Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

121

Nedjelja, 13. Novembar 2005

Cccc,haj sto su navalili muskraci da toga nema..ccc.Dobro,dobro,predajem se;)
faCHo,ti onda nemoj ni zapocinjat takve teme sa drugaricama i sve ce bit OK;)
Sellam
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

almasa

Početnik

(10)

• »almasa« je žensko

Datum registracije: 13.11.2005

• Poruku poslati

122

Prijateljstvo muskaraca i zene(van braka) je jedna velika Sarena laza. Moguce da ce trajati privremeno, ali ne i vjecno. Vece su sanse da ce ti tvz."prijateljice" ili "prijatelji" vjerovatno biti jedna velika smetnja ostvarivanju ozbiljnije veze ili zivotnih koraka, koje nalaze prirodni zakon, zakon dat Allahom, da musko zensko se ne mogu nikako drugacije ponasati jedno prema drugom neko kao musko i zensko. Jest da smo civilizovan narod i da znamo granice u svemu pa i u ophodjenju, ali ipak na kraju ta prijateljsta su veca konfuzija nego hajir. :)
Imate selam od mene

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

123

ada mery(ma) desi se...
nije da ja uvek hocu...

Medena

Početnik

(10)

• »Medena« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

124

Subota, 26. Novembar 2005

Slazem se da samo prijateljstvo izmedju M. i Zh. nije moguce,jer se pre ili kasnije javi ljubav,sto ne znaci da nije i obostrana! :O :O

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

125

Subota, 26. Novembar 2005

Postoji-ne postoji-postoji-ne postoji...
Moglo bi postojati,ali je retko...Ako oboje imaju ispunjen emotivni zivot,onda se nece javiti ljubav koja proizilazi iz navike :O .
Da li uopste postoji pravo prijateljstvo...?
Ma ne treba biti bas,bas blizak ni sa kim,tako da cete uvek imati "prijatelje".Ljubomora i zavist su cudo,bar sam ja to osetila na svojoj kozi ,vise puta. 8o
No,uvek se nadje drug-arica,koji ce biti bolji od prethodnih ... (o) A sa drugarima iz detinjstva ostajete drugari ceo zivot,uprkos vasim razlikama,ciljevima,nesuglasicama...
misli globalno-deluj lokalno

• »Stari_Gradjanin« je muško

Datum registracije: 04.11.2005

• Poruku poslati

126

Nedjelja, 27. Novembar 2005

...

Ja cu samo da kazem da je moguce iz mog iskustva jer imam bas puno prijateljica.Ono sve zavisi od coveka do coveka.Neke moje drugarice cenim kao sestre i nema sanse koliko god da se prica da da hemija radi mogu odgovorno da kazem da je to cista laz i izmisljotina... Toliko od mene Sellam
Crna Mala POvisoka Devojka

• »ulica-straha« je muško

Datum registracije: 02.11.2005

• Poruku poslati

127

Ponedjeljak, 28. Novembar 2005

Imao sam 'najbolju drugaricu' i ostala mi je najbolja devojka i prijatelj, u pravom smislu te reci... ;)... drugarstvo je mozda i moguce ali prijateljstvo teoretski da, prakticno ne....pozdrav svima...

Citirano

'I ono malo znaja pripada nauci velikih'

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

Datum registracije: 17.01.2006

• Poruku poslati

128

Srijeda, 18. Januar 2006

POSTOJI ALI JE VEOMA TEŠKO ODRŽLJIVO, JER MORA BITI OBOSTRANO, JA NEMAM MNOGO DRUGOVA :O
The best way to destroy an enemy is to make them your friend :]

ELLIK

Početnik

(10)

• »ELLIK« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

129

Subota, 28. Januar 2006

mislim da u današnje vreme je teško udržavati prijateljstvo izmedju žene i muškarca.ja imam par drugova,ali mislim da nemogu da ih zovem drugovima jer oni nisu u stanju da saslušaju coveka da rešavaju probleme,jednostavno ne razumeju zenskoj duši!!!!mislim da prijateljstvo postoji kod onih osoba koje su homosexualne,par takvih ljudi znam,mislim da mene može jdino da shvati moja sestra a ne neki muškarac!!!!!!

sweetivana

Početnik

(10)

• »sweetivana« je žensko
  • »sweetivana« je zabranjen

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

130

Utorak, 16. Maj 2006

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene moze da funkcionise.Evo npr ja imam najboljeg druga sa kojim delim sve tajne,on zna i ono sto moje drugarice ne znaju,zene to mogu ponekad da i zloupotrebe nesto sto podelis sa njima u tajnosti...hocu da kazem da nisam ni ja zlatna , jer i ja sam zensko..to je nesto sto je jace od nas...
Kada smo letos na moru bili u istoj sobi,svi su komentarisali : ma daj to je ne moguce,kako ste vi i dalje prijatelji??!!
A zasto da ne,pa ne biramo mi prijatelje po polu vec po vrednostima,ako je "ON" neko ko je uvek tu,i u sreci i nesreci onda je to pravi prijatelj...mogu samo da kazem da posle toliko godina druzenja na njega gledam kao na brata...verovali vi meni ili ne

VOLETI,VOLETI I SAMO VOLETI...

LETETI,LETETI I SAMO LETETI

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

131

Srijeda, 17. Maj 2006

A kakav bi onda to po tebi trebao odnos biti izmedju tebe i tvojeg, recimo muža? I zašto ti taj drug ne bi mogao biti mogući muž?

Drug ti ima takve vrijednosti, kakve ti nabroja. A kakve će onda vrijednosti imati tvoj muž? Odnosno onaj za kojeg bi se ti udala?

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

sweetivana

Početnik

(10)

• »sweetivana« je žensko
  • »sweetivana« je zabranjen

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

132

Srijeda, 17. Maj 2006

SPAIN: U pravi si ,ali samo donekle.Sve gore navedeno asocira samo na prijatelja. A ZA BILO KAKVA JACA OSECANJA MORA DA POSTOJI STRAST I UZAJAMNA PRIVLACNOST.....jer kad se ugase svetla u sobi......

Isto tako znam gomilu primera gde se posle prijateljstva sklapao i brak...tako da nema pravila...U mom slucaju stvarno nije tako. :]

VOLETI,VOLETI I SAMO VOLETI...

LETETI,LETETI I SAMO LETETI

MuShtuluk

Početnik

(10)

• »MuShtuluk« je muško

Datum registracije: 21.03.2004

• Poruku poslati

133

Subota, 20. Maj 2006

jes, jes...

[SIZE=3] :D Svako pricha shta misli za bilo koju temu
Svi ste vi u pravu, ima sto varijanti (o)
Il' sam se ja druzio sam mojom zenom il' dunja puko 8)
[/SIZE]
PokushaH da budem ozbiljan al ne ide 8)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

134

Utorak, 04. Juli 2006

Naravno da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene.
Licno imam vise drugova nego drugarica sa kojima izlazim po raznim diskotekama, zurkama.....
(to je u vremenu kada nemam decka hahah)....
Kad izlazim sa drugovima u grad imam osecaj kao da sam sa telohraniteljima. ;) ;)

135

Utorak, 04. Juli 2006

ajla, sta ce ti telohranitelji?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

136

Utorak, 04. Juli 2006

PINK dusice ti znas da se ovamo izlazi u kasne sate u grad a vraca se u sitne sate posle ponoci....... ;)
A u te sitne sate svega i svacega po gradu zato mi telohranitelji dobro dodju u pozitivnom smislu ;)

137

Utorak, 04. Juli 2006

Ene , izistine to tako? Pa dobro bogami neka te cuvaju kad izlazis u te sitne sate. Bolje je.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

138

Utorak, 04. Juli 2006

ajla za tebe bi rekli kod nas: nije ova za nase kuce xx(

vidi deteta jos javno prica kako u kasne sate izlazi i to sa muskarcima :rolleyes:
[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

139

Utorak, 04. Juli 2006

Fahrudine, kao prvo vec sam rekla da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene i stoga ako izlazim sa drugovima u grad ne znaci da radim nesto lose!
Kao drugo kod nas se kaze "ISPOD MIRE TRISTA VIRE"(tih se plasi te su ti gore nego ista, samo cute, cute pa da vidis brate kad ti odjednom zabiju noz u ledja pa da vidis sta te snadje) o|
Kao trece kod nas se isto kaze "PSI KOJI LAJU NE UJEDAJU"
Pa ti dobro porazmisli koje su za tvoje kuce ;)

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

140

Srijeda, 05. Juli 2006

Ja mislim da jeste moguce,sve zavisi od nas.Ako ste vec prijatelji,pa se kasnije rodi nesto,ipak je postojalo prijateljstvo,sto znaci da je moguce.Ako ti je prijatelj,tako ga volis i kada se nesto rodi u tebi,ako se rodi,opet ces ga vise ceniti kao prijatelja,i to ponekad moze da se izdrzi,ili neko moze,sve zavisi od pojedinca,kada bi gledali generalno ne moze da postoji,jer nismo svi isti,sto je opet Hvala Bogu lepo.
I prijatelj,decko,muz,sve se to voli razlicito,a opet jednu osobu mozes voleti na sve nacine(pa ti je i prijatelj i decko),lep osecaj.
PRE SVEGA PRIJATELJ,PA ONDA JE SVE MOGUCE I MOZE SE IZDRZATI.

Social bookmarks