Niste prijavljeni

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 02. Juni 2005

Mislim da ljudi koji zive u centru grada ili su u mahalama koje su od centra grada udaljene samo nekoliko minuta peshacenja dosta krivi ovoj situaciji.

Prvo pocinjem od moga baba od carije je udaljen na samo 5 minuta peshacenja ali ipak mu je mucno da ode ponekad do centra grada peske pa i zbog zdravlja je to dobro da radi ali ne ide mu se.

I onda svi oni koji zive van centra u udaljenijim mahalama koji su stvarno primorani da dodju kolima u grad nemaju mesta za parking zbog ljudi iz centra koji samo zbog svoje lenjosti ili nekih drugih razloga idu opet kolima u grad.

Krivo mi je na baba da bar ima kavka kola da ih pokaze nego ima jednog stogodisnjeg krsa i opet ide sa njim u grad i pravi guzvu a nije mu ta istizah.

Nismo samokriticni nemamo osecaj da drugome ustupimo mesto ili da nekome pomognemo. Samo nek moj poso bude na vreme sredjen a komshiji nek crkne krava to nije bitno.

E TAKI SMO TI MI...... o| o| o|
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

22

Četvrtak, 02. Juni 2005

Ja

saglasno sa zdravim mozgom sam resio problem saobracaja ne sedam da vozim kola. Mozda negde van grada.Uskoro cu prionuti na ideju kako skinuti kilazu koristeci zakonom sva dozvoljena prevozna sredstva.Kulture malo molicu lepo.

MrX

Početnik

(10)

• »MrX« je muško

Datum registracije: 29.01.2005

• Poruku poslati

23

Petak, 03. Juni 2005

Da policija uopste ne reaguje nije ni cudo.Sve je to koruptovano .
Treba vratiti Bulica za nacelnika MUP-a,da bi se situacija u saobracaju i policiji mogla malo popraviti.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

24

Petak, 22. Juli 2005

Eh eh...

:D

Ovaj, ludnica od saobracaja.

Verujem, jako iskreno, da ima vishe prepletenih razloga za ovaj haos u gradu.

Na primer plana grada?

X(
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

25

Subota, 23. Juli 2005

Prije neki dan u razgovoru sa jednim drugom koji se bolje od mene razumije u zakone, saznajem da generalni urbanisticki plana kada se donese, moze da se menja samo jednom. Kod nas je, kaze on, vec izmenjen nekoliko puta... :)

Dakle, uske ulice, mnogo stanovnika, jos vise vozila, saobracajna nekultura...ne bih da koristim neke teze kvalifikacije. Mislim da je problem saobracaj mogao malo bolje da se resi, a ne da od srca grada i ulice AVNOJ-a prave tranzit. To stvarno nigde nema... X(
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

26

Subota, 23. Juli 2005

Lepo rece MK grupa da je ovaj grad za 10 hiljada stanovnika a ne za 100 hiljada!
ja mogu samo da kazem da kako god da regulisemo saobracaj u gradu,postojace mnogi kojima se nece svideti ni taj novi nacin.moje misljenje je da,kao u Rimu,prepolovimo dnevni saobracaj tako sto bi se svaki drugi dan smenjivali oni sa parnim i neparnim brojevima(koji bi im prethodno bili dodeljeni).
Ali poznavajuci mentalitet nasih ljudi(da mogu,u restoran bi usli kolima samo da se "pokazu"),ovo bi bilo teze sprovest u delo nego svrgavanje komunizma u Kini o| :)) :))
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

27

Subota, 23. Juli 2005

Ada nije to nista,stan te malo... Za koju godinu,u Pazaru ima da se vozi ko u Kalkuti! Pravo prvenstva ce imat onaj sa vecim arsenalom licnog naoruzanja,jos ce nam samo falit ona bicikla-taksiji i ostala saobracajna pomagala iz treceg sveta o| o| o| !
Jedina stvar koja donekle mozda moze da spreci haos je prosirivanje ulica.Al pojma nemam kako bi se to izvelo,a da se usvakoj ulici ne porusi minimum 2-3 reda kuca! To ti je mentalitet nas Pazaraca! Dje god stignes,od puta sto vise ukradi,pa ogradi i avliju posadi o| o| o| !
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

28

Nedjelja, 24. Juli 2005

Citirano

Orginalno od SPAWN
Jedina stvar koja donekle mozda moze da spreci haos je prosirivanje ulica.Al pojma nemam kako bi se to izvelo,a da se usvakoj ulici ne porusi minimum 2-3 reda kuca!

Jel ti ovo od sad poceo da pikiras posao,da porusis kuce kako bi imao sta gradit? :)) :)) :)) :)) :)) :)) 8) 8)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

29

Nedjelja, 24. Juli 2005

Hehehehehehehe,braticu nemo tako...
Pa jel vidis kako je tijesno u ovu nasu carsiju? ;) :D :D
Mora prvo malo da se proredi pa da se gradi :))
Halo Bing? Kako brat?

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

30

Nedjelja, 31. Juli 2005

Ovako je izgledao moj prvi dan u Pazaru.Ja se dogovorio da se vidim sa Irfanom-johnny i krenem prema Art-u.I dodjem do zebre, ja na zebri kad se "jedan" sa Autom zaleteo da me gazi.Vratim se ja i pogledam zebru pa njega i pomislim u sebe, MOZDA JE ZEBRA NJEGOVA :)) :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Hatab

Početnik

(10)

• »Hatab« je muško

Datum registracije: 04.08.2005

• Poruku poslati

31

Ponedjeljak, 03. Oktobar 2005

Saobracajni kolaps

Selamalejkum draga braco neznam dali je ova tema vec pokretana ali ja bih opet da skrenem paznju na taj problem.Vec dugi niz godina slusamo price kako ce ili vec sto nije zapocela izgradnja zaobilaznice ili neki alternativni pravac dotad se sve vise gusimo u saobracaju.Svedoci smo da iz dana u dan saobracaj u pazaru postoji jedna vrsta patnje i bojim se da ako se nesto nebude uradilo na tom planu za koju god ce doci do totalne blokade.Primera radi ja sam danas par puta bio zagusen od po desetak i vise minuta pa se pitam kakva su vasa iskustva i imali se u planu resavanje ovog malo je reci problema.
Pitate da li se bojim smrti. Ne, jer svako od nas će jedng dana umrijeti, svi mi čekamo svoj posljednji dan u životu. Ništa se neće promjeniti, svejedno umrli od granate ispaljene iz 'Apača' ili od raka. Ja sam najbolji Apač."

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

32

Utorak, 04. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od Hatab
Selamalejkum draga braco neznam dali je ova tema vec pokretana ...

Jeste.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

33

Utorak, 04. Oktobar 2005

Saobracaj u Np-u je zaista zagusen i to pre svega zbog cinjenice da imamo najvise kamiona i automobila po glavi stanovnika u Srbiji,a grad je(prema medjunarodnoj kriznoj grupi ima mesta za 20 000 stanovnika)penaseljen,ulice male,svako gradi kuce,lokale gde stigne i logicna posledica je kolaps.ovim novim regulisanjem saobracaja,taj kolaps je nesto ublazen ali nece biti pomaka dok se neki objekti ne sruse koji su napravljeni bukvalno na sred puta!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

34

Utorak, 04. Oktobar 2005

Poslednja 3 priloga su prebacena ovde iz novo-pokrenute teme sa istom tematikom.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

35

Srijeda, 25. Juni 2008

Ne znam zasto cutimo povodom ovog uzasa od saobracaja.
1.potrazimo odgovornost policije
2.pozovimo TV B92 neka snime citavo ruglo od saobracaja
3.Podignimo tuzbe protiv Mup Novi Pazar, jer GUBIMO u materijalnom smislu, kasnjenjem na posao, na planirane aktivnosti, a bogami i ne osecamo se bezbedno od tih motociklista koji misle da je put napravljen samo za njih

Zapamtite:POLICIJA JE JEDINI KRIVAC
novipazar.wordpres.com

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

36

Nedjelja, 20. Juli 2008

Citirano

Orginalno od ed

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Na sve strane se krši zakon o saobraćaju, a saobraćajna policija sleže ramenima i okreće glavu na drugu stranu jer je nemoćna (ili možda nije baš tako?)...

Šta mislite, da li je vreme za neku ostavku ili smenjivanje/kažnjavanje odgovornih? Ili, kako pokrenuti stvari sa mrtve tačke? Jer, zlo će samo narasti ako se nešto ne preduzme.

Blokirati saobracaj u centru grada i traziti ostavke odgovornih. Pitanje je samo ko ce to da uradi?
Nema nade u bolje sutra sve dok se ne poostre mjere i dok se ne bude konsekventan a to postojeca garnitura u policiji ocigledno nije u stanju da uradi. Ono sto je natjeralo Njemce da se prilicno dobro ponasaju u saobracaju nije visoka svijest (a daleko su svjesniji i savjesniji od nas) vec konsekventnost. Kada prekrsis zakon odmah ti novcanik laksi. A ne da zaboli kad te 'udari' po novcaniku ... mali problem kod nas je sto imas kabadahija punih para pa mu ni novcana kazna ne predsavlja problem. Za takve je zatvor. Eh, da sam ja neko ...

Potpisujem Ed.
novipazar.wordpres.com

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

37

Ponedjeljak, 21. Juli 2008

i u turskoj vlada potpuni haos u saobracaju...ali ima tu jedan mali problemcic...2 veka su ispred nas...ali dobro...bice inshallah...
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

38

Utorak, 30. Septembar 2008

odlican potez, ko god da ga je osmislio ,je danasnji rezim saobracaja ka gazilaru,gde je proglasen smer ka gazilaru jednosmernim
-asfaltiran je put od prije,tako da je postojala mogucnost da se saobracaj pusti i preko jaklje
-nije bilo guzvi,nervoze,zagusenje saobracaja i svega drugog sto je proizlazilo iz zelje ljudi da sa autom stignu blizu gazilara.
-vecina ljudi koje sretoh,je pozdravila ovaj potez (o)

ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

39

Srijeda, 01. Oktobar 2008

Jos kad ljudi ne bi kolima ulayzili u mezar bilo bi mnogo lakse. Ili kad bi Bajramom otisli lagano pesaka do mezarja jer je sustina sretanje ljudi, razgovor, cestitanje Bajrama...

E da. A sta je sa Velikim i Malim grobljem kad smo vec kod toga? Zasto se samo ure]uje Gazilar? Kome postaviti to pitanje?
Sit Hungry Doesn't Believe

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

40

Srijeda, 01. Oktobar 2008

pa pit(ali)o si jutros jednog funkcionera sdp-a ,a on ti je odgovorio -prvo gazilar,jer je tamo veci deo clanstva :))
-ja sam za to ,peske do gore
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Social bookmarks