Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

NENAD32

Početnik

(10)

• »NENAD32« je muško
  • »NENAD32« je autor ove teme

Datum registracije: 24.03.2011

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 24. Mart 2011

PRODAJEM PLAC U NOVOM PAZARU

Prodajem plac sa kucom starije gradje,plac ima 7 ari u ulici Visegradskoj,pogodno za investitore,ima struja,voda,kanalizacija,telefon.cena 350.000eura

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 24. Mart 2011

Mozel zamjena za plac u okolini Beograda? :D
SDA 1990

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 24. Mart 2011

Citirano

Orginalno od NENAD32
plac ima 7 ari... ... cena 350.000eura

Je li ovo u Pazaru ili u Parizu?
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Petak, 25. Mart 2011

Ed-e,ti sigurno nisi cuo pesmu "Selo moje lepse od Pariza " ;) :P

P.S. E ako ima struju i vodu onda sigurno vredi... :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

5

Subota, 26. Mart 2011

Šta je vama dvojici, računica je jasna 7 x 5 = 35 x 1000 = 35 000 x 10 = 350 000. Ništa nije pogrešio u računanju, osim što se zabrojao dok je brojao nule :).

Poređenja radi:

1 ar placa u Pazaru = 50 000eur === Garsonjera od 35M^2 na Novom Beogradu.

7 ari placa u Pazaru = 7 garsonjera na Novom Beogradu.

Potencijalni prihod od izdavanja 7 garsonjera na N. Beogradu = 7 x 200EUR/MES = 1400 EUR/MESEČNO

Ako mu ovo uspe, onda je ostvario 7 američkih snova...

NENAD32

Početnik

(10)

• »NENAD32« je muško

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 28. Mart 2011

http://www.mhttp://www.mujen.rs/index.ph…etnine-158.html
OVO MJE MOJ ODGOVOR NA OVE VASE GLUPE PROVOKACIJE...ILI JE RAZLIKA IZMEDJU MENE I OVIH STO PRODAJU 2.5 ARI PLACA CAK I PO 250.000 EURA TO STO SAM JA SRBIN A ONI BOSNJACI ILI TI MUSLIMANI SADA ZAVISI KAKO ZA KOGA??????????????

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

7

Pa nađi čoveka pa osnujte udruženje...

Svako neka traži koliko hoće :). Ja stalno mom kolegi s posla tražim da mi pokloni njegov auto 2007. godište, ali se on samo smeška...

P.S. Evo ispravnog linka pošto ovaj gore ne radi

http://www.mujen.rs/nekretnine-158.html

NENAD32

Početnik

(10)

• »NENAD32« je muško

• Poruku poslati

8

MA DAJ BREEEEEEEEE PUSTI ME TIH BANALNOSTI,INACE SAM DOBRO UPUCEN U CENE KOLIKO STA VREDI I KOLIKO IDE AR PLACA. JER E BAVIM NEKRETNINAMA,99 GODINE SAM ZA TAJ PLAC DOBIJAO MILION EURA OD POKOJNOG NERMINA-NERKA AKO SI IZ PAZARA MORA DA GA ZNAS...UVEK JE ONOM KO PRODAJE JEFTINO A ONOME KIO KUPUJE SKUPO,ALI JE OVO REALNA CENA,TO JE PRVA ZONA,A COVEK U EXTRA PRVOJ ZONI AR PRODAJE 250.000 EURA JEDAN AR,TO JE OPSTINA IZMISLILA EXTRA PRVA ZONA I PRVA ZONA NISAM JA IZMISLIO VEC JE TO OPSTINA URADILA.....NE ZOVU TO MESTO PAZARSKO DEDINJE ZA DZABA ;)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

9

Ma kako hoćeš. Eto dali smo ti mali review tvoje ponude da znaš otprilike kako će ljudi da reaguju :) kad vide cenu.

Ako možeš da prodaš po toj ceni samo napred. Ali to nije pazarsko Dedinje. Koliko znam pazarsko Dedinje zovu onaj red ogromnih kuća od kojih većina nije dovršena i nema fasadu u ulici Sutjeskoj.

Kakva ironija... Dedinje u Pazaru i to još puno 'vila' bez fasade...

NENAD32

Početnik

(10)

• »NENAD32« je muško

• Poruku poslati

10

NISAM GA JA N AZVAO PAZARSKO DEDINJE I ZNAM DA TAJ KRAJ ULICA VISEGRADSKA I OKO BOLNICE ZOVU PAZARSKO DEDINJE I ZNAM KOLIKO SAM DOBIJAO TADA OD POKOJNOG NERKA, HVALA NA LEPIM ZELJAMA...PO TEBI KOJA JE REALNA CENA?????????

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

Datum registracije: 05.01.2011

• Poruku poslati

11

Utorak, 29. Mart 2011

Joj pazarsko dedinje... ne prdi ziv ti svako

Imas koju sliku da vidimo na sta ti lici to?

• »Sandzak Beg« je muško

Datum registracije: 11.10.2007

• Poruku poslati

12

Utorak, 29. Mart 2011

Najbolje otidi kod Nerka pa se pogodite kako treba.
"...Allah ändert ja nicht, was mit einem Volk ist, bis sie ändern, was mit ihnen selbst ist..." (Koran: Sure 13, Vers 11)"

NENAD32

Početnik

(10)

• »NENAD32« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 29. Mart 2011

NAUCI SE PONASANJU DA NORMALNO PISES I NORMALNO KOMUNICIRAS SA LJUDIMA ,TEK ONDA DODJI NA FORUM KOJI INACE IZMISLJEN ZA KOMUNIKACIJU LJUDI,ALI LJUDI KOJI SU NORMALNI I PISMENI ,NE VULGARNI KAO STO SI TI....TE RECI KOJIMA SE TI SLUZIS SU VEOMA PROSTE I GLUPE....

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 29. Mart 2011

Citirano

Orginalno od NENAD32
NAUCI SE PONASANJU DA NORMALNO PISES I NORMALNO KOMUNICIRAS SA LJUDIMA ,TEK ONDA DODJI NA FORUM KOJI INACE IZMISLJEN ZA KOMUNIKACIJU LJUDI,ALI LJUDI KOJI SU NORMALNI I PISMENI ,NE VULGARNI KAO STO SI TI....TE RECI KOJIMA SE TI SLUZIS SU VEOMA PROSTE I GLUPE....

Ti prvo smanji slova mangupe, i postavi neku sliku... radio si sa nekretninama a samo ulete na forum, 7 ari - 350000 eura... kaze ima vodu... kaze covek ima vodu... joooj Nenaade

NENAD32

Početnik

(10)

• »NENAD32« je muško

• Poruku poslati

15

Utorak, 29. Mart 2011

NECU DA STAVIM SLIKU I NECU DA SMANJIM SLOVA,SLIKU NECU DA STAVIM ,JER JA OVDE NE TRAZIM UPOZNAVANJE,SLOVA NECU DA SMANJIM ,JER OCIGLEDNO KADA BI STAVIO MANJA SLOVA TI NE BI ZNAO DA PROCITAS,ZNAS LI TI UOPSTE KOLIKO SE PLACA PRIKLJUCAK ZA VODU I STRUJU,VIDIM DA VOLIS DA DISKUTUJES I DA PAMETUJES......A VEZE SA MOZGOM NEMAS....

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

• Poruku poslati

16

Srijeda, 30. Mart 2011

Citirano

Orginalno od NENAD32
NECU DA STAVIM SLIKU I NECU DA SMANJIM SLOVA,SLIKU NECU DA STAVIM ,JER JA OVDE NE TRAZIM UPOZNAVANJE,SLOVA NECU DA SMANJIM ,JER OCIGLEDNO KADA BI STAVIO MANJA SLOVA TI NE BI ZNAO DA PROCITAS,ZNAS LI TI UOPSTE KOLIKO SE PLACA PRIKLJUCAK ZA VODU I STRUJU,VIDIM DA VOLIS DA DISKUTUJES I DA PAMETUJES......A VEZE SA MOZGOM NEMAS....

Ne treba mi tvoja slika nego slika te deponije koju pokusavas da prodas.

Navikli ste vi da vam nasi ''Turci'' iz Nemacke i drugih zemalja kupuju te kuce po astronomskim cenama pa i ti bacio pocetnu cenu 350000 eura... jer eto ima vodu i struju

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

17

Srijeda, 30. Mart 2011

Citirano

Orginalno od NENAD32

Da bi komunicirao na ovom forumu moraces ipak da smanjis slova kao i emocije. Da batalis vredjanje clanova foruma kao i psovke.
Ukoliko se ne budes pridrzavao pravila koja si prihvatio prilikom registracije na forumu, bit ce ti uskraceno dalje aktivno clanstvo i to prvom sledecom prilikom.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

NENAD32

Početnik

(10)

• »NENAD32« je muško

• Poruku poslati

18

Srijeda, 30. Mart 2011

jel to stzo sam Srbin? ja ne vidim ovde da sam nikoga uvredio,ili je na nacionalnoj osnovi,ako toliko zzelite zabranite mi pristup.....pozzzzzzzzzzzzzzzz

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 31. Mart 2011

Samo opusteno Nenade, kupicemo ti ta plac... samo opusteno.

NENAD32

Početnik

(10)

• »NENAD32« je muško

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 31. Mart 2011

mnogo ste jaki kada ste grupno to je cudo ,ne mislim fizicki,izuzetno ste pametni ,sto se tice placa u pregovorima sam i ja dajem svoju cenu ,ko prodaje daje svoju cenu onaj ko kupuje iznese svoju ceni i izmedju ljudi se nadje kompromis ,ja nemam potebu da zurim dai prodam taj plac,jer sam finansijski dosta jak....tako da ne razumem vase negacije i vase provokacije,ili mozda da sam stavio da se zovem Besko ,Esko,Birsan itd,mozda tada ne bi bile provokacije.........

Social bookmarks