Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 06. Juli 2004

Razmena nickova

Pojava novog člana Glavonje dade mi ideju da pokrenem ovu temu. Recimo, kroz izvesno vreme, pojavi se u njoj oglas:

MENJAM svoj nick Glavonja za nick hadalj uz doplatu.
Moguć dogovor 8)

ili recimo: Sva svoja tri četiri nicka sa zmijćetom dajem za jedan nick bez zmijćeta
(sigurno već znate čiji bi ovo mogo da bude oglas.. da ga ne nickujem :D )
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 06. Juli 2004

vala ako ko hoce ja sam sahi spreman, sam bogomi moralo bi se doplatit, ipak sam j aposto kako ime, a jos ni zmijce nemam, e to bogomi ima cenu. Il ako ko hoce da mi malo pozajmi svoj nik da mu ga doradim i to more, sve se more dogovorit.
malo za promenu

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 06. Juli 2004

Ja bi volela da sam jedan dan tz. hadalj. Samo ne znam dal bi se tz. hadalju svidelo da bude hanuma.

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

4

Srijeda, 07. Juli 2004

Ja bih jedan dan da imam Gerijevu kapu na glavi, malo da odmorim od svega. :D

Jednom rece nas drug Geri:
"Moja se kapa vidi da je na ocima, ja sam je namjerno stavio na oci, da ne vidim neke stvari za koje treba da sam slijep da bih mogao da vidim stvari za koje ne treba biti slijep. Tako da je bolje imati kapu na glavi koja pokriva fizicke oci, nego imati kapu na srcu koja pokriva srcane oci."

Pazi koju igru igras.

5

Srijeda, 07. Juli 2004

Ne bih bas da menjam nick, al' rado bih menjala broj postova sa nekim ko ih ima manje :O , a vreme da ni ne pominjem ?( .

Opet, kladim se da bi bilo zanilmjivo bit' sans, Giovanni , Gerilac il' Admin na jedan dan il' barem tea pa imat pirstup samo jednoj temi i postirat iskljucivo stihove.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

6

Srijeda, 07. Juli 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Pa sto se mene tice ja bih rado se mijenjao samo sa jednom osobom ovdje na Forumu, a to je Hadalj.
A ovi sto na sve strane vide neko zmijce, hehehe, govore o svojem zmijcetu naravno. :) Jedino sam se prevario u broju, mislio sam da ima jedno zmijce kad ono evo sad ispliva da on u sebi ima vise zmicadi. Auuu.

Ali, polahko, ima vremena, jednu po jednu, istjerat cemo ih sve, insallah. :)

kiki, vjeruj mi da je mnogo lakse kada covjek ima kapu na srcu a gleda dunjaluckim ocima. :) Kada se krene gledat srcem onda je veoma tesko, pogotovu danas u 2004. godini.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 12. Juli 2004

Sta mi je fajda da kazem s kime bih mijenjala kad ne mogu da ga mijenjam? A bih.. o|

OK. :rolleyes:

Sarah, daj mi vec jednom tvoj nick pari mi s imenom!!! X(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

8

Ponedjeljak, 12. Juli 2004

Citirano

Orginalno od Altuna
Sta mi je fajda da kazem s kime bih mijenjala kad ne mogu da ga mijenjam? A bih.. o|

OK. :rolleyes:

Sarah, daj mi vec jednom tvoj nick pari mi s imenom!!! X(

Ok, da razmislim :rolleyes: Koju cifru nudis, ako je u pitanju veca doplata, onda moze ;)
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

9

Utorak, 13. Juli 2004

Ako neko da malo slomi prste slozicu se da uzme moj nick :D
mogu ja da se potpisem i bolje...

SoSS

Učenik

(10)

Datum registracije: 02.07.2004

• Poruku poslati

10

Utorak, 13. Juli 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Pa sto se mene tice ja bih rado se mijenjao samo sa jednom osobom ovdje na Forumu, a to je Hadalj.
Allahimanet.

Alternativa Hadalju je Ahmak. Pa Gerilac bujrum, nick Ahmak je jos slobodan..
U SoSS-u smo...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 27. Februar 2006

Ja sam jedan svoj nick vec prodala,ali na drugom forumu...nick:direktorka_dzehenema :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Emnid

Učenik

(10)

• »Emnid« je zabranjen

Datum registracije: 24.12.2005

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 17. April 2006

Ko zeli biti ispitivati javno misljenje :D Bujrum

Social bookmarks