Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško
  • »šišmiš« je autor ove teme

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 27. Novembar 2004

Recepti

Stvarno sam gladan a i umoran i neda mi se ici vani da jedem.U frizideru imam svasta nesta al' za mene sve to nista.Neznam sta bih za veceru,nesta sta me ne kosta puno vremena i umetnosti a da ipak ima jako puno kalorija.Veceras cu verovatno skuvat makaronu bolognese.ne treba mi dugo vremena a dobre su.Sta cu sutra?Ima li neko dobre ideje i recepte?Po mogucnosti neki domaci?Al' nije vazno...poomozite mi da nesta sastavim.Virsle i jaja na oko molim izostavite :)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 27. Novembar 2004

pogleda malo imo je ode recept za Kacamak, pa ete ti domaci, nije skup a i na brzaka je
malo za promenu

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 28. Novembar 2004

Slicna tema vec postoji i mislim da ima interesantnih jela. :D
Pazi koju igru igras.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 28. Novembar 2004

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks