Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Kuzeljevic T« je žensko
  • »Kuzeljevic T« je autor ove teme

Datum registracije: 18.02.2009

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 19. Februar 2009

Prostorni i urbanisticki planovi

Pozdrav!

Uclanih se ja u ovaj vas forum i zamolila bih vas za pomoc. Neophodni su mi detaljni podaci o planskoj dokumentaciji, postojanju generalnih i regulacionih planova u vasem gradu.

Inace sam student planiranja u Beogradu.

Hvala. :D

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

E vidis taj plan koji ti trazis nema ga ni opstina a kamoli mi.

A i ako ima kakav plan dosad se o njemu nikad nije javno raspravljalo ni na jednom javnom mestu a ponajmanje ovde.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »Kuzeljevic T« je žensko
  • »Kuzeljevic T« je autor ove teme

Datum registracije: 18.02.2009

• Poruku poslati

3

Opstina to treba da ima , samo je pitanje da li cu moci da dodjem do tih podataka. Plan je bio na javnom uvidu, ali ga skupstina nije prihvatila. Postoje 3 planska dokumenta, kako se navodi u SKGO. Pokusacu nesto u urbanizmu.

Hvala vam! :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od Kuzeljevic T
Neophodni su mi detaljni podaci o planskoj dokumentaciji, postojanju generalnih i regulacionih planova u vasem gradu.

Ti planovi su bili na uvid javnosti ispred zgrade opstine,pre nekoliko meseci,mozda cak i godinu,neznam da li mogu da ti daju na uvid ako odes tamo.

@Juskos: Nebi trebao da napamet(mada,opravdano donekle jer znas mentalitet nasih ljudi) da kazes da nema jer to postoji samo sto takve stvari ne interesuju siru javnost(konkretno tebe) vec uglavnom one koji se time bave,tj kome je potrebna ta vrsta informacije... ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks