Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

81

Četvrtak, 16. Oktobar 2003

Jel ja ovo primecujem neku vecinu koja prihvata JOK za odgovor .... A jesam li vam ja spomenuo Hanu :D pa eto setih se .... pa to mi je drugarica covece .... pa da .... ali MM ma jok NE POSTOJI ... rahatniji smo tako ..... ako hicete unititi neko zlo sacecte ga u korenu ... beshe tako :D

a ni zareze necu da stavljam .... ne svidjaju mi se ......
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

82

ja majke mi nemogu da vas svatim ... o|

kako mozhete toliko bit ubedjeni da nema prijateljstvo mushko zhensko ...

znachi da je vama sa oproshtenjem i sa malo vulgarnosti "mozaK u gachama" ... ako vi chim ste u prisustvu devojke mislite samo na sexualne pristupe ...

de opustite se malo ... gledajte te dalje od nosa ;)
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

83

cmook :D :O pa da nema prijarteljstva izmedju suprotnih polova ima a vecinom je krhko to prijateljstvo (prijateljstvo do prve prilike ) sto se oseti da moze da prodje menja se misljenje . :klanja: xx(
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

84

Citirano

Orginalno od bux_ludvig_np
cmook :D :O pa da nema prijarteljstva izmedju suprotnih polova ima a vecinom je kratko to prijateljstvo (prijateljstvo do prve prilike ) sto se oseti da moze da prodje, menja se misljenje . :klanja: xx(

Eh to je bilo tacno moje misljenje ali nisam znala kako da ga okrenem...

Svaka cast... :klanja: ;)

onajKojiTrazi

Zlatna sredina

(10)

• »onajKojiTrazi« je muško
  • »onajKojiTrazi« je zabranjen

Datum registracije: 07.10.2003

• Poruku poslati

85

Utorak, 11. Novembar 2003

Zena moze biti majka, sestra, tetka, nena, strina, djevojka, supruga. Isti omjer mozemo postaviti i sa muskarcem.
Dakle prijateljstva izmedju muskarca i zene nejma osim u kategorijama koje sam gore naveo.
Zato je apsurd kada mi kcerka kaze da ima prijatelja tog i tog, takvih prijatelja se treba dobro cuvati.
Posebno su opasni "kucni prijatelji. Koliko je zena fasovalo od tih "prijatelja".
Pamet u glavu!

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

86

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci.

Sasvim je jasno o čemu se radi, jer Allah dž.š. je postavio granice i rekao: "Ne prekoračujte ih". Tačno se zna u kakvim sve odnosima mogu biti muško i žensko i kako te odnose uspostaviti, ako neko misli da je pametniji od Islama i Šerijata, onda on misli da bolje zna od Allaha dž.š., taj se grdno vara, nek samo sačeka i vidjet će. Eto tako.

Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

87

Citirano

onajKojiTrazi

Zena moze biti majka, sestra, tetka, nena, strina, djevojka, supruga. Isti omjer mozemo postaviti i sa muskarcem.

Sa tobom se slazem podpuno!

I jos nesto da dodam:

Muskarac i zena moraju drzati to "prijateljstvo" pod kontrolom i na distanciji;
Muskarac i zena ne mogu biti prijatelji, kasnije ili ranije ce se jedno od njih otvoriti i drugom ljubav priznati; to je sve pitanje vremena!

Koji ce momak "prijatelj" da vodi zenu na vecere, u diskoteke, i po restorana, bez ikakvog interesa???
Ako primijeti da nema chance sa curom, nece ni jedan gubiti vrijeme s njom, niti ce se zalagati da to prijateljstvo uspije.

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

88

Srijeda, 12. Novembar 2003

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene je vrlo rijetka pojava. Onde gde se i javi, sigurno postoji fizicka odbojnost. :D
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

vini

Početnik

(10)

• »vini« je žensko

Datum registracije: 13.11.2003

• Poruku poslati

89

Ponedjeljak, 24. Novembar 2003

friends

Paaaaaaaaaa moguce je ako ne postoji izmenju nih fizicke privlacnosti.Meni licno je drug uvek bolji prijatelj od drugarice.Neznam sto? o|

atlas

Početnik

(10)

Datum registracije: 08.11.2003

• Poruku poslati

90

Ponedjeljak, 24. Novembar 2003

selam alejkum

iznecu svoje misljenje u pitanju prijateljstva izmedju muskarca i zene

pravo prijateljstvo nema granica

odgovorite mi jesal li liberalan

pozdrav za sve :D

HAbibi

Početnik

(10)

• »HAbibi« je žensko

Datum registracije: 25.11.2003

• Poruku poslati

91

Utorak, 25. Novembar 2003

Bezbeli da postoji.... :O

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

92

Postoji postoji kako da ne...

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

93

Citirano

Orginalno od šišmiš
Postoji postoji kako da ne...

postoji no shta ... vid' mene i tebe ;)

hahahahahaha :D

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

94

.heh.Svi bi trebali da se druze...kao mi. :]

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

95

Srijeda, 26. Novembar 2003

:] :] :D :]

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

96

Četvrtak, 27. Novembar 2003

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci.

Kako ko voli nek izvoli, ali za ono što ljudi rade osjetit će posljedice sigurno. Ako je dobro radio posljedice će biti dobre a ako nije onda će posljedice biti loše.
Ljudi o mnogim temama u životu pričaju i razgovaraju i donose zaključke, itd. I sve to govore po nekakvom osjećaju koji ih nosi. Pitanje je sada ko kaže da su ti osjećaji iz kojih se zaključci izvode ispravni???
A vidim i to da većinom žene potenciraju to da ima prijateljstva izmedju žene i muškarca, interesantno. Zašto žele da to ima i da to funkcioniše???

A ko će bolje znati o nama (muški i ženski) od Onoga koji nas je sve stvorio??? Koji je granice uspostavio i sve nam potanko objasnio i Poslanika nam poslao, a sve do za naše dobro, jer Njemu to nije potrebno.

A mišljenja se mogu naravno davati nije zabranjeno. Medjutim, dješava se da kada se daju mišljenja iskristalizuje se jedan većinski stav i onda se on neminovno guta kao da je istina iako to nije istina.
Milion ljudi milion ćudi, iskustava, itd. Tako da po tome se zaključak nemože donijeti Istinit. Možda se može "slučajno" potrefiti. Zato je u svemu najbolje truditi se držati se Kur'ana i Sunneta i nema da pogriješiš. Eto tako.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

97

Četvrtak, 27. Novembar 2003

Mislim da se svako prijateljsvo zasniva na bar nekoj simpatiji,a sad da li je to dobro ili ne neka sudi onaj ko ima hrabrosti.
Pazi koju igru igras.

• »brat-turcin« je muško

Datum registracije: 16.09.2003

• Poruku poslati

98

Subota, 29. Novembar 2003

...o kako tuznih ljubavi ima...

vozdra raja

moram reci da se uglavnom slazem sa GIOVANNI-m.samo jedno malo pitanje za tebe:smatras li ti sebe ruznim????ustvari jos jedno pitanje;koliko ti je vazan izgled suprotnog pola????
primeri koje si ti naveo su tacni u vecini slucajeva(u nekih 90%),ali moram ti reci da za sve postoje izuzeci.tvoj slucaj 1(moze se desiti da se i cura zaljubi u muskarca i ako je on ruzan ali ovdje uvek postoji jedno pitanje koje ce muciti frajera"da li ona mene stvarno voli ili samo ne zeli da me povrijedi?" o| ).slucaj 2(rijetko se desava da neki dobar frajer sklopi prijateljstvo sa nekom trebom koja je ruzna(mislim da je to jedna velika mana kod nas muskaraca))ali i ako se desi tako nesto sansa da to preraste u nesto vece je 0.0001%),slucaj 3(ovdje se u potpunosti slazem sa tobom.
ja imam samo jednu prijeteljicu(pravu,kojoj mogu sve reci i koja moze meni sve reci),nisam bas neki ljepotan ali sebe ne smatram ruznim,prijateljica mi super izgleda i sve je ok.nema nikakvih problema(bar sto se tice mene,za sada se nisam zaljubio)a sto se tice i nje cini mi se da je za sada sve u redu i nadam se da ce tako i ostati,jer svakom muskarcu je potrebna bar jedna prava prijateljica isto tako i svakoj devojci je potreban jedan pravi prijatelj jer postoje stvari koj e samo muskarci mogu razumeti ili koje samo devojke mogu razumeti...
...potrebni smo jedni drugima...
ja verjum u prijateljstvo muskarca i djevojke u svakom slucaju(ako se iz toga rodi nesto vece onda to samo pokazuje da smo ljudi jer gresimo)

nikica

Početnik

(10)

• »nikica« je žensko

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

99

Nedjelja, 11. Januar 2004

pa nesto vala cisto sumnjam da samo prijateljstvo moze vladat izedju muskarca i zene,al ko zna???........
o| o| o|
najodlucniji postupci u nasem zivotu najcesce su nepromisljeni

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

100

Utorak, 13. Januar 2004

dobra tema

ja mislim da zene mogu biti prijateljice a muskarci bogami tesko!
svako prijateljstvo postane kroz simpatiju, kad ta simpatija ostane: ista moze ostat prijateljstvo
manja moze biti da se i kontakt gubi, jeste prijatelji ali sve manje i manje
Visa simpatija: jednog dana sigurno ce doci do razgovora dali prijateljstvo ili ljubav.

sve u svemu kako Bog da al ja nebi mogao biti prijatelj nekome sto mi je suvise simpatican jer to u slabim momentima u zaljubljenost prelazi.
i onda se ili sve desi kao sto treba ili nista; kad se jedanput ljubav nekome prizna i on na to kontra odgovori neverujem da ce ponovo moci biti prijatelji kao ranije
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks