Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko
  • »Sting Lady« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

1

Subota, 25. Februar 2006

Rambo Amadeus u Novom Pazaru

Rambo Amadeus odrzao je vecheras, tj. 24. februara 2006. godine, u sali Doma omladine, koncert izuzetno visokog kvaliteta!

Ono shto smo mogli chuti na njegovom koncertu odavno nismo mogli chuti u Pazaru. Nije trajao dugo (zavisi shta ko podrazumeva pod "dugo"), ali je za to vreme pokazao kako je vrstan zabavljach (publika je sve vreme imala osmeh na licu), izuzetan pevach i chovek koji ima visoku svest o stvarima oko sebe, te ih predstavlja na sarkastichan nachin, i pritom sve to izgleda veoma dobro i istinito.

Ma stvarno je bio FANTASTICHAN!!! Svaka chast organizatorima shto su ga doveli! Ako bude hteo, dovedite ga opet! Vec sutra ako hoce! ;)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 25. Februar 2006

Auuu Sting Lady nisi smela pokrecat ovu temu, sace te napadnut ovi nasi taljibani foruma sto ides na takve kocerte :D

inace RA je stvarno super, nazalost jos nisam imao mogucnost da ga gledam uzivo, al bice ... :)

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

3

Subota, 25. Februar 2006

;-)

@PaZaRaC: Znam shta si hteo da kazesh ;) ali, o ukusima ne vredi raspravljati. Chini mi se da ne treba da se bojim da kazem ono shto mislim, ili, u ovom sluchaju, da prokomentarishem Ramba kao nekoga ko je sinoc zablistao! :)

U to ime, evo malo atmosfere sa koncerta...

Sting Lady je dodao/la ovu sliku:
  • Rambo NP 6.JPG

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

4

Subota, 25. Februar 2006

Svaka cast, cijenim tvoj ukus Sting Lady. Pazarac, ako cujes da Rambo dolazi u Nemacku javi mi obavezno.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

5

Subota, 25. Februar 2006

Site

HaNuMa_78, PaZaRaC, mnoge informacije o Rambu i njegovim aktivnostima mozete naci na www.ramboamadeus.com. Trebalo bi da ce ici u inostranstvo ove godine, tako da je moguce da ga i vi poslushate.

Evo josh jednog delica atmosfere... ;)

Usput, upravo sam skontala da je moju omiljenu fotografiju od seta fotografija sinoc sa mog aparata uslikao upravo DjordjeRd (prva postirana, Rambo NP 6), te mu se stoga SRDACHNO zahvaljujem! :) (A ja se taman ponadah da pochinjem da imam smisla za fotografiju, kad ono Djordje... :) )
  • Rambo NP 7.JPG

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

6

Subota, 25. Februar 2006

hvala za slike.i ja bih otisao da ih gledam da sam imao prilike(bilo mi mucno da silazim u grad)

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

7

Subota, 25. Februar 2006

R.A.S.M.C.

@nevidljivi: "Sidji" sledeci put...

24. februar 2006. godine, petak

(Josh sam pod utiscima... Svaka chast, Rambo!!!)
  • Rambo NP 2.JPG

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 26. Februar 2006

Joooj, baš je bilo dobro!!!

Poštovani publikume, mlogo vi zafaljujem!

Ženi Žaoki 'fala na reklami...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Hasasin

Početnik

(10)

• »Hasasin« je muško

Datum registracije: 03.09.2005

• Poruku poslati

9

Sve je bilo super samo mi nije jasno sto je bilo onako malo naroda?Dal' je mozda organizator nesto kriv zbog cijene ili neobavjestenost naroda?Sve mi se cini da je dosla seka ili karleusa da bi bilo prepuno :)) ?( ?(
Bolje je biti sto godina milioner,nego deset dana siromasak

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

10

Citirano

Orginalno od Hasasin
Sve mi se cini da je dosla seka ili karleusa da bi bilo prepuno :)) ?( ?(

I sam znash da si u pravu. Ipak, i to je stvar ukusa. Nashem narodu su dobrim delom nametnuli takav ukus "bombardujuci" ga shpanskim serijama i turbo-folkom... Ne znam shto nije bilo dosta naroda. U pochetku sam se zabrinula, posle se i napunilo. Bilo je ljudi koji nisu bili obaveshteni (sinoc, na pitanje "Jei li bila na koncertu?" moja drugarica je odgovorila: "Kojem koncertu???"). Karta nije bila skupa. Mislim, mozda i jeste, jer kad dodju "velike svetske zvezde" (da ih sad ne imenujem), onda ulaznica bude jeftinija, pa se onda chude kad dodje neko kao shto je Rambo, i smanji cenu ulaznice na pola. Na primer, ulaznica za koncert u Beogradu koji je odrzan dan pre nego u Novom Pazaru, koshtala je izmedju 700 i 2000 dinara (u zavisnosti od toga da li ste siromashni ili bogati ;) ), i to je tamo sasvim normalno. A nishta bolje ne zive od nas.
Deshava se neshto u Novom Pazaru, makar to je pomak...

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 02. Mart 2006

Rambo Amadeus odrzace koncert u Torontu, Opera House, 7. april (obaveshtenje u sluchaju da imamo nekoga tamo...)

Nastavljam sa fotografijama iz NP.

• Smile 1.JPG

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Hasasin

Početnik

(10)

• »Hasasin« je muško

Datum registracije: 03.09.2005

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 02. Mart 2006

Sting Lady kad ces da postavis tvoju fotografiju sa Rambom?Mislim sve si zivo oko sebe slikala samo nisi sebe.Stvarno nema smisla. :D
Bolje je biti sto godina milioner,nego deset dana siromasak

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 02. Mart 2006

Koliko sam ja video,centar grada je bio poprilicno oblepljen plakatama za koncert Ramba Amadeusa,i mislim da je ova tema trebala biti otvorena pre njegovog koncerta a ne dan nakon koncerta.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

14

Petak, 03. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
...mislim da je ova tema trebala biti otvorena pre njegovog koncerta a ne dan nakon koncerta.

Uvazeni gospodine Tashke,
U naslovu teme ne postoji nijedan glagol koji ukazuje na to da li se tema odnosi na proshlost, sadashnjost ili buducnost. U temi pishem o utiscima sa koncerta i drugim informacijama o Rambu, a ne o informacijama kada ce biti (u ovom sluchaju - kada je bio) koncert u Novom Pazaru. Nadam se da sam ti objasnila zbog chega je tema otvorena posle koncerta (a plakate bile pre koncerta?)...

Nego, ovaj Toronto mi se ne uklapa u temu... shta da radim sad...

Kad sam vec tu, evo josh jedne fotografije.
  • Rambo NP 3.JPG

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

15

Petak, 03. Mart 2006

Cuo sam da je bilo xtra, prilicno mi zao sto nisam bio tu da 'dem na koncert , ali sta je tu je ...

Fikro, da nema slucajno gde onih majci sa koncerta da se iskopiraju ili dobiju ? Eto, slucajno :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

16

Petak, 03. Mart 2006

Mislim da nema, ali ti ipak pitaj Dina ili nekoga iz "Comic"-a, trebalo bi da oni znaju poreklo istih. :) A i shta ce ti... :) Uh, mene (i josh nas nekoliko) su "gospoda" zamalo oborili, i plus sam prolila sok po sebi u tom trenutku, jer su tako pohrlili za te majice... Nemam pojma kako su neki sa pola sale stigli da dotrche do bine i usput "prebiju" makar 20-ak ljudi, samo da bi uzeli majicu(!?!?!)

Shteta shto nisi bio, zaista...

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

17

Petak, 03. Mart 2006

nemo' mi se pet na zulj :)) zaboli pa posle psujem i ujedam :) a ti si mi draga :)

Pitat cu , hvala ... usput , mogla bi prosledit te fotke, mojne si sebicna :) :P
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

18

Petak, 03. Mart 2006

Ja sam vrlo ozbiljna u ovome shto pricham, ne znam kako me ti dozivljavash...

A fotke konstatno prosledjujem, vidish i sam. Fotografije sa koncerta u Pazaru ce se najverovatnije uskoro naci na Rambovom sajtu, videcemo...

• Rambo NP 4.JPG

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

19

Petak, 03. Mart 2006

@Sting L :Nema potrebe za nervozom,ironijom,...ja samo rekoh da je bolje da se tema otvorila pre koncerta,da se javnost na bolji nacin upozna pred koncert(i sami kazete da je bilo malo ljudi) a tema moze posle da zivi kao i ostale teme.
Ionako je povod otvaranja teme bio njegov koncert u Np-u.
Zamisli kad bi se sve teme otvarale posle samog dogadjaja o kom govore.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

20

Petak, 03. Mart 2006

Kao i uostalom sto se da lako primetiti kod svih njenih tema koje je Lady pokrenula vidi se i na ovoj, mozda i najizrazitije, do sada, da je devojka i ovaj put ostala verna svome stilu pisanja i jos jednom veoma promisljeno, sa jasnim ciljem pokrenuta temu o kojoj zeli diskutovati.
Ne zelim nimalo relativizirati stvari i sad uporedjivati nju sa bilo kim, ali svi koji su imalo iskreni priznace da je ona pokrenula najbolje teme i da je ocito da ona vec samim svoji stilom pisanja strci iznad....
Ne znam da li ona ima taj knjizevnicki predigre, jer ne znam sta su joj roditelji po zanimanju,verovatno je jedan deo od njih genski nasledila ali ostaje ovaj drugi deo koji je ona sigurno citajuci stekla a ovo sto nam ona ovde prenosi mislim da je veoma vredno ! Ako pogledajete sve njene priloge primeticete da su teme kao sto su kulturna desavanja u nasem gradu ta linija dodirnih tacaka svih njenih pisanja a lako cete ustanoviti i jasnu cinjenucu da ona sama ima vise priloga o kulturi od svih zajedno koji su ovde o tome pricali i da upravo zbog toga ima dominatnu ulogu ako ne vladajucu. Sve ove cinjenice sabrane dovoljne su i pokazuju da ova devojka vredi! Cak sta vise doslovno je prednosti u tom pogledu, mislim na kluturnu, sto ona ovde pise.
Zato, pored svega, potpuno je vazno da je ne podkradamo za njeno pravo da ona po svojem nahodjenu pokrece temu kad ona oseti da ima obavezu prema pravom trenutku.

Lady nastavi samo kao sto si dosad, ovako je dobro !

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Social bookmarks