Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Nedjelja, 08. Februar 2004

Restrikcije struje?!

...u zemlji koja je poslednju deceniju putovala samo unazad tj. umesto napredka "uspesno nazadovala" pojava nestanka elektricne energije je, pogotovu u zimskom preiodu godine, svakodnevna pojava. ;(
Ni mi u NP nismo postedjeni toga... ?(

Da li se je situacija u snabdevanju el. energijom kod nas poboljsala?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 09. Februar 2004

Pa posle poskupljenja struje i uvodjenja blok tarife naglo se poboljsalo snabdevanje strujom.:))
Ove godine nije bilo restrikcija osim nekih iskljucenja jesenas zbog remonta. Sad u zimu je nestajalo par puta na kratko uglavnom zbog kvarova.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

3

U Beogradu ih hvala Bogu nema,a vala u Pazaru stalno iskljucuju po jednu fazu.
Na zalost poskupljenje je bilo ali poboljsanja slabo. :rolleyes:
Pazi koju igru igras.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

A secam se vremena kad sam ucio uz pomoc dvije svijece pa sutra na strani gde mi je domaci zadatak - fenomen kapi svijece - :) (digresija za kiki)! :)

Dok sam stanovao na Vracaru ( 2000 - 2003.) , bio sam postedjen od restrikicja buduci da sam bio u prioritetnoj zoni zbog blizine Centralnog zatvora! Kolege i koleginice su na vezbe dolazile podbuhli i nervozni od mucenja dok su vezbu spremali i zaleci se da nisu imali struju poslednjih 12 sati...Ja im nisam verovao! Sada srecom tih problema nema, ali zato ima (sto neko rece) pocetkom svakog meseca kada treba platiti potroseno za prethodni... :)
Sit Hungry Doesn't Believe

5

Utorak, 10. Februar 2004

E stvarno su lose bile restrikcije.. ponekad toliko lose da se moglo poludet. Zanimljiva je bila pojava agregata po kucama.. ljudi se snalazili.. dobar biznis se okrenuo sa onim neonkama na punjenje.. skoro da nije bilo kuce da nije imala bar jednu! Sa tim se moglo i citati ali opet.. uzas dosadno bilo. Jos kad bi ubili onaj blok od po cetiri sata... Bilo je jednom i vise..
Bilo sta bilo, i bilo kako bilo, ipak nam ostala nekakva iskustva koja neki drugi nisu imali sanse da dozive (a kamo srece da nismo ni mi :D). A morate priznati da je bilo i srecnih momenata kad nestane struja.. kao recimo kad se otkazu casovi zbog restrikcija ;)... A bilo je i nerviranja kad neki profesor (mrdak) drzi cas pod svecom.. Eh.. nije svako ziveo u tako zanimljivim uslovima :rolleyes:
mogu ja da se potpisem i bolje...

6

Utorak, 10. Februar 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Eh.. nije svako ziveo u tako zanimljivim uslovima :rolleyes:

heheh ti me fingers bas podseti na ono vreme :D ...jeste vala bilo jednistveno i privilegija nas u tadasnjoj YU ...ako ne ugrabis da veceras pre aksama onda osta gladan 4 sata, ili taman gledas nesto zanimljivo na TV ( koliko toliko zanimljivo ?( ) ono "HOP!" nestane struja, a tvoj pogled ostane na crnom monitoru mada vise i ne raspoznajes dobro sta je monitor, sta zid a sta vrata jer je sve podjednako crno :rolleyes: a onda dilema kako da provedes tih narednih 2 do 4 sata ...sta covek moze da radi za to vreme? Ja ponekad igrala karti sa bratom, no i to bilo dosadilo :D . Ili kad slusas neku muziku na radiju, ono odjednom prestane da peva ...nista, ja samo nastavim da pevam dalje, tu sam uznapredovala pevacke sposobnosti malo je falilo da odem na PINK i da snimim album za GRAND, no opet te restrikcije me ubedise ne bi imalo smisla, niko me slus'o ne bi ( aaaa ne, ne, ne zbog glasa ili pesama, n'o zbog nedostatka struje ;) )

Sveca bilo po citavoj kuci, u svakoj sobi na svakom cosku, za svaki slucaj ;) .
Jednog dana dodje babo i nosi sa sobom neku kutiju, ja pitah sta je to? Kaze: "Lampa." Eh te radosti i toga rahatluka posle :D Kud god da krenes sa sobom nosis "osvetljenje" .... :D :D :D Bila je cudotvorna k'o da je bila Aladinova (o)

A za casove bilo super , odes u skolu, sedis dva casa i hajt kakuci ... 8) Al hvala bogu da je proslo to vreme i da sada ima dovoljno struje , doduse malo skuplje struje al neka je sam kad je ima . ;)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

7

Srijeda, 11. Februar 2004

al' se covek tad u to vreme mogao naspavati heheh nema buke nema svetla superiska :]
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

8

Srijeda, 11. Februar 2004

Sve nekako, al' kad bi nam se desilo da za vreme kupanja nestane struje bilo je X( X( X( X( X( X(

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 11. Septembar 2005

Nije mi bilo nista gore od toga kad se radujem utaukmici a ono nestane struje. Zbog toga krivim Elektoras za sve propuste u zivot , da sam imao, elementarano, struju bre da gledam vise utakmica mozda bih pozeleo da uzlicim na fudbalera,sad bi bio, garant, spica nekog iz LS-tima 8).
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 11. Septembar 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

:D

zanimljivo:D

haj shto neche iskljuchit` struju jedno 100 dana:D

da se malo odmorimo od elektrike,muzike,TV-a,elektrichnih shporeta,rachunara...

da se malo osetimo kako je bilo u kamenom dobu:D

bash bi bilo cool:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Social bookmarks