Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 04. Novembar 2004

Rodjendanski poklon???

Sta bi vi vasim dragim osobama poklonili za rodjendan???

Poslednji poklon koji sam dao je bio buket ruza koje sam sam napravio pomocu papirnih maramica + Knjiga "Unikat"...

Potrebna mi je nova ideja, sta da poklonim voljenoj osobi i ako neko ima neku dobru ideju neka je podeli sa drugima... (Voleo bih da to bude nesto za sta cu se ja potruditi jer lako je otici u parfimeriju i kupiti parfem i sl.)

2

Vrlo zanimljivo ovo sa buketom ruza :).

I ja sam za nesto nesvakidasnje,originalno, nesto malo, ne skupo, ali poklonjeno od srca. Recimo neki stih.

P.S.mislim da postoji slicna tema...

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

3

Sto se tice stihova oni su dobri a bili bi jos bollji ako smo mi autori stihova...

Ruza stavljena pred njena vrata (znajuci da ce ona prva izaci) je takodje jedan od lepih gestova...

Ja se nadam da ce biti zanimljivih predloga...

4

Citirano

Orginalno od smeker
Sto se tice stihova oni su dobri a bili bi jos bollji ako smo mi autori stihova...

Mislila sam prvenstveno na takve stihove.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

5

Ok

Jos neka ideja?

Mene je devojka iznenadila za rodjendan tako sto me je noc pre rodjendana zamolila da sutra izadjemo na kafu ujutru u 8:00 h i da je to njena zelja sto sam ja i prihvatio. Ujutru kada sam krenuo da je uzmem otvorivsi vrata ispred sebe sam ugledao gomilu poklona lepo uvijenih... Kockasti poklon (kasnije sam ustanovio da su patike koje su mi se svidjale), na njemu providna posuda u obliku srca a unutra rafaelo (ona pravila) i na posudi pismo, dok pored toga je stajao jedan veliki poklon (kasnije sam video da je stalak za ostavljanje diskova u obliku saksofona). Videvsi sve to jedva sam sisao niz stepenice sa namerom da je uzmem (u ulici 8 mart gde ona i zivi) ali novo iznenadjenje, ona me ceka ispred zgrade... Nikad ne mogu zaboraviti rodjendansko iznenadjenje ...

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

6

Pa smekeru ti vise idea nabroja nego svi ostali. svaka cast sa buketom. (o)
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

7

Hmmm :) ja sam dao moje predloge i zelim time podstaci druge da se ne ustrucavaju vec da kazu neku ideju u vezi sa radjendanskim poklonom ...

Nemojte pokazati da nema mnogo kreativnih ljudi???

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

8

Petak, 05. Novembar 2004

Jos mi nije nista palo na pamet Razmisljam Hvala na poverenju sto si mi ukazao da bi ti mogla pomoci oko toga Potrudicu se

Sta mislis da joj poklonis CD omiljenog njenog pevaca ili tvoje pesme koja te poseca na nju.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

9

Petak, 05. Novembar 2004

Ja sam jednom davno jednoj MOJOJ za rodjendan poklonio ZMIJU!!!!
E takva je i bila!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

10

Petak, 05. Novembar 2004

hmm dobar predlog Arhitetkinjo, iako sam joj poklonio nekoliko cd-a dala si mi ideju, nabavio sam sve od Erosa Ramazzottija (ona voli pesme tog pevaca) tako da joj mogu pokloniti 7-8 diskova koje cu narezati i odstampati lepe omote + ... (sta jos? Pitanje je sad ... :) )

Dosao sam na ideju da odradim nekoliko flajera sa natpisom "Srecan rodjendan" i sl. i jos po nesto i razbacam ih ispred njenih vrati, po ulici i mesta gde ce se slaviti rodjendan ...

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

11

Petak, 05. Novembar 2004

Sta mislis da joj poklonis ponudu braka? :D
Pazi koju igru igras.

12

Petak, 05. Novembar 2004

Smeker lepe su ti ideje, ali nemoj preterivati bice jos rodjendana ;).

Dovoljan je jedan CD i neka lepa porukica uz njega.

Cush, zmije poklanjaju za rodjendane 8o ?

Mehdi

Učenik

(16)

• »Mehdi« je muško

Datum registracije: 18.03.2004

• Poruku poslati

13

Petak, 05. Novembar 2004

:D :D :D
Sandokan od Sandzaka... (o)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

14

Petak, 05. Novembar 2004

Kiki hmmm ideja ti mozda nije losa ali ja nisam jos uvek spreman za to ...

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

15

Petak, 05. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od kiki
Sta mislis da joj poklonis ponudu braka? :D

Ali sa stilom, molicu lijepo...

Recimo iznajmis jedrilicu UTVA, avion UTVA a Boga mi i helikopter Gazelu 8) koji vuce natpis "Udaj se za mene" (nemoj zaboravit' da to pise s obje strane 8) da ne bude nisam vidjela poslije). MIG-ove ne uzimaj cak ako ti ih ponude u pola cijene, boje se dokazano tope u brisucem letu a sto je brzo to je i kuso. Povezi.

Sad najblizi civilni aerodrom ti je u Kraljevu pa ova ideja bas i nije tako lako izvodljiva, ali za par godina kad se na Pesteri izgradi medjunarodni aerodrom ovo ce biti pjesma za izvesti.

Ili jos bolja ideja, koja doduse zahtijeva sinhronizovanost koja se vidja u holivudskim scenama bitaka (mozes i Sutjesku konsultovat' za pocetak) i cijenim da ce rijetko koja djevojka ostati ravnodusna na ovo iznenadjenje.

Na sljedecoj sjednici kucnog savjeta izlozis svoj problem stanarima (i uljudno se izvinis za slomljeni prozor na ulazu zgrade od prosle godine i obecas kako ces ga platit' u dogledno vrijeme) kako bi htio da zaprosis djevojku ili izjavis ljubav (cestitas rodjendan) i podijelis im plan (Mirko S Kojotovski tj Pera Kojot tipa plan, znaci Acme i ti folovi) koji si dobro razradio da u taj i taj cas, tren, trenutak ako hoces, upale/ugase svjetla, povedes djevojku taj dan tj bolje noc (da bi vidjljivost bila potpuna) na brdo iznad grada s eksplicitnim pogledom na tu zgradu i na tvoju komandu toki-vokijem ili voki-tokijem (zavisno od toga kojji uredjaj vise gotivis), i pod uslovom da niko ne zajebe (obrati osobitu paznju na penzionere i dva put im ponovi njihovu ulogu u svoj ovoj prici) pisalo "Udaj se za mene - IME OSOBE" ili "Srecan rodjendan IME OSOBE", ovo imena cisto da se osiguras da je autenticno...

Jos ako napravis deal s nekim jaranom iz Elektrodistribucije (asocijacija "Misirac pokazi majstoru gdje je strujomjer" :] ) i uredis da se cijeliom gradu (obrati paznju na institucije od vitalnog znacaja za grad tipa bolnice, pekare, vatrogasce, striptiz barovi i slicno) osim doticne zgrade iskopca struja, dogadjaj ce biti potpun.

E sad ako uspijes da na jednoj zgradi (pozeljno visespratnici a i Lucna bi legla k'o mlijeko) uradis ovo, i ako ti se cura odusevi (a dosadasnja statistika je 100% zagarantovano da hoce) nadam se da cu dobiti jednu od onih bijelih/rozih pozivnica sa zlatnim slovima ako nista a ono za ideju.

Aj zivio ti nime
Giovanni

P.S. I poslije kazu nemoj bit' aktivan u kucnom savjetu...Ma ne kajem se uopste, nikako...
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

16

Petak, 05. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od Mehdi
:D :D :D
Sandokan od Sandzaka... (o)

Ti znash!! 8)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

17

Petak, 05. Novembar 2004

Evo naidjoh na ovu 'vijest' na netu, te posto je u duhu ove teme rekoh da je iskopiram ovde..
Na bilbordu u centru Prokuplja, ovih dana osvanula je neobična poruka. Tomica Marinković je svojoj supruzi Oliveri porukom na bilbordu čestitao rođendan. Ovo je u Prokuplju prva poruka lične prirode predstavljena javnosti. Dok neki smatraju da je reč o kiču, drugi s blagonaklonošću gledaju na ovakav vid ispoljavanja ljubavi dvoje mladih koji su u braku već devet godina i imaju dvoje dece. Sama Olivera je izjavila da je bilbord s rođendanskom čestitkom za nju bio veliko iznenađenje kojim je bila oduševljena. (Glas javnosti)

Inace ovako nasuho nisam nesto kreativan da dejem svoje predloge.. Meni to dolazi samo u momentima inspiracije.. tj kad treba :D...
mogu ja da se potpisem i bolje...

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

18

Petak, 05. Novembar 2004

[SIZE=2]KORPU[/SIZE] :)) :))

ak' nije do neke osobe do koje vam je zaista stalo a da bi se sechala vas celog zhivota et' vam od mene predlog :D
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

19

Subota, 06. Novembar 2004

Pozdrav za Smekera. Ti nam nerece kad ti je devojci rodjendan. Dobra ideja bi bilo isto da je ti dovedes ovde na forum i ona sama se raznezi tvojim zalaganjima. Misli da bi joj bilo drago da vidi koliko se trudis oko nje. Ja sam ti poslala pm i nisam sigurna da si je dobio zbog toga cu ovde i javno nebili administrator to i sam video ako si ti za ja nemam nista protiv da se od mene pokrenuta tema "koliko mislite ozbiljno kad ste u vezi " izbrise.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

20

Subota, 06. Novembar 2004

Ja glasam za predlog koji je dao Giovanni, nema sanse da ne pristane. :D
Mene odusevi. (o)
Pazi koju igru igras.

Social bookmarks