Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

apologet

Početnik

(10)

• »apologet« je autor ove teme

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 24. Oktobar 2003

Protest administratoru

Zbog cega je naslov moje prethodne teme : "Omer postao Nikola", promenjen u "Medjureligijski prelazni rok...".

Je li to tolerantnost za koju se formalno zalazete ili potraga za istinom? Da je se tako sto desilo nekom muslimanu na vecinski pravoslavnom forumu (kakav je SerbianCaffe, na kojima dolaze i muslimani i niko im ne menja poruke) odmah bi se na sva zvona govorilo o nekakvom totalitarizmu.

Tesko je protivu bodila pracati se - administratore sajta, ne sluzi ti na cast pomenuti postupak.

apologet

2

Petak, 24. Oktobar 2003

(Evo ja cu da ti odgovorim) Zato sto je ovo FORUM!!! Kako ces da pokrenes temu sa onakvim naslovom i da ocekujes da pisu ljudi o nekoj temi??? Ne ocekujes valjda da sam pises i da mi posmatramo? Ako je tema OMER POSTAO NIKOLA (ili nesto) kako cemo mi da pisemo neke slicne slucajeve ako se tako zove tema? Rekao sam ti vec (predlozio) ako ti je do samopromovisanja (ili bilo cega svojeg) onda pokreni svoju web stranu pa pisi sta god hoces. U pravilniku foruma stoji da administrator (ili ti supermoderator) ima pravo da promeni naziv teme ukoliko primeti da je isti bez smisla (ili pak uvredljiv.. ili nesto trece), tj ako za to ima potrebe (sto ovde i slep vidi da je bilo da bi tema imala smisla).

De malo promisli pre nego nesto uradis, jer nemas se zasta buniti a bunis se. Na kraju krajeva protesti administratoru se ne postavljaju u forumu za religiju :D, a postoji i tema za predloge, i za zelje i za komentare.. pa vidi tamo nesto ne uzurpiraj temu (sto znajuci obicaje nasih moderatora ocekujem da ce ubrzo da bude regulisano (otklonjeno :] ).
mogu ja da se potpisem i bolje...

apologet

Početnik

(10)

• »apologet« je autor ove teme

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

3

Petak, 24. Oktobar 2003

Je li tako, a sta cemo sa tredovima "Post i ramazan kao obicajni motivi", ili "Obavestenje" ili "Imam Hasan el Bennea"... Zasto nisi kritikovao autore tih tredova da pisu reklame ili da otvaraju svoje sajtove?

Nedosledno.

apologet

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 24. Oktobar 2003

Najbolje je da ti Administrator odgovori zbog cega je promenio naziv teme, al' jednu stvar znam, naziv teme se sigurno nije svideo nijednom muslimanu, to je sigurno posledica svih burnih reakcija, kao i promene naziva teme.
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 24. Oktobar 2003

Muki, nema veze da li se naslov svidja muslimanima ili ne. Naslov nije uvredljiv. Sustinu problema je rekao Finger. Omer postao Nikola moze biti naslov posta ali ne i teme. Sam pokretac teme je napisao

Citirano

Voleo bih da i ostali salju priloge ljudi sa imenom i prezimenom, mestom rodjenjam ...

Kako da pisem o Cat Stevensu pod temom o Nikoli? Doduse, da sam ja mijenjao naslov bi glasio jednostavno konvertiti. Nejse.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 24. Oktobar 2003

ada nemojte ga ljudi pa nije on kriv sto je malo 8) mozda bi i on voleo da moze da skonta da je naziv teme medjureligijski prelazni mnogo simpaticniji nego omer preso u nikola ..... polako inseAllah ces i ti biti u stanju a sredjujes stvari onako redom .... e da ne zaboravim ne napada ja tebe care .... cisto volim ironiju u pojednimm trenutcima .... ako ti smeta halali ili ti oprosti ...

Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

7

Petak, 24. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od apologet
Zbog cega je naslov moje prethodne teme : "Omer postao Nikola", promenjen u "Medjureligijski prelazni rok...".

Je li to tolerantnost za koju se formalno zalazete ili potraga za istinom? Da je se tako sto desilo nekom muslimanu na vecinski pravoslavnom forumu (kakav je SerbianCaffe, na kojima dolaze i muslimani i niko im ne menja poruke) odmah bi se na sva zvona govorilo o nekakvom totalitarizmu.

Tesko je protivu bodila pracati se - administratore sajta, ne sluzi ti na cast pomenuti postupak.

apologet

Pre svega, moram da kažem da promenu naslova teme nije izvršio Administrator, već Supermoderator , tj, Ja.

Šta me je povelo da tako nešto uradim?

Pre svega sam post koji je apologet napisao, kao pokretač teme. Naziv njegovog priloga nije promenjen, ali naziv teme svakako ne može biti Omer postao Nikola, jer diskusija na tu temu nema perspektive, a to što je Omer postao Nikola samo je jedan u nizu slučajeva koji su se kroz istoriju desili, i koji se i danas dešavaju širom sveta, a o tim slučajevima se može razgovarati i voditi diskusija. Očekujem akciju Administratora, da i priloge iz drugih tema koji imaju sličnu tematiku budu prebačeni u ovu temu. No, uzimajući u obzir da je Administrator trenutno odsutan sa foruma, do njegovog dolaska morate biti strpljivi po tom pitanju.
Uzimajući u obzir pravila koja ste imali prilike svi vi kao članovi ovog foruma da pročitate prilikom registracije, dalja objašnjenja su suvišna i ova tema zatvorena.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks