Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 08. Decembar 2005

Danasnja vijest sa radija 100+

Citirano

MURIĆ: UGLJANIN PRIPREMA ATENTAT

NOVI PAZAR – Predsednik Stranke za Sandzak Fevzija Murić optužio je danas lidera koalicije Listra za Sandžak Sulejmana Ugljanina da priprema politički atentat. Murić je na konferenciji za novinare rekao da je “on (Ugljanin) već pokušao jedan atentat”. On je istovremeno kao “Ugljaninove saučesnike” optužio i novopazarsku policiju i tužilaštvo, “jer nisu ni pitali o čemu se radi”. Portparol koalicije Lista za Sandžak Fikret Nikšcih je Murićeve optužbe okarakterisao kao “najobičniju laž i glupost”. On je radiju Sto plus rekao da su optužbe predsednika SZS Fevzije Murića njegov “pokušaj da se vrati na političku scenu Novog Pazara”. “Protiv Murića će biti podneta krivična prijava zbog laži i dezinformacija”, izjavio je Nikšić. Murić je na konferenciji za novinare dodao i da ova stranka raspolaže spiskom sa 10 imena, “koja su vezana za pokušaj dva politčka atentata i trećeg koji je u pripremi”. On nije želeo da govori o konkretnim imenima, ali je pojasnio da je “prvi (atentat) pokušan u Sarajevu, drugi je trebao da bude u Novom Pazaru, a za treći koji je u pripremi angažovan je neki Albanac, ubica po profesiji, koji živi u Turskoj i jedno lice iz opštine Tutin. To je treća ekipa koju je angažovao Ugljanin”.

Kada vec govorimo o profilu bosnjackog politicara, tj o tome kakav bi trebao da bude, smatram bitnim osvrnuti se na ovu vijest.

Gore citirani politicar izlazi u javnost sa informacijama koje ne smiju da ostanu bez reakcija drzavnih organa.

Ukoliko postoje dokazi za navedene optuzbe onda stvar treba po hitnom postupku pred sudom razjasniti. Ukoliko ne postoje onda citirani politicar treba da snosi posljedice za sirenje dezinformacija koje mogu da imaju nesagledive posljedice.

Valja ovdje podsjetiti da je isti politicar prije par mjeseci iznio niz izmisljotina u vezi sa turskim novinarom Mehmetom Kocakom a koje je spakovao zasjedno sa jednom jedinom tacnom informacijom: da isti nije savjetnk premijera Turske. Ukoliko ovog puta ne dodje do reakcije nadleznih organa ovaj nacin politickog djelovanja mogao bi postati stalna praksa.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško
  • »SaNdZak« je autor ove teme

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

42

Četvrtak, 08. Decembar 2005

Hajde Bogati, nije ovome ovo ni prvi ni poslednji put. Samo da kazem blagni mi sa ovakvim politicarima i strankama. :D :D :D

P.S. Treba reci ovome zubaru-poljiticaru, "Ostavi se poljitike covjece, idi lijeci zube narodu, to ti bolje ide, al izgleda da nema musterija, pa se onda latio poljitike.
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

43

Ponedjeljak, 12. Decembar 2005

Citirano

UGLJANIN PODNEO PRIJAVU PROTIV MURIĆA

NOVI PAZAR - Informativna služba opštine Novi Pazar saopštila je danas da je predsednik opštine Sulejman Ugljanin podneo krivičnu prijavu protiv predsednika Stranke za Sandzak Fevzije Murića.U saopštenju se navodi da je prijava podneta zbog laži koje je Murić izneo na konferenciji za novinare 7.decembra.

(Radio 100+)

Nadam se da ce pravosudni organi biti na visini zadatka.

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Mirsad

Početnik

(10)

Datum registracije: 20.11.2002

• Poruku poslati

44

Ponedjeljak, 30. Januar 2006

Ko drugome...

P.S. Treba reci ovome zubaru-poljiticaru, "Ostavi se poljitike covjece, idi lijeci zube narodu...

Rece nam SaNDzaK i zaboravi da je i njegov politicki favorit takodje ZUBAR! (o)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

45

Ponedjeljak, 30. Januar 2006

Kakve veze ima taj tvoj komentar Mirsade sa temom "Profil bosnjackog politicara"? Meni se cini da u ovom postu ti kapriciozno i maliciozno uzvracas "udarac" nekom od clanova foruma, jesam li u pravu?

Po pravilu bi ovdje nadlezni Foruma trebali reagovati, zar ne?

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

edin

Početnik

(10)

• »edin« je muško

Datum registracije: 14.02.2006

• Poruku poslati

46

Nedjelja, 19. Februar 2006

beri

verovatno mislis na ugljanina ,pada insallah jer je napokon pokazao lice

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

47

Ponedjeljak, 20. Februar 2006

Citirano

Orginalno od edin
verovatno mislis na ugljanina ,pada insallah jer je napokon pokazao lice

Ovako bato:
Hajde JA i TI da se kladimo da che Dr.Su.Uglj. pobjediti sve ostale na prvim narednim izborima i to DUPLO od bilo kog drugog Boshnjachkog protivnika!!Takodje ako se raspishe ovaj vech dugo najavljivani REFERENDUM O SMJENI GRADONACHELNIKA, imache vishe od 60 % glasova ZA Dr. Sulejmana, odnosno protiv njegove smjene.Ali pazi u tom sluchaju On ima pravo da odmah raspusti skupshtinu i proglasi nove VANREDNE IZBORE!!
Zato ovi tvoji radikali i ne smiju da potegnu to pitanje.
:)) ;)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

edin

Početnik

(10)

• »edin« je muško

• Poruku poslati

48

spusti se na zemlju gerilac

SELAMUN ALEJKUM gerilac porediti sebe sa HAZRETI HUSEJNOM to nije normalno nije u redu kerbela je javna bila a mi ne znamo kosi ti.kerbela je jednom bila jednom je hidzra bila to upamti.JEDNOM JE BEDR BIO.DA NISI TI NEKI SEKTAS pa hoces sve to da omalovazis spustis .Jeli te to sveti UGLJANIN naucio da omalozavas EHLIBEJT.kerbela je za onoga ko je ehlibejt ko je u NUHOVU LADJU.a onaj sto je cist ,spasen ne PRICA GLUPOSTI .PODRZAVA ISTINU A ISTINA JE DA JE UGLJANIN COVEK BEOGRADA.a narucuje lepo vreme za ......da im ime ne spominjem.glumi evliju .RESULULLAH a.s.je bio cist ko suza nepogresiv pa je molio AllAHA DZ.S.jarabi nemoj mi dati da se lazno prikazujem drugima a to je za nas bilo da nama ostane.A VELIKI DERVIS SULJO USO KO FUKARA U POLITIKU A SADA JE TEZAK PREKO MILION EVRA.DRZO SE SUNETA EHLIBEJTA,smijesni ste pravo

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

49

Ti brate Edine ocigledano nisi u stanju da se savladas, nisi u stanju sebe da pobjedis, nisi u stanju svojeg nefsa da ukrotis, a to ti je vjerska obaveza, jer nema ispravnog djela bez ispravne namjere. Ne samo sto cijelo vrijeme iskazujes mrznju i netrpeljivost prema Dr. Sulejmanu efendiji Ugljaninu nego si sad krenuo i na ovog Gerilca.

Sta ti sve nece pasti na pamet samo da jednostavno svoju mrznji uskazes. Problem nije, vjeruj mi, u Dr. Sulejmanu efendiji Ugljaninu niti u Gerilcu vec je problem u tebi. Tvoj licni sejtan te voza i vodi kako hoce, a ti ga sve slusas i sve po njegovom nalogu radis. To treba da savladas. I nadam se brate dragi da ces smoci snage da to uradis. Vjeruj mi kad to uspijes uraditi stvari ce ti se totalno drugacijim pokazati. Vidjet ces da si ti stvari bojio svojom mrznjom, bojio si ih svojim hirom, dunjaluckim intersima, zeljama, strastima, itd.

Molim Allaha dz.s. da ti pomogne u tome i ne samo tebi, nego i meni i svima nama Bosnjacima, a takodjer i svim muslimanima svijeta. Amin.

Hvala.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

50

Ne mogadoh a da ne primetim da se ovde govori o "vodjama". Evo samo jos i ovo primetih a ne mogadoh a da ne kazem: VODJA na satrovackom znaci DJAVO ;) .

edin

Početnik

(10)

• »edin« je muško

• Poruku poslati

51

PROBLEM

U PRAVU SI TI .ALI JA NISAM VODJA .MOJE CERKE NE IDU NA PLAZU U TANGE TAKO IH SADA POPULARNO ZOVU,PO PLAZAMA MENI NAROD NIJE "PRAVIO KUCU"OD MIL.EVRA NISAM BEZAO ZA TURSKU I OSTAVLJO NAROD KADA JE NAJTEZE BILO.NEKA TVOJ UGLJANIN SREDI STVARI U SVOJU KUCU PA POSLIJE SVOJU NACIONALNU MANJINU,NISAM JA ISAO NA HILANDAR SA TADICEM DA GA ZALIM.ko je ugljanin da ga vode po grckoj otvori oci.REKET NISAM NIKOM UZEO .ALI MOGU DA KAZEM ISTINU TO MI JE I DUZNOST .A SA MOJIM NEFSOM VODIM BORBU KOLIKO MOGU TRUDIM SE NEGO VIDI TI ZA SEBE KOGA PODRZAVAS STO GA PODRZAVAS.TREBA DA PROGLEDAS KOGA SI UZEO DA ZOVES EFENDIJOM.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

52

Ovdje se opet vrte iste recenice, isto psoavanje, isto napadanje, isto iznosenje nekih nevjerovatno losih i ruznih stvari u vezi sa muslimanima i muslimankama, a moderatori ne reaguju. Imam osjecaj da oni namjerno presucuju ovo nisko pisanje od strane Edina.

Ovakav nacin izrazavanja bi prestao odmah nakon odlucne reakcije nekog od Moderatora ili Administratora, ali oni ocigledno nece da reaguju.

Meni naravno nije tesko da uvijek pozovem brata Edina na zdrav razum, da ga pozovem Allahu dz.s., da ga pozovem da se okane zla, da pocne ciniti dobro, itd.

Nadam se da ce uroditi plodom, ne zbog mene nego zbog njega samog, jer samo skuplja grijeh za grijehom, a to ga svjestan nije. On je ubjedjen da cini dobra djela. Nece ni da razmisli da li su ta njegova djela u skladu sa Sunnetom Poslanikovim a.s. i da li on tim djelom ima za cilj zadovoljstvo Allaha dz.s. ili nesto drugo.

Nadam se da ce vremenom razmisliti o mojim rijecima. Ne samo Edin, nego bilo ko.

Nadam se da Moderatori, ovo Edinovo pisanje barem srcem preziru, ako vec ne reaguju rijecju ili Opomenom. Lose djelo prezirati srcem je najmanji vid imana. Nadam se da ih nece zaslijepeti licna politicka ubjedjenja da postupe pogresno i da, minimum, ne preziru lose djelo, a baska se nadam da ce vec jednom reagovati na ove izjave brata Edina koje su nista drugo doli lose djelo. To je jasno ko dan.

Hvala.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

53

edine;
Stvarno si mnogo tuzhan!ALO BRE MODERATORI pa jer Vi dozvoljavate da se OVDJE VRIJEDJA OVAKO JAVNO JEDNA UGLEDNA PORODICA.
Chak shta vishe iznose se neke teshke lazhi!
ZA OVO IDE BAN.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

54

Ja prosto ne mogu da vjerujem da Administrator i Moderatori ne reaguju. xx(

[SIZE=4]Nevjerovatno[/SIZE].

Hvala.

edi

Početnik

(10)

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

55

Srijeda, 22. Februar 2006

ETO VAM GA SLEPI VODJA SAMO NAPRED

kada vam se makne perda shvatice te ko je vodja.A UGLJANIN JE SADA SAMO POTRCKO BEOGRADA . NIJE VALJDA SPAO NA PORODICU DA GA BRANI NA FORUM

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

56

Opet ti po starom, uvrede, vrijedjanje, itd. Mada je primjetno da si smanjio malo jacinu uvreda, ali jos nisi prestao. NAstavi dalje tako borbu sa sobom i uspjet ces, insallah.

Da Allah dz.s. dadne da se svim muslimanima perde poskidaju, tj. da svi muslimani sebe savladaju, jer najveca perda covjeku je sam on i sve ono negativno sto se u covjeku razviti moze.

Hvala.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

57

Citirano

Orginalno od edi
kada vam se makne perda shvatice te ko je vodja.A UGLJANIN JE SADA SAMO POTRCKO BEOGRADA . NIJE VALJDA SPAO NA PORODICU DA GA BRANI NA FORUM

Sa ovom rechenicom je ovaj malisha sam sebi dao BAN i to dozhivotni.sda treba da radi ADMIN i IP adresa!

edi

Početnik

(10)

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 23. Februar 2006

PROFIL BOSNJACKOG POLITICARA

KADA JE GUSTO BEZI,KADA VIDIS KORIST DRPI KADA NECE MILOM TI POSALJI NEKOG NEKA REKET UZME TO JE VELIKI HAJIR ,KRITI SE IZA ISLAMA FILOZOFIRAT .........OPTUZI SVE OKO SEBE DA SU IZDAJNICI ,UVIJEK SI U PRAVU ,DA IMA KERAMETE LETANJE PO VODI I IZNAD STO VISE ZADRZAVAJ ZAMAJAVAJ.......

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

59

Citirano

Orginalno od edi
KADA JE GUSTO BEZI,KADA VIDIS KORIST DRPI KADA NECE MILOM TI POSALJI NEKOG NEKA REKET UZME TO JE VELIKI HAJIR ,KRITI SE IZA ISLAMA FILOZOFIRAT .........OPTUZI SVE OKO SEBE DA SU IZDAJNICI ,UVIJEK SI U PRAVU ,DA IMA KERAMETE LETANJE PO VODI I IZNAD STO VISE ZADRZAVAJ ZAMAJAVAJ.......

Aman jarabi jes tebe neko oprzio :))
Ko je ljutio edo ?De kazi :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

edi

Početnik

(10)

• Poruku poslati

60

REPUBLIKA

MI SMO NAROD ,MI SMO PRIJATELJI REPUBLIKE MI SMO ZA DOGOVOR AKO MOZE USPRAVNI DA BUDEMO AKO NE NISAM KRIV.

Social bookmarks