Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško
  • »Jaeger« je autor ove teme

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 04. Mart 2006

Rasprostranjenost intrneta u Sandzaku

Trazeci neke informacije po netu, primjetih da generalno jako malo firmi iz Sandzaka imaju svoju prezentaciju na Intrnetu. To takodjer vazi i za javne ustanove, a posebno je nerazumljivo, da su lokalni mediji jako slabo zastupljni u internet-svijetu.

Vjerujem da nedotatak materijalnih sredstava ne moze biti glavni razlog. Mozda ovaj medij jos uvije nije shvacen ozbiljno, mada sudeci po broju individualnih korisnika i to mi je nelogicno.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

2

Subota, 04. Mart 2006

slazem se da internet nije ozbiljno shvacen kao medij.mozda bi pomoglo kad bi recimo opstine zaposlile nekoga ko je skolovan na zapadu(mislim da imaju bolju predstavu o tim stvarima),pa da ta osoba nekako objasni vaznost interneta za opsti razvoj podrucja,da drzi predavanja po kompanijama,skolama itd.,da prati razvoj interneta i da pomaze tamo gde misli da je najpotrebnije.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 05. Mart 2006

Drug mi radi web dizajn, odradio je veci deo sajtova nasih firmi iz Sandzaka i njegov komentar da nema posla me je zacudio. Po njegovim recima vlasnici firmi nece ni da cuju za to. Ljudi na nasim prostorima nisu upuceni sta znaci internet marketing...

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

4

Utorak, 07. Mart 2006

Nasi privrednici se vode nacelom-Mene svi znaju,reklama mi ne treba.
Tako da im izrada web stranice nije primamljiva,cak ni onima koji rade sa celom Srbijom,pa i sire.
No, zazivece i taj vid reklamiranja kod nas,valjda ?(
misli globalno-deluj lokalno

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško
  • »Jaeger« je autor ove teme

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

5

Srijeda, 08. Mart 2006

Citirano

Orginalno od global
Nasi privrednici se vode nacelom-Mene svi znaju,reklama mi ne treba.
Tako da im izrada web stranice nije primamljiva,cak ni onima koji rade sa celom Srbijom,pa i sire.
No, zazivece i taj vid reklamiranja kod nas,valjda ?(

Nisu u pitanju samo privatne firme, vec recimo i mediji kojima internet treba posluziti ne samo za reklamu, vec i za komunikaciju sa korisnicima istih.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

6

Srijeda, 08. Mart 2006

Pomenula sam firme,zato sto imamo bas uspesnih firmi. A kada nam mediji budu malo bolji mozda i ostvare takav vid komunikacije sa korisnicima,ovako nista sem kritike ne bi imali na svojoj web stranici.
misli globalno-deluj lokalno

• »ulica-straha« je muško

Datum registracije: 02.11.2005

• Poruku poslati

7

Srijeda, 08. Mart 2006

;( Zalosno je koliko su nasi "privrednici" zaostali sto se tice komunikacije sa svetom....Ma to me i ne cudi kada ih vecina ima 8 ili 12 godina skole....Jos dugo ce to da potraje... 8o o| o| o| A u isti kos bih svrstao i celnike koji predvode ovaj narod...Stvarno su za zaljenje ?( ... :]

Citirano

'I ono malo znaja pripada nauci velikih'

dzek

Početnik

(10)

• »dzek« je muško

Datum registracije: 27.03.2006

• Poruku poslati

8

Utorak, 28. Mart 2006

Najveci problem kod vecine nasih biznismena je taj sto je jazuk bacati pare na reklame i takve stvari, a nije ih jazuk davati u kafanama ili slicnim mestima.

;(

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

9

Utorak, 28. Mart 2006

Citirano

Orginalno od dzek
Najveci problem kod vecine nasih biznismena je taj sto je jazuk bacati pare na reklame i takve stvari, a nije ih jazuk davati u kafanama ili slicnim mestima.

Eureka!

Neznam sto svi rasprostranjenost interneta gledate kroz prizmu biznismena i da li ga oni koriste. :(

Sto se medija tice,mislim da oni u skladu sa mogucnostima i potrebama i koriste internet.Nista manje,nista vise.Oni ni ono sto im je osnovno u poslu ne rade kako treba pa neznam kako ocekivati da sad imaju neku iole ozbiljniju internet prezentaciju/adresu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks