Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

draganto

Početnik

(10)

• »draganto« je muško
  • »draganto« je autor ove teme

Datum registracije: 08.08.2011

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 08. August 2011

Recepti

Možda će se otvoriti nova rubrika, a za sada ovde. Interesuju me recepti za orijentalna jela Sandžačkog kraja. Nekih ima i na drugim prostorima, mislim na Bosnu, ali mi je ovde bliže. Recimo, jeo sam u Pazaru, kolač, SUKANI DUD, ako sam dobro čuo konobara. Pa kako se peku: kikiriki, leblebije, semenke, kako se pravi slana zaprška za njih? Kako se zvaše kačamak sa kajmakom i mislim da je bilo i jaje na oko, jagnjetina, taan alva, ostale poslastice, mantije... Hvala, svima koji se uključe u ovu temu i pošalju meni a i ostalima recepte, za slane i slatke đakonije.

draganto

Početnik

(10)

• »draganto« je muško
  • »draganto« je autor ove teme

Datum registracije: 08.08.2011

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 24. Oktobar 2011

Citirano

Orginalno od draganto
Možda će se otvoriti nova rubrika, a za sada ovde. Interesuju me recepti za orijentalna jela Sandžačkog kraja. Nekih ima i na drugim prostorima, mislim na Bosnu, ali mi je ovde bliže. Recimo, jeo sam u Pazaru, kolač, SUKANI DUD, ako sam dobro čuo konobara. Pa kako se peku: kikiriki, leblebije, semenke, kako se pravi slana zaprška za njih? Kako se zvaše kačamak sa kajmakom i mislim da je bilo i jaje na oko, jagnjetina, taan alva, ostale poslastice, mantije... Hvala, svima koji se uključe u ovu temu i pošalju meni a i ostalima recepte, za slane i slatke đakonije.

Evo, već više od 2 meseca niko se nije javio sa nečim na ovu temu, a tu ima šta da se napiše. Da li je moguće da od forumaša niko ništa ne zna? Neka pita majke i one koji znaju, bilo bi dobro.

Social bookmarks