Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1

Utorak, 17. Oktobar 2006

RK NOVI PAZAR

Nasi rukometasi su veome dobro startovali ove sezone i posle cetri kola nalaze se na celu table sa maksimalnih 8 bodova. Trenutno igramo u II ligi i ambicije rukometaskog kluba ove sezone je ulazak u I ligu! Zato mislim da treba da dolazimo u halu u sto vecem broju da bi dali podrsku!
Sledece kolo igramo kod kuce sa Borom 2 koji ima jednu pobedu manje od nas.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

2

Utorak, 17. Oktobar 2006

Super je sto Rk Novi Pazara napreduje i steta je sto se ne ulaze makar malo vise u rukomet jer je to sport gde najbrze mozemo do prvoligaskog statusa i sa najmanje ulaganja.Mnogi igraci imaju privatne poslove zbog egzistencije ali kada bi im se obezbedila normalna plata u klubu,mogli bi nesmetano da treniraju i da svu energiju iskoriste na terenu.

Ja sam najvise voleo da idem na rukometne tekme jer je atmosfera koju smo pravili bila nezaboravna.
Dueli sa Barom,Mornarom,Obilicem,Loznicom...bili su to nezaboravni dueli pred prepunim tribinama.
Jos kad se setim polufinala Kupa Jugoslavije koje je odrzano u Pazaru a mi iskoristili domacunstvo i odigrali prijateljsku tekmu sa Partizanom,jeza me uhvati kad se samo setim atmosfere...Mislim da je to i najbolja generacija nasa,ikada,koja je uspela da tadasnji Rk Ras uvede iz nizeg ranga u drugu ligu.
Pocurica,Face,Pedja Sakovic,golman Samir i tada golobradi mladici Ikic i Jolovic uz jos neke igrace cijih imena sad ne mogu da se setim,nisu odstupali ni pedalj ni duplo boljim i kvalitetnijim ekipama.
(o) (o) (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 17. Oktobar 2006

Tashke zaboravio si Caka Kolasinca, Deja Simovica, pa Gana... Ni ja sad ne mogu da se setim svih, ali bilo je to zlatno vrijeme naseg rukometa. Kolasinac je secam se bio prvi strelac lige, a sto se utakmica tica ja nikad necu zaboraviti onu protiv Niksica koji nam je bio direktni konkurent za ulazak u visi rang i kad smo ih u prepunoj dvorani razbili. Tad se ceo grad primao na rukomet.

Steta sto vise nije tako, jer je Pazar uvijek bio rukometni grad mozda cak i vise nego fudbalski. Moramo da pomenemo i starije igrace, Coro, Nane profesor, Meca, zatim moj dajo Dedo (bio golman a posle redovni clan strucnog staba i savezni delegat )... Kad vec pomenuh daja moram da kazem da ja znam mnogo fascinantnih prica u vezi sa nasim rukometnim klubom iz vremena stare SFRJ o cemu mi je on pricao, pocev od toga, kad je tadasnji RK Ras bez problema tukao Partizna, Obilic u sred Beograda, preko toga da je na tim utakmicama bilo vise stotina navijaca naseg kluba, studenata, p a zatim kako je Coro Zejnelagic mlatio rukometase Obilica (Jovana Memedovica i njegovog brata koji su tad igrali za Obilic a ovaj prvi sad vodi lov i ribolov), pa do toga kad su se makljali u Gornjem Milanovu i prespavali u policijskoj stanici... Ima toga puno, nekom drugom priliko. Uglavnom, ja se pocijepam od smijeha svaki put kad to slusam.

Mnogo dobra tema...
Sit Hungry Doesn't Believe

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

4

Utorak, 17. Oktobar 2006

U prov postu sam rekao da smo II liga i da se borimo za ulazak u I ligu, ali sam izgleda pogresio ?(
Trenutno smo u III ligu, a borimo se za ulazak u II ligu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

Utorak, 17. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Tashke zaboravio si Caka Kolasinca, Deja Simovica, pa Gana...

E veruj mi tebra 15 minuta sam pokusavao da se setim imena naseg kapitena Caka ali mi nije uspelo.Kako je Cako imao skok-sut iz mesta!!auuu,ko iz katapulta. (o)

Steta sto smo ispali iz druge lige,ali moralo je to da nam se desi.Znam iz pouzdanih izvora da su igraci primali po 30 evra mesecno i morali su svi sa strane da rade sto se odrazilo na nedolaske na treninge i na rezultate.A imamo zaista talentovane igrace i zaista vernu publiku.
Secam se(kada bi se desilo da i Fk i RK imaju tekmu u isti dan sa malom razlikom u vremenu)da smo ranije izlazili sa stadiona kako bi stigli na pocetak rukometne tekme.I secam se kako bi se nasi rukometasi obradovali kad bi odjednom videli kako komplet opremljeni navijaci dolaze pravo sa fudbala na rukometnu utakmicu.A tek protivnici koliko bi se iznenadili...bilo je to zlatno doba naseg rukometa...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

EG

Učenik

(10)

Datum registracije: 10.05.2006

• Poruku poslati

6

Srijeda, 18. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Tashke zaboravio si Caka Kolasinca,

Mnogo dobra tema...

Slazem se stvarno dobra tema. Nije vas sram :) kako zaboraviste mog komsiju Kolosinca jos plus bio je u to vreme kapiten ;) Mi deca iz ulice samo samo zbog njega posecivali utakimce. Atomsfera je bila kao sto rekose mnogi gore neponovljiva. Stavno je bilo super (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 27. Oktobar 2006

Rk Novi Pazar je i dalje prvi bez poraza jer je u prethodnom kolu savladao Bor i to ubedljivo pred dobro ispunjenom halom.
Nadam se da ce samo ovako nastaviti i da ce se ekspresno vratiti u drugu ligu jer im je tamo mesto a uz zaista minimalne izdatke bi mogli i do prve lige!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

8

Utorak, 07. Novembar 2006

Rukometaši Novog Pazara savladali su na svom parketu Vranje sa 27:24, poluvreme 16:8, u derbiju 7. kola Druge lige – grupa Jug. Pred više oko 800 gledalaca u Hali sportova domaćin je u sjajnoj atmosferi zabeležio šestu prvenstvenu pobedu. (o) (o) (o)

Vodi Novi Pazar sa 12 bodova, sledi Mokra Gora sa 11, dok Vranje, Vlasotince i Topličanin imaju po 10 bodova. Bane je pretposlednji, trinaesti, sa 3 boda.

Raspored 8. kola:

Novi Pazar – Ćuprija

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 10. Novembar 2006

Rukometasi Novog Pazara ovog vikenda nastavljaju takmicenje i ugostice ekipu Cuprije koja je poslednja na tabeli.Eto prilike da se pogleda dobar mec i upise jos jedna pobeda koja ce nas ucvrstiti na prvom mestu.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 13. Novembar 2006

Ćuprija brojala do 40 !

Rukometaši Novog Pazara savladali su, na svom parketu, tim Ćuprije sa ubedljivih 40:15, poluvreme 20:6, u susretu 8. kola Druge lige – grupa Jug.
Ostali rezultati kola:

Bane – Metalac 28:30
Sloga – Mokra Gora 32:26
Bor 2 – Žitorađa 43:28
Topličanin – Jastrebac 34:29
Vranje – Nišekspres Jugopetrol 35:20
Zaječar – Vlasotince prekid u 54. minutu

Vodi Novi Pazar sa 14 bodova, a slede Vranje i Topličanin sa po 12. Bane je pretposlednji, trinaesti, sa 3 boda.

Raspored utakmica 9. kola:

Vlasotince – Novi Pazar
Jastrebac – Bane
Metalac – Sloga
Mokra Gora – Bor 2
Žitorađa – Zaječar
Ćuprija – Vranje
Nišekspres JP – Topličanin

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 20. Novembar 2006

Rukometaši Novog Pazara savladali su u Vlasotincu, tim Vlasine sa 31:28 , u derbi utakmici 9. kola Druge lige – grupa Jug.
Nashi su na poluvremenu imali prednost od 17:12, pa se pitanje pobednika u nastavku susreta nije postavljalo. (o) (o)

Vodi Novi Pazar sa 16 bodova, a slede Vranje i Topličanin sa po 14. Bane je pretposlednji, trinaesti, sa 5 bodova.

Raspored 10. kola:

Novi Pazar – Žitoradja

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

12

Utorak, 21. Novembar 2006

Dobro je da bar nasi rukometasi, za razliku od fudBaljova, pobedjuju i kod kuce i na strani (o) I ne samo "obicne" utakmice, vec i derbije ;) Napravili smo odlican start samo da ovako nastavimo. A od sledece godine ako Bog da insala da se borimo za ulazak u I ligu. Posle odvajanje Crne Gore mislim da postoje realne sanse za ovo. Vreme je da Pazar konacno dobije prvoligasa u nekom sportu

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 26. Novembar 2006

RK Novi Pazar je danas ubedljivo pobedio slabu ekipu iz Korsumlije: 44-23. Protivnik, koji je bio sastavljan od samo 9 igraca, je bio neozbiljan protivnik. Nasi rukomasi su do pobede stigli sa pola snage ;)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

14

Ponedjeljak, 27. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Steta sto vise nije tako, jer je Pazar uvijek bio rukometni grad mozda cak i vise nego fudbalski. Moramo da pomenemo i starije igrace, Coro, Nane profesor, Meca, zatim moj dajo Dedo (bio golman a posle redovni clan strucnog staba i savezni delegat )... Kad vec pomenuh daja moram da kazem da ja znam mnogo fascinantnih prica u vezi sa nasim rukometnim klubom iz vremena stare SFRJ o cemu mi je on pricao, pocev od toga, kad je tadasnji RK Ras bez problema tukao Partizna, Obilic u sred Beograda, preko toga da je na tim utakmicama bilo vise stotina navijaca naseg kluba, studenata, p a zatim kako je Coro Zejnelagic mlatio rukometase Obilica (Jovana Memedovica i njegovog brata koji su tad igrali za Obilic a ovaj prvi sad vodi lov i ribolov), pa do toga kad su se makljali u Gornjem Milanovu i prespavali u policijskoj stanici... Ima toga puno, nekom drugom priliko. Uglavnom, ja se pocijepam od smijeha svaki put kad to slusam.

Mnogo dobra tema...

AND_U_PRICE, moram da ti se pridruzim ovom citatu,kada je vec rec o dajidzama ... :D
Muamer Zejnelagic je moj dajidza, bas mi je drago sto si pomenuo neke momente vezane za tadasnje sportiste Novog Pazara, svakako dokazane sportske radnike...
Inace nekoliko puta sam u ulozi klupskog lekara prisustvovao utakmicama nasih mladjih generacija rukometasa ( doduse moram priznati da sam menjao njihovog dugogodisnjeg klupskog doktora, Emra Bihorca ), i nekako su mi uvek bili promoteri novopazarskog sporta...
Da ne duzim, morao sam da ubacim ovaj citat doduse sa zakasnjenjem, ali me je bas oraspolozio...

Pozdrav

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 01. Decembar 2006

Iako formalno igra kao gost,Rk Novi Pazar ce sutra u Hali sportova igrati sa Mokrom Gorom iz Zubinog potoka jer ta ekipa kao domaci igra u Novom Pazaru.
Nas tim je i dalje neporazen i kako i sami izjavise,trebaubeleziti jos jednu pobedu pred finis jesenjeg dela sezone,ucvrstiti se na prvom mestu i ako je moguce pobeci od prvog pratioca Vranja za jos koji bod.

Mislim da su nasi rukometasi zasluzili da se Hala ispuni dop posednjeg mesta i da se uziva u jos jednoj pobedi i goleadi.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

16

Ponedjeljak, 04. Decembar 2006

Mokra Gora-RK Novi Pzar 24:32
Novi Pazar je i dalje prvi bez poraza sa 20 bodova na tabeli,jedini ozbiljniji pratilac je ekipa Vranja sa 18 bodova.
U sledecm kolu se sastaju

Rk Novi Pazar-Metalac

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 11. Decembar 2006

Rukometaši Novog Pazara savladali su, na svom parketu, kraljevački Metalac sa 37:27, poluvreme 22:10, u utakmici 12. kola Druge lige – grupa Jug. "Plavi" su rano došli do visoke prednosti koju su rutinski sačuvali do kraja.

Nas jedini ptratilac,ekipa Vranja je takodje pobedila i dalje drzi korak sa nama.

Vranje – Bane 34:18

Novi Pazar je prvi sa 22 boda isped Vranja sa 20 i Topličanina sa 16 bodova. Bane iz Raške je dvanaesti sa 7 bodova.

Raspored poslednjeg jesenjeg, 13. kola:

Jastrebac – Novi Pazar

Žitorađa - Vranje

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

18

Petak, 15. Decembar 2006

Rukometaši Novog Pazara gostuju sutra Jastrepcu iz Blaca , u utakmici 13. kola Druge lige – grupa Jug.
Rival “ plavih ” u poslednjem jesenjem kolu je tim iz sredine tabele , koji na svom parketu teško gubi mečeve. Za osvajanje titule jesenjeg prvaka nasim
rukometašima je potrebno osvajanje barem jednog boda.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

19

Utorak, 19. Decembar 2006

Rukometaši Novog Pazara su jesenji šampioni Druge lige – grupa Jug. (o) (o) (o)

Pobedom nad Jastrepcom, u Blacu, od 29:25 rukometasi su na najbolji nacin zaokruzili jesenju sezonu i stekli dodatni motiv za povratak u drugu ligu koju po kvalitetu i zasluzuju.

Jesenji prvak Novi Pazar je sakupio 24 boda, sledi Vranje sa 22 i Topličanin sa 18 bodova.

Na prolece u prvom kolu ce se sastati

Nis Expres Jugopetrol- Novi Pazar

HaNiBaL-33

Početnik

(10)

• »HaNiBaL-33« je muško

Datum registracije: 28.05.2006

• Poruku poslati

20

Srijeda, 20. Decembar 2006

Ja se sjecam kada je gostovala ekipa JNA tada sa igracima Veselinom Vujovicem,Momirom Rnicem,Irfanom Smajlagicem i jos nekim tada aktuelnim igracima reprezentacije :)
A zaboravili ste naseg mozda najboljeg i najuspjesnijeg igraca Mekic Almira,koji je tada po preporuci Veselina Vujovica presao u Jagodinu(Koliko se sjecam).

Social bookmarks