Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 20. Juli 2004

Reklame

jes da ima ona Giovanijeva tema EPP, no posto onamo vise pricasmo o starim reklamama ja reko da otvorimo novu za nove.
Imal nekla koja vam se posebno svidja a koja je vredna pomena
evo jednog sita gde se mogu pogledati par otkacenih

http://www.pubs-delire.com/
malo za promenu

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 20. Juli 2004

Citirano

Orginalno od hadalj
jes da ima ona Giovanijeva tema EPP, no posto onamo vise pricasmo o starim reklamama ja reko da otvorimo novu za nove.
Imal nekla koja vam se posebno svidja a koja je vredna pomena
evo jednog sita gde se mogu pogledati par otkacenih

http://www.pubs-delire.com/

Evo ja cu pocet' sa onom koja mi se ne svidja (moze li tako?), da se ne ogranicimo samo na one koje su super a takvih ce biti sigurno.

Reklama za pivo Stella Artois "Returning Hero" po meni ne zasluzuje prelaznu ocjenu, jer sobom ne nosi nikakvu poruku do one koja kaze da ne budemo humani. Ili ce bit' da ja tu nisam nesto dobro skuzio jer ne divanim francuski?

Mozete je pogledati ovdje, naravno samo ako ste stariji od 18 godina 8)

STELLA ARTOIS

Link advertising , pa onda link past campaigns , i onda Returning Hero

Da, morate imati Flash instaliran da bi je vidjeli.

Zivili
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

3

Srijeda, 21. Juli 2004

Ne znam da li je gde ima na netu, ali evo ja cu prepricati jednu od meni boljih reklama koje vidjam ovamo (a jednostavna je za prepricati je jer mi se svidela ideja, a onda naravno i nacin kako je uradjena).

Reklama je za DHL.. radnja smestena u vreme faraona u ono doba kad su se izgradjivale piramide. Ova reklama resava misteriozno pitanje kako su te piramide izgradjene.... Faraon potpisao narudzbinu preko DHL-a i ko sto to DHL radi sve je isporuceno tamo gde treba i eto piramida na mestu.. :D... (naravno sve to lepo ofarbano i nasminkano raznoraznim tehnikama)..

A ove druge moje omiljene moraju da se vide.. a nemam kad sad da ih trazim po netu (ako ih uopste ima).. zasad trebam nac vremena da pogledam te vase jer jos nisam..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Anita

Početnik

(10)

• »Anita« je žensko

Datum registracije: 06.07.2004

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 22. Juli 2004

najlepsi kupaci kostimi.

Za ovo leto kupaci kostimi,narucite na adresi www.Anita.com
Allianz
S.Anita

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 24. August 2006

Ne znam gdje cu pa haj ovdje...nadam se da se ne ljutite.

1. Drugog septembra u Zetri odrzace se koncert ilahija,kasida i sevdalinki pod nazivom "Mosus Pejgamberov". Ukoliko ste zainteresovani..bilo bi lijepo da i odete :)

2. Ako poznajete neku organizaciju zena ili butik sa rucno izradjivanim stvarima mozete ucestvovati ili njima reci da ucestvuju na izlozbi rukotvorina zena Bosne (i Sandzaka) koja ce se odrzati u Sarajevu.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Social bookmarks