Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko
  • »Sting Lady« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 25. Maj 2006

Prodajem kucu

Prodajem kucu u Novom Pazaru, iznad parka, 220 m2, parno grejanje, dva lokala nad ulicom u prizemlju, ulaz u kucu iz sporedne ulice. Nema "placa".
U okviru kuce postoji i zaseban jednosoban stan koji se nalazi u prizemlju i ima poseban ulaz.

U obzir dolazi i zamena za manju kucu ili stan u Sarajevu, Pazaru ili na moru - uz dogovor.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 25. Maj 2006

Prodavanje kuca

Da li je ovo znak da se Sjeverni Sandzak SELI u Bosnu i na Crnogorsko primorje?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 25. Maj 2006

Bosniaco,ako nisi primetio,tema je "Mali oglasi".Ako te bas mnogo interesuje zbog cega prodaje kucu,pitaj je preko pm.
A dokaz da nisi ni procitao ceo post je:"U obzir dolazi i zamena za manju kucu ili stan u Sarajevu, [SIZE=4]Pazaru [/SIZE] ili na moru

Kakvo glupo zakljucivanje,boze boze.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Beki

Početnik

(10)

• »Beki« je muško

Datum registracije: 06.06.2006

• Poruku poslati

4

Utorak, 06. Juni 2006

imam vikendicu u sarajevu (semisovac) sa 7 ara placa... zeleo bi da zamejnim

Social bookmarks