Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

Datum registracije: 13.11.2006

• Poruku poslati

21

Subota, 28. Juni 2008

Naravno.

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• »RADIOHEAD« je autor ove teme

Datum registracije: 14.06.2008

• Poruku poslati

22

Subota, 28. Juni 2008

:( obrazlozi?

.... jezim se od tekstova EKV-a. `..ona sanja da sam obrijan i da sam lep........` 8o

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

23

Nedjelja, 29. Juni 2008

Pa ja sam rekao da ih nisam slusao u novoj postavi. Valjda treba ti da obrazlozis?

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

24

Nedjelja, 29. Juni 2008

Rock u NPazaru!Nemogu da verujem to je smesno!NIGDE VEZE,nije meni ta vrsta muzike za Novi Pazar!U pazaru treba da puca narodnjak i sevdalinka!hehe
vozdrica ;)

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

25

Ponedjeljak, 30. Juni 2008

Ma,da!........ nas treba na neko ostrvo poslati.. :)) halo?!

Iiiiii,za Maputa: ja sam pisala o necemu sa cim sam imala kontakta,trazila sam tvoje misljenje,ono izostaje. ?! vrati se par koraka,prelistaj moja pitanja..........

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

26

Ne znam stvarno kakvo si misljenje od mene trazila :(. Cini mi se da sam manje-vise na sve odgovorio. Napisi ponovo ako te nesto zanima... I reci sta mislis o novoj postavi :)...

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

27

S.L.U.S.A.J. (gledaj) P.A.Z.LJ.I.V.O: razlika izmedju starog & novog frontmena?.... a jedno novo je_ bend 5 i pola!? :] ja sam stekla utisak da je taj bend bio puun pogodak,i kao 1000000 puta ranije bili su suvise veliki umetnici,emotivci i individue (citaj_ jake licnosti) da bi opstali zajedno.Your opinion?

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

28

Hm.. Mislim da je tesko uporediti Mirzu i Nera jos uvek. Mirza definitivno ima izvanredne vokalne sposobnosti, i u tom smislu jedan je od retkih u ovom gradu, Medjutim, mislim da je svojim navikama vise skodio nego bio od koristi bendu.
Sa druge strane, Nero je relativno neiskusan pevac, ali ima odlican glas. Stavise, mislim da njegov glas i stil vise odgovaraju imidzu Stonsa. Cak i da predstavlja jedno svojevrsno osvezenje. Ostaje jos da vidimo kako ce se pokazati na svirkama (ako ih bude).

Sto se tice Pet i Pola, tu ne bih imao puno sta reci. Mada ne mislim da su njihove jake licnosti razlog njihovog neopstanka. To mi vise deluje kao izgovor....

• »SeljakIzCarsije« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

29

Utorak, 01. Juli 2008

ja taman pomislio evo konačno mjesta gdje se može slušati rock u gradu, u novootvorenom kafiću na Wall Street-u, kad hoćeš, umjesto Foo Fighters kelner nam pusti neke crnce, eto, ni tamo me više neće biti
nepotreban komentar je uvijek neophodan!

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

30

Utorak, 01. Juli 2008

... ne znam samo da li su Kobejnove,Morisonove,Dzenisine lose navike skodile njihovim bendovima?.... mislim da,sto se tice Mirze_ on samo nasao u pogresnom okruzenju,kao kada bi Kobejn pevao u Amadeus bendu... ! ?( :)) a da Nero odgovara `Stoneflowersima`- :rolleyes: verovatno. xx(

`.. if I lose my mind,if I ever touch a feeling,I`ll lose my soul the way I do.. I don`t have to think,I only have to do it....` Cobain.._.. :] ?( :] o| :]

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

31

Utorak, 01. Juli 2008

Bas dobra komparacija. Kobejn, Morison i Dzenis sa jedne strane, a MIRZA sa druge. (o)

Ti, hoces spica?

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

32

Srijeda, 02. Juli 2008

?( i to je sve?!Svee sto si mogao smisliti o temi koja govori o problematici okruzenja u jednom bendu? (o) ja cu ipak govoriti o tome; moglo bi se reci da bi talenat NASAO nacin da se okruzi ljudima_iskrenim,hrabrim,slobodnim,ali,Ali,ali.... zivimo u Pazaru.. sam si rekao,oprosti mi ako gresim,da je u nekim sredinama tezze.Neko je na forumu takodje rekao `da bi i Morisona ovde ugusili!`... uostalom,razgovaramo o frontmenu benda,za sada.Ako ga poznajes,mozemo i o tome.S`obzirom da sam bila u okruzenju tih ljudi (`Stoneflowersa`),i videla da to veze nema sa slobodom govora,ponasanja i zivljenja,i veruj_ jako dugo nisam mogla da shvatim zasto?,ipak,drago mi je bilo slusati ih.Bilo da je jedan covek vodio pricu ili 5. :] Ako nisi upucen,`pet & pola` je `95-te svirao funk.... :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :klanja: a par nedelja su bili 1-vi na b92 chart listi.. ja se recimo jezim kada slusam Hendrixa,ali se ne tripujem da sam on!...

P.S.Artist is an artist,no matter....... whatever reason you may find..

SIDARTHA

Početnik

(10)

Datum registracije: 02.07.2008

• Poruku poslati

33

Srijeda, 02. Juli 2008

...radiohead!? Dopada mi sa kako razmisljas...ipak,uspori malo sa zakljuccima... Ne kazem da nisi u pravu ali faktora je puno a reci i vremena premalo.... a sto se tice Maputa,hm....!? javascript:smilie(':(') mislim da premalo zna o pokrenutoj temi....

Maputo,ukoliko ne mislis da je suvise drsko,da li bi mi rekao koji je tvoj omiljeni bend...kakvu muziku volis da slusas...?

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

34

Srijeda, 02. Juli 2008

.... to je bio jedan od retkih,svetlih, pozitivnih momenata u ovom gradu... ! :]

`Om mani padme hum.`

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

35

Srijeda, 02. Juli 2008

Citirano

Orginalno od SIDARTHA
...radiohead!? Dopada mi sa kako razmisljas...ipak,uspori malo sa zakljuccima... Ne kazem da nisi u pravu ali faktora je puno a reci i vremena premalo.... a sto se tice Maputa,hm....!? javascript:smilie(':(') mislim da premalo zna o pokrenutoj temi....

Maputo,ukoliko ne mislis da je suvise drsko,da li bi mi rekao koji je tvoj omiljeni bend...kakvu muziku volis da slusas...?

Taman posla da je drsko... Ni najmanje. Nemam omiljeni bend vec neko (duze) vreme, iako trenutno prilicno slusam RHCP i Sade.
Sto se tice teme, samo sam pokusao da dam svoje misljenje, iz perspektive coveka koji je u jednom periodu zivota apsolutno delio stav RADIOHEAD, pa onda vec u nekom narednom to prerastao. A sto se kompetentnosti tice, mozda je neskromno, ali ako je suditi po onome sto sam radio i ostavio iza sebe, jedan sam od kompetentnijih na forumu.

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 03. Juli 2008

...to o cemu RADIOHEAD govori se ne moze prerasti vec,dragi prijatelju Maputo,moze se samo ugusiti ili potisnuti svojom ili voljom drugih ljudi... nalazim da nisam jedini koji nije dozvolio da "preraste" nesto u sta svom dusom veruje i sto ga svaki put potseti zasto je posao na tu stranu....
...jos mi je samo jedna stvar malo cudna...??! Naime,razumem zasto neko voli da slusa SADE,pa i ja to volim s vremena na vreme a i o ukusima ne vredi raspravljati ali RHCP????????? ok je otici na njihov koncert ali pustiti RHCP DA BI IH SLUSAO....???????

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 03. Juli 2008

.. zapitaj se zasto si prerastao?... mene odusevljavaju iskreni ljudi,kvalitetni zivoti,decija radost,iskakanje iz normi `nekog` drustva a da je jedini razlog; they don`t FIT you.

`...... O Great creator of being
grant us one more hour
to perform our art
and perfect our lives.`
E,vidis,ja ovo nikada ne zelim da prerastem..

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 03. Juli 2008

Sad ću se ja ubaciti digresije radi ,a ne zato jer sam stručnjak za rock'n'roll,priznajem da nisam,ali mi bi smiješno da Maputu neko govori o tome šta sluša,koliko je upućen u ideologiju rocka itd...:rolleyes: Taj dečko je neko ko oslikava rafinirani ukus što se tiče rock muzike...prema tome....:D
Sad samo vi nastavite i oprostite,moradoh se ubacit ovako,nepristojno u vaš "privatni" razgovor,jer očito pričate o nekom konkretnom problemu vezanom za Stone flowerse,u koji većina nas nije upućena ali nebitno,pozz!
BUDIMO REALNI ... :D

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 03. Juli 2008

STONE FLOWERS su samo i jedino referenca za rock n roll u Pazaru,nikako privatna tema...ipak,rafinisan ukus za muziku.sa RHCP o| ,SEHERZADA zaista NISI ADEKVATAN SAGOVORNIK ZA OVU TEMU....sto ne znaci da se na nekom drugom polju ne mozemo siti izrazgovarati... :)

RADIOHEAD

Početnik

(10)

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 03. Juli 2008

Mislim da si ti neupucena. :) da ne filozofiram,procitaj post pre mog.Ne radi se o `nekome,bilo kome`................ ponavljam;...

:] `..... O great creator of being,grant us one more hour to perform our art and perfect our lives...`

P.S.`Decak iz vode`... :klanja:

Social bookmarks