Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 04. Novembar 2002

Nije.....

Nije ovde, prijatelju, problem samnom i okolo mene - ode o deci ja pricam...

Gledo sam nekoliko navrata i uskako :) da poterampaschad-gamad dok se spremaju deci... tu na ulici, ispod mog prozora.... gladno to Bogoti...
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

22

Dve zime unazad se desilo da sam ko Ramone oko 2 ujutro video besnu lisicu!!! Da ne opisujem, al' ko iz udžbenika... SLEDIO sam se! Ona onako iscerena i mršavo-prljava, samo prođe pored mene.
Zamislite ulične džukce u bliskom susretu sa tom lijom! Dal će fasovat besnilo ili neće?
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

23

Ene hocel....

Ne samo fasovat nego ce lanac nastaviti pa ko zna dje to ode... u k... valjda... pihaaaa..... nije dobro a cilj je da bude Samo Dobro®
Can't Rain All The Time

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

24

Srijeda, 06. Novembar 2002

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Narode sta bi radili kad bi ziveli u Nemacku? Ovamo ne smijes dzukeli ni da kazes da smrdi a ne da izrazis zelju da ih maknu sa ulica.

Zar tamo nije zabranjeno da se psi šetaju bez ogrlice?I vlasnici pasa sa su dužni da uklanjaju svu nečistoću koju psi naprave?
Čudi me da su tako liberalni prema psima lutalicama ?(

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 07. Novembar 2002

Znash...

Nemam ja, generalno, nishta protiv zivotinja.. hajvani shto bi se reklo, ne zavredjuju ovoliko priche, ovoliko slova :)

Pit'o sam da saznam, ako bi ko znao da kaze, i vidim obilje odgovora, dkale nije vazno kome je ovde stalo do pasa i kakvih nego kako da se "niciji" uklone s ulice...

Opet da ponovim, imam prilike da svaki dan gledam kako jedan dzukac gricka prolaznike tu preko puta Stare lucne... loshe je shto skoro svako zaboravi i na automobile koji prolaze pa moze da nastrada...

Lutalice out!
Can't Rain All The Time

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

26

Petak, 08. Novembar 2002

POZDRAV

Trenutno u gradu u kome zivim su napravili ovako jedan sistem sa psima lutalicama.

Napravili su prostore za cuvanje ovih zivotinja hrane ih sa viskom hrane iz restorana koji uredno donose svoje viskove hrane.

Ovo je samo jedna ideja mozda se nekad kod nas sprovede u delo...

Vrijeme ce pokazati.....
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

27

Petak, 08. Novembar 2002

Znash prijatelju....

U Pazaru ni porodica (koja je osnovna celija drushtva) ne moze sebi cesto da obezbedi prostor za puko egzistiranje) a kamoli da se takav i josh 10x veci obezbedjuje za pse koji nikom ne pripadaju?

Nemoj...
Can't Rain All The Time

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

28

Ponedjeljak, 11. Novembar 2002

Citirano

orginalno od Hobbes-a
Ja ne idem baš u sitne sate, ali oko ponoci obično sretnem 2-3 tu negde oko Tadža.

Nisam ih primetio, verovatno zbog drugih paščadi koji se tu skupljaju.... :D :D :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

29

Subota, 16. Novembar 2002

utešno...

Nemamo samo mi problema sa njima...
sans je dodao/la ovu sliku:
  • p3.jpg
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

30

Petak, 29. Novembar 2002

znas kako je ono jes velik problem sa Pashcadima uvjek bio u pazar bas znam slucaj kad je pashche neko ujelo jednu zenu za nogu to je pasche istrchalo iz tetkinog mi dvorista i gozspodja je tuzila moju tetku za to te je ova vodila po lekara te vakcine zgoda moda ja mislim da bi trebalo da se skupe ljudi da se oformi sinterska sluzba na nivou novog pazara i da se jednom mesecno resava taj problem
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

31

Utorak, 23. Novembar 2004

Oko ponoci nocas prodjoh pored copora lutalica te mi pade napamet ova tema... A uz to se setih i vijesti sa dnevnika od prije neki dan putem koje izvestise o nekom slucaju iz BGa gdje je neku devojcicu ugrizla neka takva lutalica.. A kod nas eto laju na kola... Ja se prepadoh da ne podju ka meni te ubrzah hod.. Ne bi mi sve jedno.. A ne bi trebalo nikom bit te bi neko trebao nesto i preuzet..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

32

A jel primetio neko da otkad su u nash grad doshli Kinezi nema mnogo MACHKI lutalica!?
AA!!???
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »carsijaner« je zabranjen

Datum registracije: 25.09.2004

• Poruku poslati

33

Citirano

DjordjeRD

Dve zime unazad se desilo da sam ko Ramone oko 2 ujutro video besnu lisicu!!! Da ne opisujem, al' ko iz udžbenika... SLEDIO sam se! Ona onako iscerena i mršavo-prljava, samo prođe pored mene.

I ja prije nekolko gore uz Rasku kad dva krokodila uhfatili Nilskog konj pa ga iscijepase. :] :] :D :D :)) :)) :))

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

34

U naselju Lug problem sa psima lutalicama je prisutan vec 2-3 godine, jer postoji u skolskom dvoristu O.S. Desanke Maksimovic (poznatije kao Cane) copor pasa (dzukela) koji prepadaju ljude i vise puta potrce za necijom kesom. Oko kontejnera su nocu, preturaju i traze hranu... A sta ako im to dosadi pa kao hranu gledaju ljude ... Da li u Novom Pazaru postoji organizacija koja se bavi tim problemom?

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

35

MA bilo bilo koga uvo za pse lutalice i dali koga ujedaju ili ne...Pamti pazar a i ja i gorih perioda,ipak sad pascadi nema tolko bar ih ja nisam vidjao ,kad sam bio u np letos,u broju u kojem ih je nekad bilo..
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

36

Srijeda, 24. Novembar 2004

Vracajuci se iz grada cuo sam lavez pasa koji bi se priblizavao. Uplasen, okrenuo sam se i video kako 10-12 pasa trci za belim mercedesom i laje ... Prosli su pored mene i nastavili trk ka mercedesu u pravcu parica ...

Hmmm (Eh sto ovi kinezi ne jedu i pse, bilo bi nam malo lakse :) )

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

37

Nedjelja, 17. Juli 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

Valla...

pravo da vam kazhem...nema tog dela nasheg grada dje mozhesh mirno u noch da shetash,da se vrachash kuchi ili bilo shta...

evo ja kada se vracham kuchi,oko kontejnera uvek ima desetak.ponekad i vishe dzukela...

to ne smijesh da dihnesh,a ne kamoli da ih pogledash...
odmah chopor gladnih ide k` tebi ?(

...nejse!!!

[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

38

Ponedjeljak, 18. Juli 2005

Eh...

Ja, eto, imam tu srechu ili nesrechu da zivim u Staroj luchnoj zgradi, tu, u recimo, centru grada...

Ne mrzim pse ali bi ih samostalno pobio!

Brate to je katastrofa... uzas i horror uzivo...

Gledo sam stotinama puta s prozora i odrasle i klince kako bezechi ili sklanjajuci se od njushkanja psa idu pravac pod kola brate...

To gladno, to zedno, to bolesno brate...

Kazu, nekad je bilo shintera nekoliko u Pozaru pa su im familije nestale cijele, poboljevali se poumirali i odtad niko o tome brigu ne vodi...

Svakako sramota...
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

39

Lose je to sa njima.

Jedne godine sam imao kontakt sa njima t.j jedan me dzukac ujeo i ogrebo mi je bio lice.Kad me je bio napao copor tih lutalica.Pa sam primao neke serume Tetanuse.To je to surova realnost.
" Bilen alemlere rahmettir "

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

40

Grad u kome ja zivim se o ovom problemu brine na jedan insanski nacin.

Naime opstina je osnovala sluzbu i dodelila mesto gde se sakupljaju psi lutalice svi se psi uredno pregledaju i nakon pregleda se ostavljaju da zive u tom sabirnom centru. Naravno njihova je priroda vezana za spoljasnost i navikli su da zive po sokacima a ne u jednom zatvorenom prostoru te nakon toga dugo i ne zive medjutim lesevi im se uredno deponuju uz svu brigu veterinara koji radi pri opstini.

Prroffessoorreee pa dje smo mi dje je TURSKA..

Opstina radi sve baa
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Social bookmarks