Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

21

Petak, 17. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od BlueBerry
Dobra tema! :D Ma u danasnje vreme nece niko nista da prizna! Svi su perfektni, nikad nisu gresili i nema nikog boljeg od njih! :rolleyes: Prodaje se polovno kao novo, shvata zdravo za gotovo, glumi karakter i postenje dok gluma ne prestane. A onda se nadje drugi krivac koji se 'natovari', nadje novi pocetak i cela prica iznova! :P Nepopravljiv je ovaj svetski narod! 8)

Eto...BlueBerry je sve priznao... :P :D
Sad nemam sta da dodam. :))
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

BlueBerry

Početnik

(10)

• »BlueBerry« je muško
  • »BlueBerry« je zabranjen

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

22

Petak, 17. Novembar 2006

Pa tacno, iskren, odnosno zaljubljen, i budala su braca! :( Koliko god lampica oko tebe svetli, ti ne vidis nista jer si oslepeo od jednog svetla! A na kraju kad vidis da je i to svetlo bilo vestacko, onda si ga nadrljao pravo. A taj tren zbunjenosti koriste vec iskusne osobe na tom polju i gledaju svu krivicu da ti natovare i pretovare samo da bi izasle na kraju 'ciste'. Mada Allah zna sve nase tajne iako se pogresno kunemo i nekome nesto u oci lazemo. Tesko je imati hrabrosti i priznati svoju gresku! :( Svi bi da smo 'novi' iako su neki od nas 'iskoristeni' do maksimuma. Ali neka, lazi imaju kratke noge...

Jos jednom, priznajem da sam bio naivan i slep ali to vise nikad. Samo jednom se prave tako glupe greske! To je tacno

lady

Početnik

(10)

• »lady« je žensko

Datum registracije: 14.11.2006

• Poruku poslati

23

Petak, 17. Novembar 2006

mogu ti jedno reci nikada ne reci nikada jer nikad se ne zna... stvarno uzasno je kada verujes a iznevere te i nasamare, prosto da posle toga vise ne zelis kikome verovati i tada drugi stradaju...
kada bi covek mogao nekako da se ogradi pa tek kada bude 99 % siguran (jer je 100tka nemoguca) da se tada otvoris.. ovo bi moglo biti izvodljivo samo onda kada bismo mogli upravljati svojim osecanjima i mozda vise razmisljati mozgom a ne srcem ali to je kadkad tako tesko ;(
vrime da se pomirim sa svitom...

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

24

Petak, 17. Novembar 2006

priznajem da ljudima verujem vise nego sto oni to zasluzuju
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

BlueBerry

Početnik

(10)

• »BlueBerry« je muško

• Poruku poslati

25

Petak, 17. Novembar 2006

...onaj u koga se najvise nadas i koga najvise cenis, taj te najvise razocara...

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

26

Petak, 17. Novembar 2006

priznajem da jos uvek verujem da zvezde padalice ispunjavaju zelje :O
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

lady

Početnik

(10)

• »lady« je žensko

• Poruku poslati

27

Petak, 17. Novembar 2006

pa cekajte zar mislite da ne treba nikome da verujemo i da je sve u stvari uzalud??? :rolleyes:

BlueBerry

Početnik

(10)

• »BlueBerry« je muško

• Poruku poslati

28

Petak, 17. Novembar 2006

Veruje se samo u Allaha iskreno, sve ostalo je samo interes. U danasnje vreme osobe gledaju samo da iskoriste nekog na bilo koji nacin, cast izuzecima ali njih je stvarno malo!

lady

Početnik

(10)

• »lady« je žensko

• Poruku poslati

29

Petak, 17. Novembar 2006

slazem se ali donekle.. svaka cast i Allahu Dragom hvala za sve.... i slazem se da je tesko naci osobu kojoj se moze u potpunosti verovati, ali valjda si ti sveze razocaran pa ti je sve crno.. ali ipak nije sve tako crno...

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

• Poruku poslati

30

Petak, 17. Novembar 2006

Priznajem da ljudima verujem cak i kad me razocaraju...ali naucis od koga da se cuvas pa i kad se ponovi, ne iznenadjuje te previse. :D

Citirano

Orginalno od BlueBerry
...onaj u koga se najvise nadas i koga najvise cenis, taj te najvise razocara...

To je nasa greska...previse ocekujemo...a ipak, svi smo samo ljudi... ;)
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

BlueBerry

Početnik

(10)

• »BlueBerry« je muško

• Poruku poslati

31

Petak, 17. Novembar 2006

Nije to do mog licnog iskustva i razocaranja! Ovde sam vise razocaran radi nekih stvari koje su jednoj osobi nanesene a tako se lepo glumi sa iskrivljenom istinom.

Ali konkretan odgovor na tvoje pitanje je da ne mozes onom da verujes koji vere nema! Jedino onaj koji iskreno veruje i praktikuje svoju veru, u njega mozes imati vise poverenja! A onaj koji gleda da Allaha slaze, taj jos lakse manipulise ljude! Zato uvek pitaj kome se osoba klanja i onda agiraj opet uz opreznost! ;)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

32

Petak, 17. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
....nisam skontala da ako kliknes na ikonicu "citat" se tekst automatski kopira, nego sam ja to fino sve manuelno radila. Dok nisam provalila kako ide. :O :D

To sam znala, ali priznajem da ni sad ne znam kako ubaciti citat iz jedne teme u drugu ili kako ubaciti vise citata ?(

Priznajem da volim svakome reci ono sto mu ide. :rolleyes:

Blueberry, oni koji se vole u ime Allaha, uci ce u Dzennet. Ne mogu citirati iz Kur`ana jer ne znam tacno koja je sura, ali zar nije i to korist? Npr. neke stvari radimo radi toga sto to znaci ulazak u Dzennet. Jednom kad sam pocela pricati to, bilo mi je receno da sam sponzorusa. :rolleyes: Ali covek i jede i razmislja i sve sto radi, radi iz neke koristi. Cak i ako si ti sa devojkom koju volis ti si sa njom iz neke koristi, jer se u njenom prisustvu osecas dobro. I tako dalje...Mislim da je shvacena poanta ovoga sto zelim da kazem.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

• Poruku poslati

33

Subota, 18. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od Karakterna

...priznajem da ni sad ne znam kako ubaciti citat iz jedne teme u drugu ili kako ubaciti vise citata ?(

I ja ovo priznajem... :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

34

To mozete da uradite tako sto krenete da citirate nesto iz jedne teme. Onda to sto vam se pojavilo u ovom belom polju iskopirajte. Posle toga idite na drugu temu i tamo citirajte to sto hocete. I u tom novom belom polju PAST-ujte ono sto ste iskopirali kao prvi citatat ;) Nadam se da ste razumele :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

• Poruku poslati

35

Priznajem da sam ovako nesto razmisljala... :D
Hvala @ef :)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

36

A ja priznajem da s tim ima dosta posla, pa bolje sto manje citirati :)
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

37

Nedjelja, 19. Novembar 2006

Priznajem da se nekad tako lahko naljutim da mi za to ne treba vremena ni koliko bi pucnuo prstima. Sto je najgore, u takvim situacijama znam reci i po nesto sto me poslije mnogo puta natjera da se pokajem zbog toga...ali eto. Insan... :(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

• Poruku poslati

38

Ponedjeljak, 20. Novembar 2006

Priznajem da nisam znala da moze da se klikne na opomene i da se vidi zasto su dobijene...dok mi nije neko rekao... ;) :D

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

39

Ponedjeljak, 08. Januar 2007

priznajem...

...da sam mnogo zaboravnaa :O ..to je bas katastrofaa :)..

...onda isto prznajem da se lako naljutim.. ali se zato i brzo razljutim :)

...kada brzo pisem..i ne prepisem to fino dok jos imam u glavii.. onda ne mogu da procitam ono sto sam sama pisalaa ?( ...

..da mi se cesto desii da nesto kazem a pri tom uopstee ne mislim to takoo..znacii da uopste ne razlislim o tome sto kazem..

..da nekad bas previsee razmisljam kad hocu da donesem neku odlukuu..dosta sam neodlucnaa osobaa..

..itd..itd.. :)
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

40

Ponedjeljak, 08. Januar 2007

..sam mnogo zabavan lik,imam smisla za humor i volim originalnost .Priznajem takodje i da se salim..:D
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Social bookmarks