Niste prijavljeni

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 30. August 2009

Citirano

Orginalno od Administrator
Japa Ali POCETAK - www.okcsana.org

http://www.youtube.com/watch?v=e4bLSgC8h3M

Totalno neoriginalno, ali ipak nekako bosanski :) Nije loše...

Mada, ovaj lik je original:
http://www.youtube.com/watch?v=4iNac3Y7MNY
我还记得

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

22

Petak, 04. Septembar 2009

Moram da priznam da mi ovaj Ramazan van Pazara ove godine prolazi mnogo lepse nego ranije i to iz jednog jedinog razloga
a toje ramazanski programa regionalne televizije koji se moze gledati putem interneta.
ovo je jedina emisija(sto se mene tice)zbog koje je postojanje ove televizije opravdano.

Ramazanski program je odlican,pocinje u 23h i traje 2 sata,odlicne su teme,gosti i odabir sevdalinki i ilahija.

Zaista prosto da covek ne poveruje da je to Regionalna televizija.
Studio je odlicno opremljen,pustaju se snimci Pazara pre i posle iftarskog vakta,atmosfera iz Hana i jos mnogo toga.
Posebno raduje ukljucenje i javljanje mnogo nasih dijasporaca koji se javljaju iz Evrope ali i iz Amerike.

Takodje mozete im poslati mail koji ce maltene odmah procitati u emisiji.sinoc je Harunh nas uvazeni imam iz Pariza i clan naseg foruma mubareklisao Ramazan :D

Mnogo dobre ideje su sprovedene,price nasih starih dedova,sportske i ostale price,o ramazanu,postu.

Zaista mi je toplo oko srca iako nisam u Pazaru upravo zbog ove emisije jer se preko nje osecam kao da sam tu...

www.rtvnp.rs
mail: ramazanskiprogramrtvnp@gmail.com

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

23

Nedjelja, 06. Septembar 2009

Ama ja se taman obradovo da pogledam neki ramazanski program nadajuci se da slusam neko predavanje...kad ono Jovana Tipsin i njen neki novi spot s nekim momkom u krevetu. ?( o|

Mislim da je bio neki ramazanski program na Regionalnoj televiziji...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

24

Ponedjeljak, 07. Septembar 2009

Selam

Tashke slazem se sa tobom kada je u pitanju ovogodisnji Ramazanski program rtv NP. Lijepa prilika da se ljudi i na ovaj nacin druze selame i upoznaju. A ja sam dogovorio sa jednom ekipom koja uredjuje pomenuti program da nam dodju u posjetu Dzematu u Parizu, tako da cete imati priliku gledati reportazu iz jednog lijepog dzemata.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

25

aleykumu selam

Harunh efendija,obavezno javi kad ce insallah ta emisija biti,da ne propustimo.
Ja inace u ramazanskom programu najvise i volim priloge o dzematima,snimke teravija iz raznih dzamija sirom Pazara,kao i Sarajeva,ali i Makedonije,tacnije iz Tetova gde je bio jedan odlican prilog o tamosnjoj dzamiji koja se zove Sharena dzamija.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Juka

Početnik

(10)

• »Juka« je muško

Datum registracije: 20.04.2009

• Poruku poslati

26

Da, u pravu si za onaj prilog o Sarenoj dzamiji iz Tetova.! Svideo mi se onaj efendija koji je prezentovao detalje o ovoj dzamiji, edukovan i bez dunjaluckog "naboja" u sebi.!
A ramazanski programi su nam porazavajuci, ko dodje na ideju da ova dechkurlija vodi tako ozbiljne programe.

Sta je sa onom novinarkom shto je radila ASOVE PAZARA, kako bi njen talenat zrachio u ovim nocima.!! o|

Social bookmarks