Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško
  • »Bosnjaaak« je autor ove teme

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 22. Januar 2009

Promocija knjige BOGOMILI SANDZAKA

Postovani i dragi prijatelji 11.12.2008 Odrzana je promocija knjige autora Alickovic Sulejmana
BOGOMILI SANDZKA
osvrt na historiju Bosnjaka Sandzaka
Promocija je odrzana u Domu kulture u Tutinu Medija Centar
pod pokroviteljstvom Doma kulture i Biblioteke Dr Ejup Musovic.
Pored autora u predstavljanju knjige su ucestvovali:

Mr REDZEP SKRIJELJ
Profesor RIZAH GRUDA
Knjizevnik REDZEP NUROVIC
Svoj veliki doprinos promociji su dali Rifat Ramovic,Emin Eleskovic Direktori gore navedenih institucija.Televizija Jedinstvo Novi Pazar i TV Tutin su popratili ovaj dogadzaj.
O knjizi su govorili jos Knjizevnik Hodo Katal prof Jusuf Pucic i drugi vise o promociji pogledajte sajtove;
www.kns.ba
www.orbus.ba
www.bosnjaci.com
www.pijepolje.in
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

šejla

Učenik

(10)

• »šejla« je žensko

Datum registracije: 19.05.2008

• Poruku poslati

2

Srijeda, 20. Maj 2009

Nađoh na ovaj stari post , i začudih se da niko nije postavio komentar na ovu jako interesantnu vijest . Bravo . Takvi smo mi ponekad . A u Bosni su se otimali ko će prvi imati čast da napravi promociju ove jako interesantne historiske knjige -dokumenta .
Neki dan sam čula i to da je knjiga gospodina Aličkovića nominovana za nagradu , samo nisam saznala koju jer sam slušajući radio propustila cjelinu izvještaja .

Datum registracije: 11.10.2007

• Poruku poslati

3

Petak, 22. Maj 2009

Od gospodina Alickovica spise ,koji su u knjizi, sam procitala prije same objave knjige.

Mogu reci da je jako zanimljiva ,iznosi mnogo cinjenica,ulozeno je mnogo truda u skupljanju informacija.

Treba procitati .
Bosnjanka

Social bookmarks