Niste prijavljeni

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

21

Subota, 06. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od pink
Vrlo zanimljivo ovo sa buketom ruza :).

I ja sam za nesto nesvakidasnje,originalno, nesto malo, ne skupo, ali poklonjeno od srca. Recimo neki stih.

P.S.mislim da postoji slicna tema...

Pinki, definitivno stihovi... ( poklanjaju se ne samo suprugama, devojkama, već i dragim osobama, prijateljima, što da ne...) :O

Po meni je to najlepši način, ali mislim svaki način ( posebno neki nesvakidašnji ( ruže od papira :O - kako reče Šmeker ;) ), bez obzira na utrošena sredstva, može biti veoma prijatan...) ;)

U suštini, bitno je da uložite svoja osećanja u poklon, da u stvari i on posredno govori o tome koliko vam ta osoba znači, neznam... :P

Pozdrav

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

22

Nedjelja, 07. Novembar 2004

Naravno. I ja sam za to da se malo pomuci oko poklona jer mnogo je lako i prosto otici u parfimeriju ili sl. prodavnicu i kupiti gotov poklon. Ja sam dosao na jos jednu ideju ali cu je ispisati posle rodjendana... Dobra je ideja sa bilbordom ...

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

23

Nedjelja, 07. Novembar 2004

Pokloni joj Srce i svoju Ljubav svakog Dana a onda ce svaki Poklon na Rodjendanu biti samo Dessert ;) .

A za ponudu Braka: bas je lepo da neko ima hrabrost reci da jos nije zreo ;pogotovo u nasoj Kulturi i Tradiciji.
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

24

Srijeda, 10. Novembar 2004

selam

sto si ti ale orginalan svaka cast :)...

znate sta je meni bijo najdrazi poklon koji nikad necu zaboravit ....dobila sam ga od najdrazih i najblizih ljudi ...veliki hamer koji je bijo prelijepo uradzen iscrtan na kojem su bile zalijepljene njihove slike i povise svake slike komentari njihove za mene ali svaka slika je odgovarala na komentar bijo je zavijen u trubu i zavezan velikom masnjom ....kad sam ga otvorila ostala sam bez rijeci koliko je bilo super uradzeno i orginalna ideja :) (nadam se da ga dobro opisah ;) :D )

selamce
Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

25

Srijeda, 10. Novembar 2004

Dobar predlog ali ima slicnosti sa mojim poklonom pa nemogu da ga iskoristim ... Sto se tice mog poklona od je smisljen i u toku je izrada ... Posle bajrama cu vam reci sta je bio poklon jer nebih da izlazem dok ga ne predam dragoj osobi kojoj je i namenjen ...

A vi nastavite sa predlozima jer ove ideje mogu da pomognu bilo kome, bilo gde, bilo kada ...

Social bookmarks