Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

samoubica

Početnik

(10)

• »samoubica« je muško
  • »samoubica« je autor ove teme

Datum registracije: 11.06.2011

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 10. Juli 2011

Restrikcije vode!

Ovo je necuveno, zivim u centu grada u soliteru, vode nema maltene od 9h do 20-21h onda kad je najpotrebnija, neki ljudi bi i da se istusiraju bar jednom dnevno a ne od nedelje do nedelje.

A i zar nema ko da se pobuni protiv naseg razvoja grada?
Ulaze se 500.000eura cak neki pricaju i o 2miliona eura za stadion, dok je nasa ifrastuktura zastarala i nedovljna da zadovolji potrebe grada? X( X(

Ne znam za koliki je broj stanovnika nas vodovod, tj. nas filter za preradu vode napravljen, ali ovo je bruka i sramota, da sam 5km od grada pa da razumem, ali centar grada!
Nemamo osnovne zivotne potrebstine kao sto je voda 24/7 dok se stotine hiljada eura ulaze na za zivot nepotrebne stvari, kako bi se narod zabavljao dok okolo svud beda i jadi, a sigurno da se ljudi nece buniti jer imaju cime da se zanimaju a to nesposobnim politicarima i "direktorima" i profesionalcima tako i pase. o|

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 10. Juli 2011

U pravu si 100%. Doduše, u nekim delovima grada kad god ima vode zalivaju čitave sokake. Kakvi smo - takvo nam je i stanje.
我还记得

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 04. April 2013

Buduci da je problem sa nestasicom vode za pice u Novom Pazaru postao hronican i to ne samo tokom leta vec tokom cijele godine mislim da ovu temu treba ponovo oziveti.

Evo dvije aktuelene vijesti od kojih je jedna vezana za nezakonito trosenje novca iz budzeta grada a druga za "prosijacenje" po svijetu da bi se prikupila finansijska sredstva za resavanje problema sa vodosnabdevanjem:

Grad Novi Pazar mimo zakona uložio milion i po evra u izgradnju stadiona
Novi Pazar: Kuvajćani gase žeđ

Ovo se sve desava u 21. vijeku gde se grad od 120.000 stanovnika vec godinama bori sa ogromnim problemom vodosnabdevanja. Zivimo u drzavi u cijoj vladi sjede, vec dugi niz godina, cak dva ministra iz tog istog grada a koji nisu u stanju rjesiti ovaj problem. Necuveno! Milion ipo za stadion se nezakonito odvoji iz budzeta, a pola miliona za rekonstrukciju vodovodnog sistema nema! Pa ja zaista ne znam kako ovi ministri dobijaju biracke glasove na izborima!
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 07. April 2013

Ovo se sve desava u 21. vijeku gde se grad od 120.000 stanovnika vec godinama bori sa ogromnim problemom vodosnabdevanja. Zivimo u drzavi u cijoj vladi sjede, vec dugi niz godina, cak dva ministra iz tog istog grada a koji nisu u stanju rjesiti ovaj problem. Necuveno! Milion ipo za stadion se nezakonito odvoji iz budzeta, a pola miliona za rekonstrukciju vodovodnog sistema nema! [u]Pa ja zaista ne znam kako ovi ministri dobijaju biracke glasove na izborima[/u]!

Procitaj opet moju pm koju sam ti poslao pre par meseci ;-)

Vole ljudi vise fudbal nego da imaju svaki dan ceo dan vodu...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jelena81sn

Početnik

(10)

• »Jelena81sn« je žensko

Datum registracije: 19.04.2013

• Poruku poslati

5

Petak, 19. April 2013

Stvarno je lose da u 21 veku neko ima restrikcije vode i da je gotovo pola dana bez nje... Ne mogu da verujem kad ovo citam...Ja sam kao mala zivela u Novom Pazaru i secam se onih vremena kad nije bilo struje...

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Subota, 11. Maj 2013

Prilog Snabdijevanje vodom u Novom Pazaru 07.05.2013

Tek je mjesec maj, a sta ce biti tek kad dodje ljeto? Sve dok narod ne izadje na ulice nista se promjeniti nece. Bitno je da novca ima za skupocjene koncerte, fudbalske stadione i kojesta drugo...

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Daca77

Učenik

(10)

• »Daca77« je žensko

Datum registracije: 04.04.2013

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 12. Maj 2013

Strasno u sadasnje vreme restrikcije vode koja je neophodna mada toga ima i ovde gde zivim al je za nepoverovati 21.vek!

• »Salahoodin« je muško
  • »Salahoodin« je zabranjen

Datum registracije: 25.01.2008

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 12. Maj 2013

Za ovakve stvari odmah treba tražiti krivce i adekvatno kazniti. A najveća kazna političarima je oduzimanje fotelje. Na izborima im ne dati glas i gotovo.

Daca77

Učenik

(10)

• »Daca77« je žensko

Datum registracije: 04.04.2013

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 13. Maj 2013

Zna se ko su krivci za nedostatak najbitnijih stvari al nemaju vremena da se pozabave temom od velikog znacaja!

Social bookmarks