Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko
  • »meryma« je autor ove teme

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 09. Novembar 2005

Santana's Back!

Muzicka ikona i 'guitar hero' kako ga zovu,Carlos Santana se vratio na muzicku scenu.1.novembra izasao je njegov 38. album pod nazivom All That I Am.Na albumu ima puno kvalitetnih gostiju kao sto su Steven Tyler,Michelle Branch & The Wreckers,Big Boi iz OutKast-a, Mary J. Blige, Kirk Hammett iz Metallica-e, Los Lonely Boys, Joss Stone, will.i.am iz Black Eyed Peas, Bo Bice i Robert Randolph. Santana je koproducirao album All That I Am uz pomoc legentdarne Arista/J Records. Prvi singl na 'All That I Am' je 'I'm Feeling You' (Feat. Michelle Branch). Pesmu su napisali John Shanks, Kara DioGuardi i Michelle Branch. Santanini zvicu gitare i Michelle-ov jak vokal,bili su idealan spoj za ovu end-of-summer serenadu. Evo i Tracklist-e:

1. Hermes
2. El Fuego
3. I'm Feeling You (Feat. Michelle Branch)
4. My Man (Feat. Big Boi & Mary J Blige)
5. Just Feel Better (Feat. Steven Tyler)
6. I Am Somebody (Feat. Will I Am From Black Eyed Peas)
7. Con Santana
8. Twisted (Feat. Anthony Hamilton)
9. Trinity (Feat. Kirk Hammett & Robert Randolph)
10. Cry Baby Cry (Feat. Joss Stone & Sean Paul)
11. Brown Skin Girl (Feat. Bo Bice)
12. I Don't Wanna Lose Your Love (Feat. Los Lonely Boys)
13. Tu Amor

Zanimljivo je i to da je Santana ovaj album radio za svoju dushu,i kako kaze, ne brine mnogo o tome da li ce se ljudima dopasti, vazno je da on uziva u njemu.Ja sam album preslushala,zvuk je odlican kao i sto sam ocekivala.Preporucujem vam I'm Feeling You, My Man sa Big Boi-em i Mary J Blige...ma ceo album.

Izdavac: Sony BMG Music Entertainment
Žanr: pop-rock, latino-rock
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

2

Subota, 10. Juni 2006

Santana
Black Magic Women

Got a black magic woman
Got a black magic woman.

I got a black magic woman
Got me so blind I can't see
That she's a black magic woman
She's tryin' to make a devil out of me.

Turn your back on me baby
Turn your back on me baby.

Yes, don't turn your back on me baby
Stop messin' ÚFFFFEBround with your tricks
Don't turn your back on me baby
You just might pick up my magic sticks.

Got your spell on me baby
Got your spell on me baby.

Yes you got your spell on me baby
Turning my heart into stone
I need you so bad - magic woman
I can't leave you alone.

car je `leba mi:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Social bookmarks