Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »informatic_boy« je muško
  • »informatic_boy« je autor ove teme

Datum registracije: 29.06.2008

• Poruku poslati

1

Srijeda, 13. Maj 2009

RTV/Jedinstvo/Universa zajedno na satelitu??

Gledao sam pre neki dan vesti na novoj tv Universki i Muamer Zukorlić je bio u poesti Turksoj gde je tamošnjem narodu(Pazarcima) obećao da će uskoro krenuti na satelit zajednički program 3 novopazarske televizije.
Na satelitu bi bio najzanimljiviji sadržaj novopazarskih televizija a mesto na satelitu Turksat bi obezbedile jednim delom televizije a drugim delom Turksat.

Kakvo je vaše mišljenje o ovome??
Da li (kada krenu) treba ostati samo na Turksatu (pošto program sa Turksata mogu pratiti samo oni koji imaju kartice) ili trebaju program da prošire na neki evropski satelit(Digi,Total) usmeren više ka Evropi?

HANY

Učenik

(10)

• »HANY« je žensko

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

2

Srijeda, 13. Maj 2009

Ja mislim da bi trebalo da se program prosiri na evropske satelite ali i da treba ostati na turksat-u...................
:] :] :] :]

eki

Učenik

(10)

• Poruku poslati

3

Srijeda, 13. Maj 2009

Pa i Turksat je evropski satelit i na njemu možeš pratiti kanale bez kartice,dovoljno je samo da imaš digitalni resiver.Inače signal na Turksatu je izuzetno dobar a trenutno ima preko 170 slobodnih kanala koji imaju dobar program.Što se tiče digi i totala za to je potrebno da se prettplatiš.Mislim da bi to bio dobar potez da se konačno i mi iz Sandžaka vinemo na satelitu,jer to je potrebno prevashodno zbog naše braće u inozemstvu kako bi donekle sprečili njihovu asimilaciju i kako nebi zaboravili naš jezik i naše adete i tradiciju.
Inače skoro sve televizije sa ex-yu prostora svoj program emitiraju sa Eutelsata W2 i Amosa.

Datum registracije: 19.09.2005

• Poruku poslati

4

Srijeda, 13. Maj 2009

Citirano

Orginalno od HANY
Ja mislim da bi trebalo da se program prosiri na evropske satelite ali i da treba ostati na turksat-u...................

Lose znanje o satelitima za nekog ko ih pominje...
Zalosno je to....

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 14. Maj 2009

Upravo zato što su skoro svi ex - yu kanali slobodni na Eutelsatu tj u Totalu i mislim da bi kanal prvo tu treba da emituje(slobodno) pa ako Turksat želi neka ga preuzima. Zašto?
Zato jer je većina ljudi koji žive u Nemačkoj,Austriji... svoju antenu usmeri ka Eutelsatu zbog domaće muzike,emisija, i sad da okreću samo zbog 1 kanala za Turksat? Ja to prvi ne bih uradio...
Ali ipak je dobro ako se uopšte i nađu na satelitu, konačno neka sandžačka televizija i na satelitu, prvi put u istoriji!

HANY

Učenik

(10)

• »HANY« je žensko

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 14. Maj 2009

Citirano

Orginalno od freedom4people

Citirano

Orginalno od HANY

Lose znanje o satelitima za nekog ko ih pominje...
Zalosno je to....

Pa sta ces............

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

7

Petak, 15. Maj 2009

Citirano

Orginalno od informatic_boy
Upravo zato što su skoro svi ex - yu kanali slobodni na Eutelsatu tj u Totalu i mislim da bi kanal prvo tu treba da emituje(slobodno) pa ako Turksat želi neka ga preuzima. Zašto?
Zato jer je većina ljudi koji žive u Nemačkoj,Austriji... svoju antenu usmeri ka Eutelsatu zbog domaće muzike,emisija, i sad da okreću samo zbog 1 kanala za Turksat? Ja to prvi ne bih uradio...
Ali ipak je dobro ako se uopšte i nađu na satelitu, konačno neka sandžačka televizija i na satelitu, prvi put u istoriji!

Eto ja sam u inostranstvo i to bi prvi uradio.
A i tako mogu samo Türksat 42.0°E da uhvatim tako da bi mi Sandzak Sat TV dobro dosao :D

A i nemoraju da okrecu Antenu, ubace dodatni LNB i hvataju sve (mogu i 4 LNB odjednom)

http://www.nt-sat.de/bilder/Komplet_4LNB.jpg

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

8

Petak, 15. Maj 2009

O cemu vi ovo pricate?

U kojoj bajci vi ovo zivite?

Kakav Turksat i ostali satovi...?

Da Bog da!?
Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 17. Maj 2009

Nebitno, vecina ima motor pa moze da okrece gde hoce.
Lepo bi bilo da su na satelitu pa na bilo kojem.Ne zivimo u bajci nego je doslo vreme da sse tv iz Sandzaka vinu u nebo. Kad mogu one po 24 h sa astrologijom i sms porukama zasto ne bi mogle i ove nase?

Social bookmarks