Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

41

Utorak, 02. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od Tashke
Rukometasi Novog Pazara odlicno su zapoceli novu pobedu ostvarivsi 2 pobede u gostima,proslog i ovog vikenda. (o) (o) (o)

Tashke je hteo da kaze "novu sezonu" :) Dobar je RK ove godine.
Sit Hungry Doesn't Believe

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

42

Srijeda, 14. Novembar 2007

RK Novi Pazar posle 8 kola vodi u Drugoj ligi grupa Jug (iako se zove "Druga liga" ovo je zapravo treca liga). Iz 8 utkamica imamo maksimalan ucinak, tj. 8 pobeda sa gol razlikom 89.

Ovde mozete videti trenutnu tabelu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

43

Ponedjeljak, 19. Novembar 2007

Rukometaši Novog Pazara su sa 33:29 ostvarili novi trijumf u utakmici devetog kola Druge rukometne lige grupa Jug protiv ekipe Mokra Gora.
Ovo je bila deveta uzastopna pobeda rukometaša u jesenjem delu prvenstva. (o) (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

44

Petak, 23. Novembar 2007

Radio 100+

Citirano

Rukometaši Novog Pazara gostuju Zaječaru, u derbiju 10. kola Druge lige – grupa Jug. Izabranici Jugoslava Ramića pokušaće da zabeleže i desetu uzastopnu pobedu i učvrste mesto na vrhu tabele.

Ostali susreti:

Žitorađa - Bane

Pirot – Topličanin

Mokra Gora - Jastrebac

Metalac – Sloga

Vlasotince – Bor 2

Trepča – Nišekspres Jugopetrol

Vodi Novi Pazar sa maksimalnih 18 bodova.
Utakmica Zaječar – Novi Pazar igra se u nedelju, od 18 sati.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

45

Ponedjeljak, 26. Novembar 2007

Nasi rukotasi su, na zalost, juce u Zrenjaninu izgubili od istoimene ekipe sa jednim golom razlike. Ovo je bio prvi poraz nasih rukometasa u ovoj sezoni.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

46

Ponedjeljak, 17. Decembar 2007

www.radiostoplus.com

Citirano

Rukometaši Novog Pazara osvojili su titulu jesenjeg prvaka u Drugoj ligi-grupa Jug. Izabranici Jugoslava Ramića savladali su, u Hali sportova, Bor 2 sa 33:25, poluvreme 17:11, u derbi utakmici poslednjeg kola u prvom delu prvenstva. Bolji od ostalih u pobedničkom timu bili su Ikić, Vujisić, Hamidović, Saković i golman Jeremić, dok je u timu iz Bora odličnu partiju pružio efikasni Ristić.

Ostali rezultati 13. kola:

Bane – Mokra Gora 32:25
Trepča – Pirot nije odigrano
Nišekspres Jugopetrol – Zaječar 24:42
Topličanin – Metalac 39:24
Jastrebac – Vlasotince 34:28
Sloga – Žitorađa nije odigrano

Jesenji prvak Novi Pazar je sakupio 24 boda, a sledi Sloga sa 20 i utakmicom manje. Bane je sedmi sa 15 bodova.

U prvom prolećnom kolu, Novi Pazar u derbiju dočekuje Slogu iz Požege.

Cestitam nasim rukometasima na osvojenoj tituli jesenjeg prvaka (o) (o) (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

47

Utorak, 05. Februar 2008

Rukometaši Novog Pazara plasirali su se u šesnaestinu finala Kupa Srbije. Jesenji prvak Druge lige–grupa Jug savladao je, pred oko 500 ljubitelja rukometa na svom parketu, prvoligaški tim pančevačkog Dinama sa 26:25, poluvreme 15:12. Najistaknutiji u pobedničkom timu bili su Brunčević, Međedović i golman Jeremić. (o) (o)

Sledeći protivnik Novog Pazara u Kupu Srbije je superligaš Tarket iz Bačke Palanke. “Plavi” će protivnika dočekati u Hali sportova, sledeće subote.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

48

Utorak, 26. Februar 2008

Prevnstvo se nastavlja u subotu,Novi Pazar igra pred domacom publikom sa drugoplasitanom ekipom Sloge.pobedom bi se ucvrstili na prvo mesto i insallah da konacno ove godine predjemo u drugu ligu koju po kvalitetu odavno zasluzujemo,ako ne i prvu.

Subota,18h,Hala sportova
Srecno!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

49

Srijeda, 05. Mart 2008

Rk Novi Pazar-Sloga 20-16

Prva pobeda u prolecnom delu sampionata i odlican start.Pobeda je jos vaznija jer je ostvarena protiv drugoplasirane ekipe. (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

50

Ponedjeljak, 24. Mart 2008

Nova pobeda

Rukometaši Novog Pazara savladali su, u Hali sportova, Topličanin iz Prokuplja sa 37:28, poluvreme 21:15, u utakmici 17. kola Druge lige-grupa Jug. (o) (o)

Na tabeli smo prvi sa 32 boda,ispred Sloge koja ima 28 bodova
U sledecm kolu

Nišekspres Jugopetrol – Novi Pazar

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 30. Mart 2008

Nis Expres-Novi Pazar 21:29

Rukometasi su i ovo gostovanje rutinski resili u svoju korist i jos jednom dokazali da nisu zasluzili da se nadju u ovom rangu jer je danas(a verujem i u mnogim utakmicama)bilo smesno kako domaca ekipa nije ni u jednom trenutku bila ni blizu da makar smanju nase vodjstvo koje se kretalo oko 10 golova skoro tokom celog meca.

Mislim da je Bruncevic bio najefikasniji,Ikic standardno dobar,drugi strelac(i standardno nema kondicije :D ),sve u svemu,jos jedno rutinski odradjeno gostovanje.

Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Nashi rukometasi.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

52

Nedjelja, 04. Maj 2008

Utakmica u zubinom potoku je prekinuta nekoliko sekundi pre kraja gde su domaci navijaci i igraci fizicki nasrnuli ma igrace RK Novi Pazar.
Medju lakse povredjenima je Bruncevic(kako mi javi jedan njegov dobar drug)

Nadam se da ce utakmica biti registrovana sluzbenim rezultatom 10:0 za Novi Pazar,sve ostalo bi bila bruka i ocita namera da se Novi Pazar spreci da udje u visi rang koji mu odavno pripada jer smo u ovakvoj ligi bolji od ostalih za klasu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

53

Utorak, 20. Maj 2008

Rukometasi Novog Pazara novi su članovi Prve rukometne lige Srbije.
Oni su u meču 24. kola Druge lige-grupa Jug savladali kraljevački Metalac sa 20:35, poluvreme 8:19. "Plavi " su formalno bili gosti na ovoj utakmici, jer je ona odigrana u novopazarskoj Hali sportova.
Ovom pobedom ekipa Novog Pazara je i teoretski obezbedila prvo mesto dva kola pre kraja, jer ima četiri boda više od drugoplasirane Sloge iz Požege.

Prekinuta utakmica 22. kola između Mokra Gora i Novog Pazara registrovana je službenim rezultatom 0:10 za goste.

(o) (o) (o) (o)

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

54

Utorak, 20. Maj 2008

sada treba da se nadamo za sledecu sezonu direktan prolaz iz prve lige odmah u super ligu

nego jedno pitanje mi smo pre neku nedelju pobedili crvenu zvezdu ali koju crvenu zvezdu ovu iz prve lige ili onu iz super lige
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

55

Utorak, 20. Maj 2008

E hajde sad mi obijanite. Sad ulazimo u prvu ligu, a to nije superliga. Moramo da cele sledece godine igramo u toj prvoj ligi i tek onda ako budemo u najbolje ulazimo u prvu ligu, jeli tako?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

56

Srijeda, 21. Maj 2008

@Jahja : Jeste,tako je,malu zabunu pravi to sto se prava prva liga zove super liga a druga liga se sada zove prva liga,kao i u fudbalu...

askica

Početnik

(10)

• »askica« je žensko

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

57

Ponedjeljak, 26. Maj 2008

Kako znam u subotu će biti poslednja utakmica za ovu sezonu.

Da li se zna gde će biti održana ta utakmica, je l u Pazaru ili u Boru?

• Poruku poslati

58

Ponedjeljak, 26. Maj 2008

igra se protiv bora2 u bor mi i da izgubimo idemo sigurno dalje

vala alahu sto na je dao ovako uspesnu sezonu
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

askica

Početnik

(10)

• »askica« je žensko

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

59

Utorak, 27. Maj 2008

Hvala na odgovoru. Ma male su nam šanse da izgubimo, nadam se :D

• Poruku poslati

60

Utorak, 27. Maj 2008

evo procitao sam da ce se posle zavska sezone igrati u hali sprtova rk novi pazar protiv reprezentacije srbije

kao svecana dobrodoslica u prvu ligu

Social bookmarks