Niste prijavljeni

Beranac

Početnik

(10)

• »Beranac« je muško
  • »Beranac« je autor ove teme

Datum registracije: 17.01.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 05. Februar 2004

Prvi Informatvni interner Centar Bihora-Petnice

Es selamu alejkum wr. wb.
Poštovani učesnici ovog cjenjenog Foruma koristim ovu priliku da Vas informišem o otvaranju-osnivanju ovog Internet informativnog centra za Bihor-Petnicu do sada nažalost jedino informativno sredstvo Bočnjačkog naroda u Bihoru-Petnici-Bijelom Polju-Beranama. Pa stoga Vas draga i počtovana gospodo molimo da svojim sugestijama, znanjem, mišljenjima i savjetima potpomognete nas da ova Sajt bude upravo ono šta je upravo i njegov cilj, da informiše o svemu Bošnjački narod ove Sandćačke regije, Bihor.
Interesuje nas i to koliko smo po Vama u pravu i koliko je po Vašem shvatanju potreban jedan ovakav Sajt i dali su naša razmišljanja na mjesto .
U nadi da ćete iskreno i prijateljski zauzeti učešće u ovoj temi mi Vas od sveg srca najtoplije selamimo
i lijepe Bajramske dane Vam želimo.\"Bajram Šerif Mubarek Olsun\"
www.bihor-petnica.com
Web majstor
Es selamu alejkum

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Ankete ove vrste postaju polako legendarne. Mozda bi ih trebalo sve sakupiti pa otvoriti poseban podforum Bitte lächeln!

Usput, raduje me postojanje ovakvih stranica i ovakvih ideja da se javnost animira po pitanju zapostavljenih krajeva Sandzaka. Nisam detaljno pregledao sajt ali litimican pogled mi donese pitanje: Sta radi zastava Pakistana na sajtu Bihora?

we selam :)
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

3

Anketa izbrisana jer nije trebala bit ni upisana ;) a tema prebačena, na za njoj slične, predviđeno mesto.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

4

Ja malo svratih da citam o bihoru, al' zaglavih u musafirhani. :) Posto dosada nisam imala puno prilike da cujem/naucim o Bihoru nadam se da cu na ovoj strani pronaci nesto zanimljivo o tome.

PS. Ja zakasnih za anketu. 8)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od pink
Posto dosada nisam imala puno prilike da cujem/naucim o Bihoru ...

Pa Bihorci od Camila Sijarica su upravo o Bihoru ... :)
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

6

@ ed : :D Dankeschön!!! :D
( samo mi se ucinelo da nisam PUNO naucila odatle :( ili sam ja mozda previse radoznala ?( ) Ono sto stoji u knjizi je sve sto sam ikada cula o Bihoru...
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

7

Subota, 07. Februar 2004

Citirano

Orginalno od Beranac
www.bihor-petnica.com
Web majstor
Es selamu alejkum

Dobro, vebmajstore, i ja tebe mnogo selamim, a dali si slucajno obavesten zasto je ona zastava Pakistana na samom vrhu ovog sajta, koji si nam ovde promovisao? Jeli to u Bihoru ima konzilat Pakistana u Srbiji i Crnoj Gori ili je nesto drugo posredi??? Ajd, Bog ti dao odagnaj nam ovu radoznalost...

A ako neko ne zna kakva je zastava Pakistana nek pogleda ovde

hvala unapred!
viskoznost nije isto što i gustina :(

Beranac

Početnik

(10)

• »Beranac« je muško
  • »Beranac« je autor ove teme

Datum registracije: 17.01.2004

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 08. Februar 2004

Zelena boja sa mjesecom i zvijezdom je simbol Islama

Bismilla,
Es selamu alejkum,
Neka mi ne zamjeri ovaj Cogito ako sam ga sa ovim početnim riječima uvrijedio obzirom da, činimi se, se radi o osobi ne Islamske vjerske konfesije,ali mislim da je ova zastava koja mu je izgleda puno zasmetala tako divna i tako se lijepo leprša da zaista nebitno je koja je Islamska zemlja za svoje nacionalno obeležje uzela. To je zastava Islama uz mali dodatak bijele boje u lijevo do jarbola ali ona je i dalje za nas Muslimane simbol Islamskog-Muslimanskog jedinstva, ma koliko ona možda i nekome zasmetala. Pitam uvaženu gospodu neznajući joj identiteta, dali je muško ili žensko "a koju bi ste vi zastavu stavili kada bi ste bili u mogučnosti da to uradite"? Pitanje nije postavljeno da bilo koga isprovociram već sa željom da možda i dobar prijedlog čujem pa možda i uvažim sugestiju dotične osobe.
Srdačan Selam
web majstor

Datum registracije: 08.09.2007

• Poruku poslati

9

Petak, 14. Septembar 2007

Mislim da bi ihor bio jeda d najrazvijenijih krajeva da ga nisu prodala neka prezimena iz bihora.
Cinjenica da je Bihor do 1957g. bio kraj sa opstinom
PETNJICA- ali nazalost komnisticki umovi su odradili to sto su htjeli.Mgu vam reci dobro je kada je ostalo i B" d "ihora" selam
za istinu

• »ako_sandzak« je žensko

Datum registracije: 05.05.2010

• Poruku poslati

10

Srijeda, 05. Maj 2010

bihor sandzak forever sijaric

Social bookmarks