotivno ponasam prema njemu sto je i s'njegove strane potpuno isto.
a sto se tice interesa... ma dajte molim vas, takvi ljudi se odmah primete, takvi obrade rodjenu mater i oca a ne nekog kog 'smatraju' prijateljem.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

paulus

Početnik

(10)

• »paulus« je muško

Datum registracije: 06.03.2003

• Poruku poslati

68

Petak, 03. Oktobar 2003

ako hocete procentualno 95% slucajeva prijateljstvo se moze izroditi u nesto vise
to se ne moze testirati kada postoji interesovanje za neku 3 osobu, ali kada postoji samoca, recimo sticajem nekih okolnosti, i kada su prijatelj i prijateljica "upuceni" jedno na drugo, pitanje je koliko bi zaista ostali samo prijatelji

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

69

Petak, 03. Oktobar 2003

e ja ne znam u cemu je fora, pa i da bude nesto, jos bolje, cim ti je drug il drugarica znaci da ti je drag, il draga, pa i da bude nesto znaci da ce ti bit lepo. Drugovi su oni koje volimo, nije bitno u kom obliku, i ako samo predjemo iz jedne u drugu vrstu ljubavi, nije mnogo vazn. Vazno je da se ljudi vole, i da vode ljubav.
malo za promenu

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

70

Subota, 04. Oktobar 2003

hm...

mnogo ljudi mnogo cudi
Al evo i mog mishljenja na ovu temu
Ja mislim da pravo prijateljstvo (bez da on misli- "kad ce mo se ja i ona vec jednom poljubit i strasno...") izmedju musk. i zene moze u potpunosti da egzistira samo ako:
je taj muskarac 100% DerPe .
Jer iz iskustva znam da muskarac hetero(tokom prijateljstva) uvek gaji neku nadu za intimnijim odnosom,a i zena siguran sam. I u vecini slucajeva iz takvih veza se rodi velika ljubav.A to sam mnogo puta i cito u casopisima za muske.npr playboy,FHM etc.
A shto neko gore i navede: prijateljstvo je jos tvrdje ako ima ONOGA.
Kriticare molim samo oprezno. 8)
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

71

Utorak, 14. Oktobar 2003

da kazhem i ja neshto pametno

znam da se s'vama ne slazhem ...

al hajd' rad promene :D

to postoji i te kako ... ja nemam najbolju drugaricu ... ja imam najboljeG druGa (jes jes znam da chete misliT da sam skroz poptuno naopka) s'kojim se druzhim vech 10 godina ... nije to malo ... al chim on mene smatra kao sestrom i ja kao bratom ... nemozhe se to prijateljstvo iskvariT ...

ali to je samo stvar karakter-a :P

P.S : moj naj. druK je 100% Hetero ;)
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

• Poruku poslati

72

Utorak, 14. Oktobar 2003

Za statistiku sam odgovorila da neverujem u prijateljstvo PRAVO medju muskarca i zene. Jer meni se licno nikada nije dogodilo da imam pravog prijatelja. Mislila sam dugu da sam jednog imala, ali sam pogresila.

Upoznali smo se kad smo imali 6 godina. I od tad smo se stalno druzili. Do 12-ste godine sam ga smatrala kao starijeg brata, onda sam se u njega zaljubila ali on u mene nije, onda smo i dalje bili "lazni"prijatelji. Do 15-ste godine on mi se svidjo, ali vremenom sam primetila da posle svega bolje da se medju nas nista ne desi. Od 15-ste do 18-ste godine smo bili nerazdvojni. Ali pre 3 meseca me je nazvao, i rekao mi je da mnogo vise mu znacim nego prijateljice i da je od uvjek tako bilo. Puno smo razovarali o tome. I sada i dalje smo u kontaktu, ali nije vise nista kao prie i nikada vise nece biti. Sada nismo ni zajedno a nismo ni oni isti prijatelji. Pravo da kazem neznam ni sta smo...

Trebala sam to da premetim, jer svaki put kad bih jednog decka pomenula on bi mu odmah nasao mahane. Ali mozda sam i znala ali nisam htela da otvorim oci. Jer kad bih to samoj sebi priznala (pre nego sto mi je on rekao) onda bi ja bila krivica za kraj naseg "prijateljstva". Sad mi nedostaju nase diskucije i sve to.

Nebih da generalizurem, jer moguce je da neko ima pravog prijatelja ili prijateljicu, onda njima zelim da kazem "SVAKA VAM CAST" i molim dokaze.

73

Utorak, 14. Oktobar 2003

Neko mi jednom rece ovako:

Prijateljstvo se moze (a ako hocete NE MORA) pretvoriti u ljubav, ali ljubav u prijateljstvo NIKAD.

Ja se sa ovim gore slazem u potpunosti.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

74

Utorak, 14. Oktobar 2003

poshtovanje za to ... i ja sam to nekad chula ... ali ako ti nechesh da se to prijateljvo pretvori u ljubaF onda se neche pretvoriT ... ;)

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

• Poruku poslati

75

Utorak, 14. Oktobar 2003

A sta ako ne zelis i to se ipak desi? Neverujem da mi imamo tu moc da odlucimo sta ce drugi osecati prema nama...
Bilo bi fino, ali nazalost je ne moguce...

76

Utorak, 14. Oktobar 2003

Ljubav se ne zeli, ljubav se desi..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

77

Srijeda, 15. Oktobar 2003

hmmm ...

ja nebi nikad neko prijateljstvo ako vredi to prijateljstvo pokvarila za ljubav ...

jer kao shto si reko ...

prijateljstvo mozhe da se pretvori u ljubav a iz ljubavi nikad u prijateljstvo ...

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

• Poruku poslati

78

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Ljubav se ne zeli, ljubav se desi..

Vredelo prijatelsvo ili ne, hteli mi to ili ne, kao sto je rekao fingers "ljubav se ne zeli, ljubav se desi.."

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

Datum registracije: 17.08.2003

• Poruku poslati

79

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene? Ovu temu sam nasao skoro na svakom forumu. Ne znam sto se toliko zanosite, naravno da ne postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene, jer svaka zena nastoji da iskoristi i sexualno "ugrozi" muskarca, gaji skrivena osecanja prema njemu, i gleda da iskoristi svaku priliku da ga
zavede, ili da mu prebaci nesto... Cekaj, ili to muskarci rade? Nebitno.
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

80

hmmm ... o| o| o|

No CommenT o| o| o|

Social bookmarks