Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sanel_29

Početnik

(10)

• »Sanel_29« je muško
  • »Sanel_29« je autor ove teme

Datum registracije: 30.05.2007

• Poruku poslati

1

Srijeda, 30. Maj 2007

Reklama

Otvorio sam prodavnicu prehrane u Moersu, hteo bih da napravim reklamu kako bi stiglo do usiju ljudi iz bivse juge. Ima li neko ideju kako, na koji nacin i jos da nekosta puno. :D

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 30. Maj 2007

Sta je to Moers? Neko mjesto? Prvi put cujem...

Nista, napravi dobru reklamu, baci je u medije i cekaj rezultate.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

3

Srijeda, 30. Maj 2007

Pretpostavljam da je to neko mesto u Nemackoj?
Altuna a ovaj bato nece da ga to skupo kosta on bi to hajo s jeftino da prodje ;)
Znas sta ces uzmi istampaj plakate sa slikom tvoje preh.prodavnice pa uzmi pa ljijepi uzduz i poprijeko dok ti dusa ne ispadne :)) pa da vidis sta ima da se procuje za tu prodavnicu ;)

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

4

Srijeda, 30. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Sanel_29
Otvorio sam prodavnicu prehrane u Moersu, hteo bih da napravim reklamu kako bi stiglo do usiju ljudi iz bivse juge. Ima li neko ideju kako, na koji nacin i jos da nekosta puno. :D

Naravno, ideja ima puno, ali, vi sa zapada znate koliko ideje na Zapadu kostaju...
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 31. Maj 2007

..imas dosta nacina da reklamiras nestoo..mada ja jedino nebih sada znala bas cijenee.. na pr. mogao bi da odstampas flyer-e..i podijelis na nekom mjestu gdje znas da se najvise okuplja nas narod...na pr. neki nas restoran u tom dijeluu ili sl. ili pak podijelis na kucne adresee osoba koje zive u blizinii..

onda mozes da reklamiras putem tv-a..radijaa..mada mislim da su takve reklame ekstremno skupee.. i da se mozda zato i ne isplati toliko..

..mozes da reklamiras ovako putem internetaa.. na nekim stranicama koje su dosta posjecene od nasih u dijasporii..madaa to opet ne dotice bas ekstra te osobee koje su u moers-u ili pak tu u blizinii i koje bi pravile dnevni promet..

..zatoo ja mislim da u tvom slucajuu nije lose rjesenjee sa flyer-ima..koje sam na pocetku navelaa..

sve u svemuuu puno srecee :)
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

Social bookmarks