Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 26. Januar 2005

Reforme zakona o radu u Nemackoj

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 26. Januar 2005

Da gehe ich lieber Klos putzen...Sva sreca pa nisam bez posla.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

3

Srijeda, 26. Januar 2005

E zamisli nekog ruznog tipa od 150 kila koji radi u Arbeitsamt-u i dodje mu neka mlada lepa cura koja je bez posla i kod koje on, kao muskarac, nema ama bas nikakve shanse. I sad on izvrsi pritisak na nju da mora da prihvati posao u bordelu.
Sutradan sta da vidis? Prvi musterija bas taj tip 8o
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 26. Januar 2005

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;( 8o X(

Zar moramo mi zene uvjek da ispastamo!?!
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

5

Srijeda, 26. Januar 2005

Schlechter Witz. Ein sehr schlechter Witz!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 27. Januar 2005

Ovo je ocigledno u javnosti bolje prihvaceno od Kopftucha.

Nesto je truhlo, u drzavi D, bolesno!
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

7

Što li se meni čini da raja in Njemačke misli da svi znaju njemački eglenisati?

... ili je stvar interna? ?(

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

8

Radi se o novom zakonu po kojem je biro za zaposljavanje ovlascen da nezaposlenima ponudi odrdjeni posao za koji ima slobodnih mjesta, bez obzira na strucnu spremu nezaposlenih. E sad, niko nece nezaposlenom cistacu ponuditi posao profesora ali obrnuto hoce, zapravo moze a ako ovaj ne prihvati moze da racuna sa konsekvencama, tj. ukidanjem socijalne pomoci.

Ovo je mila majka ako uzmes u obzir da u slucaju zena koje ne rade biro ima pravo ponuditi ih da rade kao prostitutke u bordelima. Ako odbiju takodje mogu da racunaju sa konsekvencama. Prostitucija je u Njemackoj legalizovana i te 'firme' kao i svaka normalna firma su uredno prijavljene, placaju porez, osiguravaju svoje 'radnice' itd.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

9

Citirano

Deshalb dürfen Arbeitsämter arbeitslose Frauen, die von Hartz IV betroffen sind, in den Bereich 'sexueller Dienstleistungen' vermitteln.

Die Betonung liegt auf DÜRFEN, das wird nie und nimmer zugelassen weil schon die katholische & evangelische Gemeinde dagegen stark protestieren würde.

Man muss nicht jeden Schwachsinn der von irgendeiner Anwälting die unter Realitätsverlust leidet und unbedingt mal ihren Namen in der Zeitung lesen möchte glauben.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

10

Pazarac, ne postoje nikakve garancije da neko ko u Arbeitsamtu ima tu mogucnost istu nece i iskoristiti.

I bas sam radoznao da vidim sa koliko ce hrabrosti crkva dici svoj glas.

11

Citirano

Orginalno od ed
Ovo je ocigledno u javnosti bolje prihvaceno od Kopftucha.

Izgleda da je tako. :(

Slazem se sa PaZaRcEm da ne treba verovati u sve sto se cuje. Licno smatram da je ovo neslana sala nekog dokonog+ bolesnog insana, jer lupiti ovakvu glupost je van razuma. Cak i da se prostitutke jave kod Arbeitsamt-a i traze posao u "svojoj profesiji" ne bih mogla da prihvatim to kao nesto normalno. Iako je u DE prostitucija zakonom dozvoljena ( izem ti takav zakon!) mislim da se narod , u ovom slucaju zene, nikad ne bi slozile sa time da se ljudi prema njima odnose na ovakav nacin!
Verujem da bi sprovodjenje jedne ovakve reforme naislo na negativne kritike ne samo Nemaca vec i ostatka sveta!

Glupo mi da o ovome pricam. Ne znam ni sto se javih.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

12

Citirano

Orginalno od pink
Licno smatram da je ovo neslana sala nekog dokonog+ bolesnog insana, jer lupiti ovakvu glupost je van razuma.

Jesi li ti stvarno iznenadjena? Pa nije tako davno bilo kada je Wowereitu prepuna sala skupstinskih poslanika nekoliko minuta dugo (!!!) aplaudirala za cuvenu izjavu: Ich bin Schwul und das ist gut so! Sta bi rekla za njega ili za one koji su mu aplaudirali? Je li normalno da za Moshamerinog ubicu govore da je perverzan a sam Moshamer je ljubimac, idol .. ne daj Boze da neko kaze nesto ruzno.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

13

Toleranz ed-e, Toleranz.

Cudi me kako da ti kao skolovana osoba kojoj je pruzena prilika da zivi i radi na zapadu ne pokazujes ni malo tolerancije prema ovakvim i slicnim temamam, i jos mi nije jasno kako mozes da uporedjujes prljavog ubicu sa homoseksualcem ?

14

Nisam iznendjena, samo mi se gadi od ovakvih gluposti.
Jeste i nakon njegovog nastupa i takvog dobrog prijema od kolega u skupstini hiljade drugih se je osetilo jacim i sa ponosom izjavljivalo tj. citiralo pomenutog politicara. Zalosno da postoje takvi ljudi, a jos zalosnije da ih ostali prihvataju sirom otvorenih ruku. Bolesno i zalosno. Sta drugo da kazem?!

Moshamer ne vredi mog komentara.

Ne usudjujem se ni da zamislim sta ce za 10 godina biti "normalno" u ovom nasem svetu :(.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

15

Pazarac, da su rekli kao ti, prljavi ubica, ja bih se slozio, ali oni kazu perverzni ubica. Odjednom ubica je perverzan. Ubiti covjeka za neisplacen dug je perverzija a to sto Moshamer kibicuje navece po zeljeznickoj kojeg ce momka povesti u krevet, to nije perverzija?

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

16

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Citirano

Deshalb dürfen Arbeitsämter arbeitslose Frauen, die von Hartz IV betroffen sind, in den Bereich 'sexueller Dienstleistungen' vermitteln.

Die Betonung liegt auf DÜRFEN, das wird nie und nimmer zugelassen weil schon die katholische & evangelische Gemeinde dagegen stark protestieren würde.

Man muss nicht jeden Schwachsinn der von irgendeiner Anwälting die unter Realitätsverlust leidet und unbedingt mal ihren Namen in der Zeitung lesen möchte glauben.

Ja sam pisca ove vesti shvatio tako, da isti zeli ukazati na "rupu" u zakonu, kako bi se ista na neki nacin regulisala to jest "zatvorila" dok za to ne postane suvise kasno.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 07. Februar 2005

Do mene stize mail sa BBC-ijevim clankom na ovu temu.

Sta bi sa ovim?

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Social bookmarks