Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

pepeljuga

Početnik

(10)

• »pepeljuga« je autor ove teme

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

1

Utorak, 21. Februar 2006

RATKO MLADIC

RATKO MLADIC UHAPSEN ?!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

2

Utorak, 21. Februar 2006

Nasi su sad javili da je Ratko Mladic kod Tuzle prebacen.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

3

Utorak, 21. Februar 2006

SIGURNO JE UHAPSHEN SAMO TO VLADA NE SMIJE DA KAZHE JER JE NOCH I STRAH IH OD NEMIRA PREKO NOCHI!!
Inache RTV Novi Pazar je javila iz izvora bliskih savetu za saradnju sa hagom(chitaj Rasim im rekao) da je mladich uhapshen i prebachen u Tuzlu!!
GOVNO JE PALO!!

Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 21. Februar 2006

Te rekose uhapsen u sred Beograda jel?

he he dje li je bio svo vreme
malo za promenu

resko

Početnik

(10)

• »resko« je zabranjen

Datum registracije: 02.09.2005

• Poruku poslati

5

Utorak, 21. Februar 2006

selam

ako je istina hvala Allahu i daj boze sandokane i ovo drugo g..no da padne sto si ti napisao u zagradi.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

6

Utorak, 21. Februar 2006

Karla Del Ponte je demantovala vijest....no...za koji tren cu da nazovem prijatelja koji radi u bazi Orao kod Tuzle da vidim jel tacno...izgleda da jest . 8)
P.S. Nemogu da dobijem prijatelja ne rade nam mobilni,izgleda da je pala mreza...

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

7

Utorak, 21. Februar 2006

Ja se nadam da je uhapsen i saltam po kablovskoj svaka 2 min. da bih dosao do te vesti ali dosad sto sam mogao da cujem su samo demantovanja ... :( Raduje me sto je RTV prenela da je uhapsen jer bi trebalo da je RTV dobro informisana.

Beograd -- Šef Kancelarije Vlade Srbije za saradnju sa medijima Srđan Đurić večeras je dva puta demantovao vest o hapšenju Ratka Mladića.

On, međutim, nije hteo da odgovori na pitanje da li je bilo nekih drugih aktivnosti u vezi sa Mladićem. "Vest o hapšenju Ratka Mladića nije tačna, u pitanju je manipulacija i dezinformacija koja nanosi štetu i ne doprinosi naporima Vlade Srbije da saradnja sa Hagom bude dovedena do kraja", rekao je Đurić u telefonskoj izjavi.

Portparol EUFOR-a u Bosni Stiven Maršal takođe je demantovao je vest o hapšenju Ratka Mladića, javlja dopisnik b92 iz Sarajeva Amir Sužanj. I zvaničnici u američkoj vojnoj bazi takođe tvrde da nije sleteo nijedan avion sa Mladićem i da nije bilo nikavih vanrednih aktivnosti, prenosi naš dopisnik.

Portparolka Haškog tribunala Aleksandra Milenov kaže za B92 da ne može da potrdi informaciju da je Ratko Mladić uhapšen.

U toku popodneva, B92 saznala je iz više nezvaničnih izvora da je Ratko Mladić uhapšen u Srbiji i prebačen za Tuzlu odakle bi bio prebačen u Hag. U međuvremenu i ostali mediji objavljuju informacije da je Ratko Mladić uhapšen, da se predao, da je već u Hagu, a pozivajući se na izvore u međunarodnoj misiji u BiH, agencija Beta navodi da je lociran danas na planini Cer, 100 kilometara zapadno od Beograda, na granici sa Bosnom. Kako javlja televizija BN iz Bjeljine, na koju se pozivaju i strane agencije Mladić je uhapšen i prebačen u Tuzlu. Proverili smo u policiji RS i Federacije kao i u njihovoj bezbednosnoj agenciji, gde kažu da nemaju nikakve informacije o tome.

Ratko Mladić lociran je danas na planini Cer, 100 kilomatara zapadno od Beograda, na granici s BiH, izjavio je agenciji Beta izvor blizak meunarodnoj zajednici u BiH. On nije želio da komentariše medijske špekulacije da li je Mladić već uhapšen i prebačen u vojnu bazu Eufora kod Tuzle. Ispred baze "Orao" u Tuzli trenutno se nalaze desetine novinara i fotoreportera.

Ni domaći, ni svetski mediji nisu došli ni do jednog zvaničnika u Hagu ili Beogradu koji bi potvrdio informaciju da je Mladić uhapšen ili lociran.

Strani mediji

Svetske agencije javljaju da je Ratko Mladić uhapšen. Skaj Njuz je citirajući Rojters, odnosno televiziju BN iz Bijeljine, najpre pod oznakom poslednja vest objavio da je bivši glavnokomandujući Vojske Republike Srpske uhapšen. Potom je ista mreža korigovala vest demantijem portparola Vlede Srbije Srđana Đurića. Pola sata kasnije u priču se uključio i BBC. Ova stanica se pozvala na beogradski Studio B, i kao najnovažniju vest prenela da je u toku lov na Mladića.

Spekulacijama o Mladićevom hapšenju bavili su se i francuski AFP i američki Asošijejtid Press. AP je oko 18 i 30 objavio da je od jednog neimenovanog visokog funkcionera Državne bezbednosti dobio potvrdu da je vlast u Beogradu locirala Ratka Mladica i da su u toku pregovori o njegovoj predaji. Prema navodima AP-a, Mladić još nije uhapšen.

Kao ni domaći, ni svetski mediji nisu došli ni do jednog zvaničnika u Hagu ili Beogreadu koji bi potvrdio ovu informaciju.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

8

Utorak, 21. Februar 2006

Evo na hrvatskoj TV upravo sada ide neka serija a u uglu fino pise Uhicen Mladic. :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

9

Utorak, 21. Februar 2006

a na TV BN gostuje rasim ljajich.Cijelo vrijeme voditeljka(inache pevaljka nada obrich) govori MI, mislechi na drzhavu srbiju, nasha vlada mislechi na vladu srbije,nasha shansa i nasha ochekivanja,a rasim je niti jednom ne upozorava da je ona zhiteljka jedne druge drzhave koja se zove Bosna i Hercegovina!!??
Inache On govori da nezna shta je sa ratkom!!?? ;(
a ratko je sigurno uhapshen.To je bio i zadnjih godina samo ga je vlada drzhala u tajnosti i trgovala sa zapadom.Sad je to malo aktuelizirano jer pochinju pregovori o statusu Kosova!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

10

Utorak, 21. Februar 2006

Ovi nemacki "izvestaci i strucnjaci" javljaju da od hapsenja danas nema nista, ali da veruju da ce uskoro biti iza resetaka. Ja se iskreno nadam da ce se to sto prije desiti!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

11

Utorak, 21. Februar 2006

Obecanje

Izvor: Radio Slobodna Evropa

"SERBIA REPORTEDLY SET TO ARREST MLADIC BY 21 FEBRUARY...
The Serbian government has promised International Criminal Tribunal for former Yugoslavia (ICTY) chief prosecutor Carla Del Ponte that it will arrest Ratko Mladic by 21 February, Beta and B92 reported on 8 February, citing media reports."

Znachi li vam neshto to shto su obecali da ce BASH do danas da ga uhapse...? Hmmm... Kakvi igrachi...

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

12

Utorak, 21. Februar 2006

Uhapsen je on jos davno i davno.Samo me cudi ova koicidencija razgovori Beograd-Pristina i u svemu tome Ratko Mladic.Odlican Tajming nema sta ! Sto znaci kad su drzavi potrebni poeni i hvale odmah se trazena "persona" nalazi i hapsi.A to je sve dokazivanje kako se oni trude i trude da budu na pravom putu za Evrposku Uniju.

" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

13

Srijeda, 22. Februar 2006

Sto rece jedan tip(nisam ja,samo vam prenosim):
predlazem da mu posaljemo u zatvor komplet CD-ova sa turskom muzikom,osobito ako neko ima CD janjicarskog orkestra `Mehter`,a u kasnijem periodu bosanske sevdalinke ,pa onda ilahije i kaside...i da mu celiju ofarbaju u zeleno ,njemu je to najdraza boja , a na plafonu da nacrtaju mjesec i zvijezdu i ostala nebeska tijela....pa nije on dzaba vodio `nebeski narod`. :)) ovo mi je tako simpa :))

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

14

Postoje misljenja da je, cisto politicki gledano, bolje da Ratko Mladic ne bude uhapsen. Dobice proces u kojem ce skontati da mu je bolje da saradjuje, pa ce se pokajati poput Biljane Plavsic dobiti u Svedskoj hotelsku sobu koja ima TV, PC, internet, knjige pa ce nakon par godina zbog finog ponasanja i pogorsanog zdravstvernog stanja fino otici kuci ... A za to vrijeme ce se steci utisak da su Kostunica i ostali u Vladi fini momci koji saradjuju, postuju druge i drugacije, izjednacavanje cetnika i partizana ce postati normalna stvar ...
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

15

Karla del Ponte, obraćajući se vanredno novinarima u Hagu, rekla je da Mladić nije uhapšen i da se on i dalje nalazi u Srbiji. "Nisu tačni navodi da je Ratko Mladić uhapšen, on ostaje, na žalost, na slobodi, a u Srbiji je sve vreme od 1998. i sve vreme je u dometu vlasti Srbije. On mora biti uhapšen i vlasti moraju intenzivnije da rade na tome", rekla je Karla del Ponte.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

16

Evo ja imam Mehtere, trebali to nekom? :))

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

17

Pitanje je KO je to bio tako hrabar da proturi laznu vijest da pola srpskih i bosanskih medija sa sigurnoscu tvrdi da je uhapsen Mladic?!
?(
Ja ipak mislim da je uhapsen....

• »ScOrPiOnIcAa_« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

18

Ja nemam nikakvu rec o tome cujem na televizoru da jest' da nije sad neznam koga verovat, pa i da jes ja mislim da nece TPIY to prepustit i mislim da sve sto kazu je laz jer bar bi se od TPIY odma saznalo da je uhapsen...
pre mesec dana sam uradila izlaganje O 11 juli 1995 u Srebrenicu, i puno sam naucila, vec sto je ratko mladic osudjen samo sto jos izbegava policiju... Dokle ce trajati...
Bicemo Do Sudnjega dana

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

19

Citirano

Orginalno od ScOrPiOnIcAa_
samo sto jos izbegava policiju...

Dali izbegava ili mozda.Mada je vise nego jasno da ga je vojska cuvala ( TOPCIDARSKO BRDO ) samo se postavlja pitanje...........JOS KOLIKO DUGO?

Kad tad pravda uvek pobedi !!!
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 23. Februar 2006

Citirano

Orginalno od galaksija
Pitanje je KO je to bio tako hrabar da proturi laznu vijest da pola srpskih i bosanskih medija sa sigurnoscu tvrdi da je uhapsen Mladic?!

Ne radi se tu o necijoj hrabrosti,vec po onoj narodnoj:"gde ima dima,ima i vatre".Prekjuce se nesto definitivno desavalo,da li pokusano da se Mladic uhapsi ili su ga uhapsili to se nezna.ali da se nesto desavalo,desavalo se.da je potpuna laz,sto je nebi onda proturili pre 5 dana?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks