Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško
  • »Jaeger« je autor ove teme

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

1

Utorak, 18. Novembar 2003

Ramazanski Turnir

Dali to ovog Ramazana nikog ne interesuje ili ove godine zaista nije bilo sada vec tradicionalnog Ramazanskog turnira u malom fudbalu? ?(

Reporteri sa lica mjesta cekamo izvjestaj.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 18. Novembar 2003

ma ima ramazanskog turnira, samo sto mi se cini da je izgubio mozda ono sto ga je krasilo prethodnih godina .... prije svega otvoreno je jos par bespotrebnih kategorija i samim tim se je izgubilo na kvalitetu .... brdo autsajdera ove godine .... koliko sam ja mogao videti ove godine na vrh konkurise samo ekipa Butik"Taid" koja je okupila ovdasenje igrace malog fudbala ..... ako ima neko da misli da ima jos konkurenata nek se pridruzi ..... mada cisto sumnjam .... opet treba uzeti u obzir i moje ne bas dobro poznavanje ostalih ekipa .... !!!!!
sellam
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

3

Srijeda, 19. Novembar 2003

Turnir ove godine je znatno slabijeg kvaliteta zbog neucestvovanja prvotimaca FK NP usled cega je konkurentnost medju spoznorima (br 1) opala, a samim tim i ekipe su slabije..
mogu ja da se potpisem i bolje...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 25. Novembar 2003

Finalno veče Ramazanskog turnira

Novi Pazar. 25.11.2003.
XIII Ramazanski turnir u malom fudbalu je večeras okončan. Sve u svemu, bilo je tu lepog fudbala, a pre svega druženja mladih ljudi a sve u duhu parola koje su sve vreme turnira krasile reklamne panele oko igrališta:
  • SPORT DA - DROGA NE
  • MLADI, SPORT JE VAŠA BUDUĆNOST
  • TRČI, VEŽBAJ RADI ZDRAVLJA

1. CICIBANI
  2. AS Mladost - pobednički pehar, zlatne medalje, diplome i novčana nagrada od 15000 din.
  3. Saturn - pehar , srebrene medalje, diplome i novčana nagrada 10000 din.
  4. Restoran OAZA -pehar, bronzane medalje, diplome i 5000 din.
    [/list=1] Najbolji golman- Dželal Đerlek(Restoran Oaza),
    najbolji strelac - Semir Osmanović (As Mladost) ,
    po oceni novinara najbolji igrač Amer Alijagić (Sportski Centar), dok je titulu i pehar
    najboljeg igrača u konkurenciji cicibana poneo Demir Bulić (Sportski Centar).

1. PIONIRI
    2. Naki Produkt (20000)
    3. Soko-komerc (15000)
    4. Kadrić Company(10000)
      [/list=1] najbolji golman - Muamer Tarahalić (Naki Produkt)
      najbolji strelac - Semir Ahmetović (Kadrić Company)
      najbolji igrač - Adem Ljaić (Naki Produkt)

1. OMLADINCI
      2. Kadrić Company (40000din.)
      3. Šami Trade (25000din.)
      4. Hayat(15000 din.)
        [/list=1] najbolji golman - Alija Alić (Kadrić Company)
        najbolji strelac - Amin Starčanin (STAR)
        najbolji igrač - Semir Hadžibulić (Kadrić Company)

1. VETERANI
        2. JUPOK2 - Rožaje(20000)
        3. MAS Južni vetar -Tutin(15000)
        4. Veka(10000)
          [/list=1] najbolji golman - Mensur Dedeić (JUPOK2)
          najbolji strelac - Sead Jusufović (LUNA)
          najbolji igrač - Hanefija Hajdearpašić (JUPOK2)

Najmlađi učesnik turnira bio je Amer Jusufović sa svega 5 godina, a najstariji Ismet Hadžifejzović ( u čaršiji poznat kao Prcko)

1. S E N I O R I
          2. Butik Taid(60000)
          3. MUR(40000)
          4. MAS Južni vetar -Tutin(20000)

[/list=1] najbolji golman - Rifat Sulejmanović(MUR)
            najbolji strelac - Mirza (Hot MAS Južni vetar)
            najbolji igrač - Edin Sulejmanović (MUR)

Finalna utakmica:

MUR - Butik Taid 0:0

Mur : Sulejmanović R., Delić, Sulejmanović S., Preljević,Ramović,Sulejmanović E., Dolovac, Mecinović, Todić
            Butik Taid:Prtinac, Ferizović, Mustafić, Halilović, Mehović, Ahmetović, Hadžibulić, Muratović i Nermin Vejselović

Utakmica krajnje dramatična bez obzira na nepopularan ishod na kraju. 1500 navijača je uživalo u majstorijama Sulejmanovića, Todića, Vejselovića Muratovića, a svakako i u bravuroznim intervencijama golmana murana Fahrudina Sulejmanovića. U regularnom toku, ekipa Mura, bodrena od strane nekih 500 vatrenih i veoma dobro organizovanih navijača koji su je pratili od samog početka turnira pa sve do finala, imala je nekoliko izglednih šansi i jednu prečku. S druge strane, sve akcije iskusne ekipe Butika Taid išle su preko Vejselovića (njega posebno ističem jer znam da ima članova foruma koje će posebno interesovati njegova igra ;) ) , Muratovića i Ferizovića ali je odlični Sulejmanović uspeo da odoli svim naletima. Penal rulet završnica pripala je iskusnijoj ekipi Butika Taid. Sead Muratović, Nermin Vejselović i Sead Hadžibulić bili su sigurni realizatori za ekipu Taida, a s druge strane Prtinac je zaustavio šuteve Dolovac Nedžada i Enesa Delića. Braća Sulejmanović -Edin i Sadat uspeli su da ga savladaju, ali to ipak nije bilo dovoljno za osvajanje prelaznog pehara koji će narednih godinu dana krasiti neku od vitrina Butika Taida. Dakle nakon penala, 3-2 za ekipu Butika Taid.
            Inače, ceo turnir je protekao u fer i korektnoj sportskoj atmosferi, a ograničenje broja profesionalnih igrača po ekipi doprinelo je ravnomernijoj rapodeli istih po ekipama pa na taj način i većoj neizvesnosti samog turnira. Raduje me što nije bilo ni preteranog isticanja sponzora, već je u prvom planu bio SPORT.

Dok ovo javljam,zadovoljne kolone navijača se još uvek udaljavaju iz sportske hale ka svojim kućama. Toliko sa XIII Ramazanskog turnira a do sledećeg, XIV -srdačan pozdrav od vašeg specijalnog izveštača iz Novog Pazara. I na kraju
            [SIZE=5]Bajram šerif mubarek olsun[/SIZE]
            svim pripadnicima islamske veroispovesti i sa ovog mesta, sa završnice XIII Ramazanskog turnira u malom fudbalu.

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 25. Novembar 2003

Hvala za Odgovor pravo da ti kazem ja sam mislio da ce Mur pobedit al sta ces..
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

6

Srijeda, 26. Novembar 2003

Hehe.. cim se sezona okoncala nasi fudbaleri na turnir.. ja verujem nije moglo da se ceka :D. A kako to ogranicen broj profesionalaca u ekipi kad je ekipa tadi sastavljena od skoro sve aktivnih (profesionalnih) fudbalera? Mozda se to odnosilo na prethodne krugove igre, a?

Sta god, drago mi je da je turnir makar u zavrsnici imao ono sto ga cini jednim od najboljih (ako ne i najboljim) turinra u malom fudbalu na prostoru mozda cele bivse Juge (a to je sve ono sto je sans (odlicno) opisao).

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

7

Subota, 29. Novembar 2003

Citirano

Orginalno od sans
S druge strane, sve akcije iskusne ekipe Butika Taid išle su preko Vejselovića (njega posebno ističem jer znam da ima članova foruma koje će posebno interesovati njegova igra ;) )

:O koje to chlanove Sans, kol'ko ja znam samo jednog mozhe :)) :)) :)) :))
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

8

Utorak, 16. Decembar 2003

Evo jedne slike sa turnira za koji nisam siguran da ste svi culi za njega. Radi se o bajramskom turniru u Sarajevu koji se odigrao 2000.god odmah posle onog naseg ramazanskog na kojem je prekinuto finale izmedju ekipa BebiZekro (gde sam ja branio :) ) i Star-a.
Odabrana selekcija je predstavljala nas grad na ovom turniru, koji je zbog nas imao i internacionalni karakter. Ostali ucesnici su bili sve sami prvoligasi bosanski. Organizator je ocekivao (dalo se primetiti, a na kraju je i priznao sam) da cemo kuci vec posle prvog dana, ali se vrlo grdno prevario jer smo ostali sve do finala gde smo doziveli jedini poraz. Dakle osvojili smo drugo mesto, a taj jedini poraz nam je naneo fudbalski klub Sarajevo. U prvoj utakmici smo na turniru (kad smo po proceni organizatora trebali da se oprostimo sa istim) savladali "Zelja" rezultatom 5:2, a u ostalim smo pobedili jos nekoliko bosanskih prvoligasa (Sloboda Tuzla, Jedistvo, ..).
Evo i slike na kojoj su sponzori, uprava, mi igraci (bilo je to pre 4 god al se ja jos prepoznajem :D), i jedan tip koji je u Sarajevu a dosao da nas vici pa se slikao sa nama :).
fingersbroken je dodao/la ovu sliku:
  • Sarajevo2000.jpg

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 18. Decembar 2003

ja sam chak i gledao na jednoj bosanskoj tv(chini mi se OBN)prenos finala sa tog turnira...pratio sam sve rezultate i znam da je turnir bio do j** a...eto toliko :) da mi je vratit ovu ekipu brateeeeeeeeee........UF! :]

Social bookmarks