Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko
  • »angel undercover« je autor ove teme

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 17. Septembar 2003

prijateljstvo

Prijateljstvo je manje jednostavno. Dugo je i teško ga je postici, ali kada ga osvojiš, teško ga se otarasiti; covjek jednostavno mora da izlazi na kraj s njim. Nemoj ni na trenutak pomisliti da ce te prijatelji telefonirati svako vece, kao što bi trebali, da bi saznali da li je baš to vece kada odlucuješ da izvršiš samoubistvo, ili jednostavno je li ti mozda potrebno društvo, ili ti se izlazi negdje van. Ne, ne brini, oni ce te nazvati ono vece kada nisi sam, kada je zivot prelijep. A sto se tice samoubistva, oni bi te u to najvjerovatnije i pogurali, misleci da to sam sebi duguješ.

/ Albert Kami

Sta je za vas prijateljstvo, teret, obaveza...?

love
I am a woman above everything else

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 17. Oktobar 2003

prijateljstvo izmedju koga .... angel undercover ....:)
Ma prijateljstvo je chudo samo treba naci odgovarajucu osobu (istog pola po mogustvu )da bre druzenja radi nemislim o| ... Ono... bitno je da se razume a ko se razumiju onda sve ide po planu :)

U sustini tesko je naci ljude koji su u stanju razumeti potrebe ovih drugih .... Niukom slucaju ne smijem pomisliti da druzenje predstavlja ko zna kakav vid terata jer ko josh voli trepti ljude na ledjima ako vec neima obavezu da to uradi .... zar ne ... !
Iskrenost kao jedna od tacki o kojima treba razmisliti,pa spremnost uskakanja u igru ,pa volja i htenje za biti tu ..... pa,pa,pa ....
izgleda isplativije se ne druziti :) heh ... volim i ja vas :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

3

Petak, 17. Oktobar 2003

Najbolja vrsta prijatelja je ona s kojima mozes sjediti celu vecer ne progovorit ni rijec, a kada odlazis osjecas se kao da je to bijo najbolji razgovor u zivotu. Biti dobar prema nekome neznaci da ce ti on tu dobrotu uzvratiti ili znati da cijeni. Neocekuj nista uzvrat.

Danas je veoma tesko naci druga, pravog prijatelja, prosla su ona dobra stara vremena. Danas svako gleda svoj interes i gdje moze da te iskoristi. Ako nema koristi od tebe, nece te ni pogledat u najgoroj krizi da si. Danas nema nista za dzabe, svako ko ti ponudi pomoc ili podrsku, znas vec u napred da nema neke ozbiljne namere i onda te prati osjecaj da si mu duzan ostao zato sto ti je mogao i da moras da mu uzvratis to. Pisem iz samog iskustva, nemam puno prijatelja, ali to prijateljstvo bazira na distanciji. Majka i sestra su mi najbolji prijatelji i vise mi i netreba.

Jedan savet:
Ako te iznevjeri ili povredi, nemoj mu vracati, nemoj biti zao, jer bolece te jos vise! Cini dobro svakome, ako osoba u pitanju nezna to da cijeni i nevidi tvoju dobrotu Allahu dz.s vidi sve i nezaboravlja, Allah dz.s ce te nagraditi.
(savet moje Drage Majke)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

4

Petak, 17. Oktobar 2003

:) Edisa pa ko li te je to toliko razocharao ... :rollRealno gledano ne sumnjam da je u vecini slucajeva bas ovako ko sto ti naspia u prethodnom postu ali gde je tu nada u zivotu ... nada u neko sutra u kom ce se ako Bog da pojaviti bas neko takav o kom si mozda nekad sanjala da postoji .... Pitam se chemu toliko pesimisticki stav prema toliko lijepim stvarima .... zar osecaj imati nekog pored sebe,neko na kog mozes racunati u svakom ternutku,blablabla nije preterano dobar .... zar nije najbolji ..... LIVE AND LOVE UR LIFE ..... THERE IS NO SECOND CHANCE .... sama si to napisala .... nema povretnih karata zato neka Voz ide bez prestanka a tvoje je da odlucis koga ces pustioti unutra i da li ces ga voziti par stanica ili malo duze ....

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

5

Petak, 17. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od rifche_golup
nema povratnih karata zato neka Voz ide bez prestanka a tvoje je da odlucis koga ces pustiti unutra i da li ces ga voziti par stanica ili malo duze ....

riki rekao si samo sa ovim sve shto treba da se kazhe u ovoj temi

teshko je nach pravog prijatelja .... kod mene su se neki vozili samo par stanica ... a neki su duzhe tu ...
u neki sam bila ubedjena da che bit samnom do kraja pa sam se zeznula ... a sve je to shkola zhivota ... a imam jednoG prijatelja : forever together ;) zato se i 10 godina tako drzhimo ... :D

ps : pravi prijatelja nemash 10-20 imash samo jednoG a mozhe 2 ... ;)
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

6

Petak, 17. Oktobar 2003

Nisam rekla da su svi ljudi isti, i hvala Allahu dz.s sto nismu.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

7

Petak, 17. Oktobar 2003

eto i josh jednom rekosmo ne korupciji .... heheheh
volim i ja VAS draga gospodjo :)

onajKojiTrazi

Zlatna sredina

(10)

• »onajKojiTrazi« je muško
  • »onajKojiTrazi« je zabranjen

Datum registracije: 07.10.2003

• Poruku poslati

8

Utorak, 11. Novembar 2003

Prijatelji, sta su to prijatelji? Jesu li prijatelji oni kojima mozes sve reci a da se ne bojis da ce te izdati? Jeli prijatelj onaj ko ti uvijek stane u odbaranu i pruzi ti pomoc? Ima li prijatelja puno?
Najveci prijatelj je za nas Allah dz.s., onda dolazi nasa majka i babo, njima mozes sve kazati a da te nece sutra odati i izdati.
Mozda postoji jos jedan prijatelj kojega steknemo u zivotu. Ko kaze da ima puno prijatelja taj se vara. Isprobaj ih tako sto ces traziti na zajam novaca od njih.
Ako imas jednog prijatelja kome mozes i najgore stvari povjeriti onda blago tebi i cuvaj tog prijatelja dobro.

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

9

Utorak, 11. Novembar 2003

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci.

Pa dragi moj brate gdje u ovoj tvojoj listi dodje Poslanik a.s., tj. jest neki od nasljednika Poslanikovih a.s., tj. Ulema?

Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

Social bookmarks