Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

101

Subota, 17. Januar 2004

Selam
Mislim da je moguce ali da je jako rijetko, mislim da ce se u jednom od njih dvoje sigurno roditi neko drugacije osjecanje koje smiju reci ili ne ovom drugom. Mozda to moze da ostane i "vjecita" tajna ali ali .... Sta znam.. mozda je to i dobra stvar :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

102

Ponedjeljak, 27. Septembar 2004

Prijateljstvo izmedju muskarca i devojke mislim da nije dugotrajno moguca najkasnije kad se devojka uda onda isceznju sva prijateljstva koja su imala sa suprotnim polom I mislim da je to uredu jer time mi devojke sprecavamo da nas momak postane ljubomoran.

103

Citirano

Orginalno od Arhitetkinja
I mislim da je to uredu jer time mi devojke sprecavamo da nas momak postane ljubomoran.

Mislis nas suprug ? ;)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

chocolate

Početnik

(10)

• »chocolate« je žensko

Datum registracije: 15.01.2004

• Poruku poslati

104

Naravno da ja moguce.. do onog trenutka dok se jedno ne izjasni i pokaze karte do kraja..
Ako je iko bio branilac ove teze (musko-zenskog prijateljastva), bila sam ja, jer sam ga i imala.. dugogodisnje, najbolje, najlepse, sa potpunom slobodom odnosa u svakom smislu (sem u onom zabranjenom).. ali imaLA..
..Znaci ipak se desilo ono sto sam ostro poricala sve vreme... i nazalost ne znam da li vise mogu da verujem u isto, ali jedno stoji: lepo je dok traje i treba ga cuvati dok je god to moguce, a kad prestane da bude, zbog eventualnog izliva osecanja s jedne strane, pokusajte da sacuvate ono sto se moze sacuvati, jer ja sam izgubila DRUGA, a nisam dobila nista .. xx(

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

105

PRAVO prijateljstvo izmedju muškarca i žene počinje onog trenutka kad se oni odluče venčati,pa to i urade.
Sve ostalo su samo prijateljstva :)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

106

heheh,jes ti pitanje;P

MAH NEMA PRIJATELJASTVA...TO NE POSTOJI.POSTOJI SAMO PROVOD I NISHTA VISHE.ZNACHI SAMO SNOSHAJ MEDJU NJIMA... o|
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

107

Utorak, 28. Septembar 2004

Citirano

Orginalno od chocolate
Naravno da ja moguce.. do onog trenutka dok se jedno ne izjasni i pokaze karte do kraja..
Ako je iko bio branilac ove teze (musko-zenskog prijateljastva), bila sam ja, jer sam ga i imala.. dugogodisnje, najbolje, najlepse, sa potpunom slobodom odnosa u svakom smislu (sem u onom zabranjenom).. ali imaLA..
..Znaci ipak se desilo ono sto sam ostro poricala sve vreme... i nazalost ne znam da li vise mogu da verujem u isto, ali jedno stoji: lepo je dok traje i treba ga cuvati dok je god to moguce, a kad prestane da bude, zbog eventualnog izliva osecanja s jedne strane, pokusajte da sacuvate ono sto se moze sacuvati, jer ja sam izgubila DRUGA, a nisam dobila nista .. xx(

I? Ko okinu prvi?

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

108

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Pa gledajuci statistike moze se zakljuciti da je prvi on okinuo, jer danasnji muskarci su mlakonje nad mlakonjama u odnosu na nekadasnje muskarce, tako da je veoma tesko danas musko i naci. Dakle, najvjerovatnije je on zacvilio. Je li plakao?

I naravno jos jedan faktor ti moze ukazati na to da je on prvi ispalio, a to je da ona prepricava dogadjaj. Jer da je ona pogodjena u ovoj prici ona bi to krila kao zmija noge, jer od toga ostaje oziljak. :)

Ovo je dakle samo jedno misljenje, a naravno, zeljo se iscekuje odgovor na pitanje: KO JE PRVI OKINUO?

I ovo moje: JEL PLAKO?

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

109

Citirano

Orginalno od Gerilac

Pa gledajuci statistike moze se zakljuciti da je prvi on okinuo, jer danasnji muskarci su mlakonje nad mlakonjama u odnosu na nekadasnje muskarce, tako da je veoma tesko danas musko i naci. Dakle, najvjerovatnije je on zacvilio. Je li plakao?

Pa ako muskarci nisu sto su nekad bili, a fakat nisu, onda ce prije biti da je ona prva okinula (jer je bila hrabrija), a on odmah na vrata (jer ga je preduhitrila). ;)

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

110

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

E sad si me odro, ovdje si me dotuko. Zaista si genijalan, priznajem ti, priznajem ti, priznajem ti. Ljudi!!! Ima li koga da mi skloni ovu napast sa mene. Jel ovo nekakva vrsta pojavice, sta je ovo!!!

:)) :))

Bojim se da se nismo bas najbolje razmujeli. Cini mi se da si zauzeo neko glediste cudno. Ja sam ovome sa totalno drugacije strane prisao.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

falja

Početnik

(10)

• »falja« je muško
  • »falja« je zabranjen

Datum registracije: 27.09.2004

• Poruku poslati

111

Citirano

Orginalno od pink

Citirano

Orginalno od Arhitetkinja
I mislim da je to uredu jer time mi devojke sprecavamo da nas momak postane ljubomoran.

Mislis nas suprug ? ;)

Ma ne, misli na momka. Shto pokushavash da joj inputirash neshto shto ona neche 8o :D
"Dodjavola, suncheva svjetlost dira kataraktu mog desnog, a odmah zatim i lijevog oka"
Jedan od junaka Alan Forda

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

112

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Ma zasto ne?Pa ljudi moji sve je moguce pa i prijateljstvo izmedju muskarca i zene...zasto ne?
Moj suprug ce meni biti ne samo suprug,vec i prijatelj,sto je po meni mnogo vaznije :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

113

Jeste li primetili da uglavnom zene odgovaraju na ovo pitanje :"Da,moguce je."?
Radi li se o tome da zene zaista tako misle i u tim musko-zenskim odnosima se ponasaju zaista prijateljski bez ikakvih losih namera sem da to bude stvano prijateljski odnos, a da muskarci ustvari znaju da oni ne mogu sa devojkama biti prijatelji,prosto to je u njihovoj prirodi?
Hm...ja sam se bas zapitala :D
Naravno da je moguce takvo prijateljstvo!
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

114

Citirano

Orginalno od meryma
Jeste li primetili da uglavnom zene odgovaraju na ovo pitanje :"Da,moguce je."?

Ene primetio,kod zena je sve moguce!!! X(

Izmedju muskarca i zene moze postovati prijateljstvo kad su u braku,kad su rodjaci,i kad jedno od njih dvoje ima simpatije prema istom polu!Sve izvan toga-nema prijateljstva,vec se preko te maske zeli doci do...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

• Poruku poslati

115

Petak, 11. Novembar 2005

Dobro Tashke...Ja sam samo htela da kazem da su zene iskrenije u takvim odnosima,ako zele druga-zele druga,ako zele vishe-one to i kazu,pa samim tim to prestane da bude prijateljstvo.Znam da su iskrenije nego muskarci,samo to...I uglavnom kod njih nema maski.
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

116

Subota, 12. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od meryma
Dobro Tashke...Ja sam samo htela da kazem da su zene iskrenije u takvim odnosima,ako zele druga-zele druga,ako zele vishe-one to i kazu,pa samim tim to prestane da bude prijateljstvo.Znam da su iskrenije nego muskarci,samo to...I uglavnom kod njih nema maski.

Hajde jadna ne dokonisi "iskrenije" DREAM ON

To je covekova Vrlina,a nije tacno da samo muskarci varaju nego i zene rade to.Mozes pisat individualno a ne za ceo nezniji pol.
" Bilen alemlere rahmettir "

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

117

Nijesam cito sve odgovore, ali znam sta bi
na to reko"Hakija sin Emina"!
"Zatvorite musko i zensko u sobu na mesec dana
pa ih posle pitajte"!
Mogu musko i zensko biti prijatelji ali na
neki kraci rok!
Kad ona nedje momka otkaci druga, osim ako
nije drug njenih drugova!!!
A i zabrani mu da vidja prijateljice
ili ih svede na najmanju mogucu meru!
Ako ima slucajeva m/z prijateljstva oni su retki
ili ne traju za ceo zivot!(osim braka)
Malo mi je nelogicno da musko i zensko
kao prijatelji pricaju o "svemu"!!!
Ja ovo iz iskustva :)

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

• Poruku poslati

118

Citirano

Orginalno od annonimus

To je covekova Vrlina,a nije tacno da samo muskarci varaju nego i zene rade to.Mozes pisat individualno a ne za ceo nezniji pol.

Jel ti to iz iskustva,jadan?:):)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

119

Nedjelja, 13. Novembar 2005

Hvala Allahu nisam imao takvog iskustva niti ga zelim imati.Ja sam ti odgovorio onako kako stvari stoje.
" Bilen alemlere rahmettir "

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

120

Nedjelja, 13. Novembar 2005

Ovo "iz iskustva" se odnosilo
na ono, da musko i zensko ne mogu da pricaju o svemu, jer kad nacnu neke teme onda vise nisu
prijatelji!!!

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks