Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 21. Maj 2006

Problem sa mircom?!

Po ceo dan me brat moli da mu napravim mirc tako da sam na kraju seo i pogledao u cemu je problem. nazalost ja taj problem ne umem da resim :( Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan!

Prilikom konektovanja na DalNet, server me izbacuje sa porukom :

-rumble.fl.us.dal.net- *** You are not welcome on this server.
-
-rumble.fl.us.dal.net- *** k-lined for [proxy/cisco] Open proxy. Visit kline.dal.net/proxy/ for help or information. (2006/05/21 03.21)
-
-rumble.fl.us.dal.net- *** Your IP is 213.137.102.178
-
-rumble.fl.us.dal.net- *** For assistance, please email kruzin@DAL.net and include everything shown here.
-
Closing Link: 0.0.0.0 ([proxy/cisco] Open proxy. Visit kline.dal.net/proxy/ for help or information. (2006/05/21 03.21))

OD SKORO SAM PROMENIO INTERNET PROVAJDERA I OD TAD IMAM OVAJ ROBLEM...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 21. Maj 2006

Ocigledno da je cijo IP krug blokiran ... verovatno se neko mahnito koji ide sa istim provajderom pa ti momci od dal neta nisu imalu drugu mogucnost nego da blokiraju ceo provajder.

pokusaj da se konektujes preko nekog proxija ...

ali najlakse bi bilo da se javis tu : For assistance, please email kruzin@DAL.net and include everything shown here. ;)

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

3

Srijeda, 02. August 2006

Pazarac, veruj mi, ne banuju DALnet IRC Operatori ceo provider zbog nekolicine ljudi...elem, da je to razlog pisalo bi.

Citirano

pokusaj da se konektujes preko nekog proxija ...

Citirano

- rumble.fl.us.dal.net- *** k-lined for [proxy/cisco] Open proxy. Visit Visit kline.dal.net/proxy/ for help or information. (2006/05/21 03.21)

Proxy je razlog zbog koga ne moze da se prikaci.
Smekeru, idi na http://kline.dal.net/proxy/ ili kao sto PaZaRaC kaze posalji mail na kruzin@DAL.net samo sto sam ja ubedjen da je drugi mail za K-Line probleme al' hajt....
ili promeni provider na kratko i udji na #operhelp i obijasni im situaciju...
Toliko
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

Social bookmarks