Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko
  • »Sting Lady« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 26. Mart 2009

Radno mesto: Direktor SEDA-e - JOSH DANAS!

Informacije na: http://www.proprogram.org/vestTenderi.ph…lYMOmNkM2RiN2Mx

Konkurs otvoren josh danas!

Prijave doneti direktno u kancelariju PRO programa, Kragujevachka 1 (u Lugu), Novi Pazar.

Radno vreme: do 18:00 h; posle radnog vremena prijave mozete ostaviti obezbedjenju zgrade.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 26. Mart 2009

.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 26. Mart 2009

Ostalo je josh skoro 7 sati za prijavu.

Radno mesto je oglasheno u medijima, tako da nema potrebe ishta da se objashnjava.

Ako se prijavi iko od jako puno nashih ljudi koje obavestim za skoro svaku poziciju - ja cu biti zadovoljna.

Sretno i sve najbolje...

P.S. Ostale pozicije mogu biti interesantne za nashe ljude, narochito Program Administrative Assistant.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 26. Mart 2009

Taj assistant ti je po opisu radnog mesta drugim recima sekretarica. Nema tu niceg loseg, nego kad kazes da moze bit interesantno a ono da se zna sta je.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

5

Petak, 27. Mart 2009

Nije sekretarica, prochitaj opis posla josh jednom za pochetak. Stavila sam direktan link da se ne muchish.

Uostalom, reja, ako se tebi neshto ne svidja u ovim oglasima - a ti ih ignorishi.

Selam.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

6

Petak, 27. Mart 2009

- Pomoc pri organiziranju funkcija (svecanih veceri i slicno) i osalih prigoda organizovanih u okviru PRO programa.

- Odrzavanje i cuvanje electronskih i papirnatih kopija komunikacije

- Pomoc u nadgledanju stampe i elektronskih medija, i FAIJLIRANJE izvestaja medija o PRO programu..

...
...

- Prikupljanje i kompiliranje izvestaja, distribuiranje minuta sastanaka, odrzavanje fajlova, draftiranje rutinske korespodencije i odgovaranje na rutinske upite...

..

i jos dole pise: - posao sekretarice po potrebi

A za tvoje znanje, naziv posla sekretarice u svijetu je: PA - ili ti Personal Assistant. To ti je za osobnu sekretaricu neciju. Administrative Assitant ti je isto sekretarica ali ne osobna, vec obavlja sve te iste poslove ali na nivou firme.

I niko ne rece da mi se ne svidja. To je castan posao za one koji su za to kvalifikovani i koji zele tim da se bave. Ja samo rekoh da kad vec govoris da je zanimljivo, da napisem i sta je. Ocigledno da si ti u tome videla nesto negativno jer 1) tvrdis da to nije tacno; i 2) mislis da se to nekom ne svidja jer ga oslovaljava svojim imenom.

Kao sto rekoh, to je castan i zanimljiv posao, posebno za djevojke. Da se ne bi drznula da nesto nadjes protiv ovog sto izdvojih djevojke mogu ti objasnit i zbog cega posto sumnjam da imas nekog dovoljnog radnog iskustva da bi to shvatila, ali pre nego sto ista kazes obrati paznju da cak i na sajtu posebno ohrabruju zenske kandidate da se prijavljuju za posao. Ja ti predlazem da se prijavis jer mislim da bi ti dobre isle sve one navedene duznosti.

Pozdrav.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

7

Petak, 27. Mart 2009

Stvarno si smeshan. Veruj mi da znam shta podrazumeva ta pozicija, i nema potrebe dalje da diskutujemo na tu temu.
Usput, fajliranje radi i menadzer programa ako mu je to neophodno.

Ostaj u miru.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

8

Petak, 27. Mart 2009

Jes, i to sto kazes.

Optimus

Zlatna sredina

(10)

• »Optimus« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

9

Subota, 28. Mart 2009

Sting lady..... hvala na oglasu.... iako se nisam prijavio mislim da je ovo vrlo nesebičan gest sa tvoje strane ......
Nemoj ništa silom, uzmi veći čekić!

Social bookmarks