Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen
  • »Gerilac« je autor ove teme

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

1

Utorak, 10. Juni 2003

Rajevosa ili Zeljo?

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci. Ja bih eto da pokrenem ovu jednu sportsku temu, pa ako neko ima shta napisat nek napishe. A i predlozio bih Vladi FORUMA da napravi jednu anketu slichnu onoj Partizan ili Zvezda. Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 10. Juni 2003

Ne znam na koju vladu mislis.

Anketu moze da kreira svaki clan foruma. Za uputstvo kako se to radi pogledaj F.A.Q (najcesce postavljana pitanja).
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 10. Juni 2003

SARAJVO

Daj mi majko sibicu
i kantu benzina,
da zapalim Grbavicu,
da ne bude zima...

Dakle, sto se mene tice sve je jasno iz above pesmice!
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

4

Utorak, 10. Juni 2003

:)))))))))))

Auu al ste se vi primili na ove fazone tipa Sarajevo,Zhelja isl. :) ma brate Partizan,Pazar i Zheleznik i ni jedan tim vishe u mom srcu ne mozhe naci mesta...shto se tiche teme mislim da je,da se izrazim na sebi svojstven nachin,SHUGAVA!Ali to je samo moje mishljenje...Sarajevski klubovi nikad nece i ne mogu da imaju pristalice tipa Partizanovih ili Cigana...:)Surova je realnost shta da se radi :)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 10. Juni 2003

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

6

Utorak, 10. Juni 2003

hm...

Pa Simke DZEBI GA, al ja sam iskusio i sarajevski derbi i to na Kosevu pa sam morao da navijam za Sarajevo (sala)! Fakat je da Hordi zla i Manijaka nema koliko Grobara i cigana, ali u svakom slucaju ima ih vise od Lavova (dje li samo njih iskopa?) ;) :]

pozdrav uz sledei stih:

Veceras je nase veche, veceras se Zeljo peche...

hehe

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 10. Juni 2003

Uh, tako mi cukundede vraca

Citirano

Orginalno od simke_np
Auu al ste se vi primili na ove fazone tipa Sarajevo,Zhelja isl. :) ma brate Partizan,Pazar i Zheleznik i ni jedan tim vishe u mom srcu ne mozhe naci mesta...shto se tiche teme mislim da je,da se izrazim na sebi svojstven nachin,SHUGAVA!Ali to je samo moje mishljenje...Sarajevski klubovi nikad nece i ne mogu da imaju pristalice tipa Partizanovih ili Cigana...:)Surova je realnost shta da se radi :)

...ova je bas surovo izrecena. Simke_np svakako bi morao bi povuci ovu rijec da sretnes nekog pravog Manijaka ili pripadnika Hordi Zla. Ovu izjavu cu opravdati tvojom mladoscu jer da si bio prisutan na recimo utakmici Zeljeznicar - Videoton znao bi o cemu pricam. A i lokalni derbi izmedju Zelje i Saraj'va je bio prica za sebe, naravno da se po broju ljudi ne moze porediti sa Marakanom ali po atmosferi sigurno da.(narocito poslije tekme) Samo je "furka" malo drugacija od one "beogradske" akteri su svuda isti.

Bivsi dijete Grbavice gdje provedoh svojih najboljih 20 godina za mene postoji samo jedan tim a to je Fudbalski Klub Zeljeznicar.
I na kraju cu reci
Ja sam lud, ja sam jak, ja sam Zeljin MANIJAK!
A o "pitarima" nekom drugom prilikom.

Pozdrav svima
bivsi "kospicar" s Juga Giovanni

P.S. Gerilac hvala za ovaj post
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

8

Utorak, 10. Juni 2003

...i sve pijano i sve drogirano, za PARTIZAN navijamo!!!

Dje li ti samo na pamet padose ti sarajevski klubovi!? Svaka cast njima, al ja mislim da vecina nas, Sandzaklija, znaci ljudi sa ovih prostora, navija za aktere BG, a ne, SA derbija. To je cinjenica.
Ok je to sto smo mi Bosnjaci , a oni iz Bosne, al' to ne znaci da treba da navijamo za njih, ili o njima da raspravljamo ovde.
Nek mi neko kaze po dva igraca koji sada igraju u tim klubovima? Sigurno niko nema pojma, jedino ako ne potrazi po novina ili po netu.
Ako se kome ne svidja ona tema PARTIZAN-"ciganske pi*ke", nek pokrene temu, npr. ROMA-"drugi rimski klub za koji igraju 2 ciganceta", ili INTER-"drugi milanski klub za koji je nekad igralo jedno cigance, a sada je selektor", ili nesto slicno, a ne tamo neki sarajevski klubovi, koji ni u svojoj zemlji ne mogu da budu sampioni, vec im titulu uzima tamo neki Leotar.
VELIKI POZDRAV SA JUGA!!!
Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

9

Srijeda, 11. Juni 2003

Au pa ovde samo oshtre rijechi padaju! Evo ovako stati(st)icar! Veoma mi se svidja to sto si Grobar, a takodje imamo simpatije i prema istim stranim klubovima (Roma i Inter a ja bih jos dodao i Juve) za razliku od kako ti rece "drugi rimski" odn "drugi milanski" klub! Dakle to mi se svidja!

Medjutim, ne znam zasto ste tii Simke protiv sarajevskih klubova??? Veruj mi, da je taj derbi skoro kao beogradski! Kazem skoro jer ni Grbavica ni Kosevo zajedno ne mogu da prime isto gledalaca k'o Marakana, ali navijanje je na nivou! Ima ljudi na ovom forumu koji vole i neki od sarajevskih klubova pa im treba pruziti priliku da kazu sta zele!

Secam se svog prvog (istina i jedinog :)) sarajevskog derbija! Igralo se na Kosevu, Sarajevo je pobedilo sa 1:0 a strelac je bio Uscumlic! Za Sarajevo je tad igrao i Dzemo Smijecanin! Za Zelju je branio... hm cini mi se Admir Djozo (ili slicno, ako grijesim Giovanni ispravi me)! Dakle eto ti dva igraca Saraj'va i jedan Zeljin iz tog perioda!!!

pozdrav

oooo oooo oooo oooooo o ooo o volim te Saraj'vo,
nana na nana na nana nana na Pitari sa Sjevera...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

10

Srijeda, 11. Juni 2003

...

ja sam se vec izjasnio povodom toga,a ti kazhesh padaju teshke rechi a...pa i treba brate...a znash zashto?Zato shto su te jajare ustvari najveche jajare sveta...pale se da naprave atmosferu a realno da se sastave Lavovi i Ultra Azzurro(shto je u praksi nemoguce)napravili bi bolju atmosfericu :)
simke_np je dodao/la ovu sliku:
  • obilic01s.jpg

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 12. Juni 2003

Setih se prezimena tadasnjeg Zeljinog golmana! Covek s preziva Gusho! Dakle Adnan Gusho, a nije ni Admir ni Djozo kako rekoh! Al bilo je prije pet godina pa sam zaboravio! A znate kako sam se setio! E pa tako sto kad sam se te veceri posle derbija vracao kod brata kuci, tramvajem broj 3, navijaci Sarajeva su pevali "Gusho pe*e*u na*ushi se sjeveru" (oprostite na izrazima)! Bilo je toga jos al ja sidjoh na raskrsnici za Hrasno! A strelac za Sarajevo je bio Uscuplic (a ne Uscumlic)!!!

Sto se tice atmosfere,samo kad odem ako Bog da u NP skeniracu fotke pa cu ih postaviti kako bi se simke uverio da je ipak bolja nego u Zelezniku!!! :] :D ;)

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 12. Juni 2003

Smijesno...

Citirano

Orginalno od simke_np
ja sam se vec izjasnio povodom toga,a ti kazhesh padaju teshke rechi a...pa i treba brate...a znash zashto?Zato shto su te jajare ustvari najveche jajare sveta...pale se da naprave atmosferu a realno da se sastave Lavovi i Ultra Azzurro(shto je u praksi nemoguce)napravili bi bolju atmosfericu :)

Simke_np ja pricah o vremenima bivsim nikako danasnjim jer sadasnje prilike mi ne dozvoljavaju pratiti tekme a kamoli navijanje.
No Lavovi (Zeleznik) i slicni mi djeluju vrlo smijesno poredeci sa nekadasnjim navijacima tipa Torcida, Bad Blue Boys, Grobari, Delije, Horde Zla, Manijaci, Fukare i slicno.
Samo pogledaj tekmu izmedju Zvezde i Dinama, Hajduka i Partizana te cini mi se 1990/1991 godine i skuzices o kakvoj ja atmosferi pricam (sto van a sto na terenu :] ). Zeleznik se u tim danima nije mogao naci ni na mapi Svemira a da ne pricam o nekim Obilicima, Brotnju, Radnickom Obrenovac, Dragovoljac i slicnim.
Zivio
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 19. Juni 2003

Setih se jos jedne pesmice koje pevaju HORDE ZLA:

U novi boj, u novi boj
i samo gazi, gazi Zelju tog,
i svaki dan, pjevam ja,
sampion je Sarajvo...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 24. Juni 2003

....:) ovo mi je smeshno stvarno...video sam fotke Sarajeva u periodu od 89-91 i dve godine vidim isti transaparent Horde Zla...Pa to ni Ultra Azzurro sebi nebi dopustio...Ne znam stvarno meni ovo lichi na... ?(

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 26. Juni 2003

Sarajevo je super
Gde poredis horde zla i nas
jos mi moramo da poradimo da bi njih dostigli
a i stadion nam nije ni pric njihovom
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

16

Subota, 28. Juni 2003

Citirano

Orginalno od simke_np
....:) ovo mi je smeshno stvarno...video sam fotke Sarajeva u periodu od 89-91 i dve godine vidim isti transaparent Horde Zla...Pa to ni Ultra Azzurro sebi nebi dopustio...Ne znam stvarno meni ovo lichi na... ?(

A mi kao menjamo transparente svake godine??? Pa ako je neka stvar dobra ne trreba je menjati! Pogledaj malo pazljivije recimo Jug i sever! Kladim se da ces naci bar tri transparenta od prije 15 godina! Sto bi ga menjali! U redu je da se dodaju novi ali oni stari... to je pravo!!!

Ipak su i Sarajevo i Zeljo velika imaena bivseg YU fudbala i niko nema pravo to poreci!

sportski pozdrav

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

17

Subota, 28. Juni 2003

...

mi svaka 3 meseca uradimo neshto novo...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 21. August 2003

Citirano

Orginalno od simke_np
mi svaka 3 meseca uradimo neshto novo...

na primer...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 21. August 2003

HIMNA FK SARAJEVO!!!

Sarajevo, Sarajevo
Sarajevo, Sarajevo
Nek Se Pjeva, Neka Zvone Zvona
Sarajevo Ime Sampiona
Sarajevo, Sarajevo
Sarajevo, Sarajevo
Bordo Boja, To Je Ljubav Moja
Sarajevo Pobjeda Je Tvoja.
Nikog, Nikog Ja Ne Volim Vise
Sarajevo Na Srcu Mi Pise
Evo Lopte, Evo Igralista
Niko, Niko Ne Moze Nam Nista
Sarajevo, Sarajevo
Sarajevo, Sarajevo
Tebe Niko Ne Moze Da Srusi
Sarajevo Ti Si Mi U Dusi
Mi Smo Horde
Sto Uz Tebe Stoje
Ja Te Volim Sarajevo Moje
Tvoja Raja Sa Tobom U Koloni
Nek Svi Cuju Mi Smo Sampioni
Sarajeva Mi Smo Navijaci
Bordo,Bordo Od Sudbine Jaci
Sarajevo, Sarajevo
Sarajevo, Sarajevo
Neka Nasa Pjesma Cijelu Obidje Planetu
Kosevo Je Mojoj Dusi Najdraze Na Svijetu.
Ja Te Volim Sarajevo
Bordo Su Ti Boje
Volim Svoga Sampiona
Kao Oci Svoje.
Sarajevo, Sarajevo
Sarajevo, Sarajevo

• »NP in Sarajevo« je muško

Datum registracije: 30.10.2003

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 30. Oktobar 2003

Definitivno -S-A-R-A-J-E-V-O- ...
Im not a complete idiot! Some part are mising...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks