Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko
  • »galaksija« je autor ove teme

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 15. Mart 2006

Sastavimo milion evra

Kad vec sastavljamo razne stvari dodjoh na ideju da sastavimo milion evra. Nije bitno koliko dugo ce potrajat, ali je bitno da sastavimo. Kada sastavimo milion evra onda cemo to uloziti u nesto u sta se dogovorimo na Forumu. Moze neki biznis ili izgradnja nekog objekta ili pokretanje nekog projekta ili pomoc nekome, studentima, bolesnima, siromasnima, itd., ideja ima kolko hocete.

Neko ce nam pomoci, ko zna, kako da novac sakupljamo na jednom mjestu i gdje i kako da ga saljemo. Taj isti ce nas obavjestavati o stanju naseg konta.

Zar nije divna ideja?
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 15. Mart 2006

galaksijo, pa lakshe ti je bilo da predlozish prodaju autorskih prava za zajednichku pjesmu, prichu i pozorishnu prestavu.

Mozda bude i vishe od miliona :D :D
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 15. Mart 2006

Odličan predlog. Evo mog priloga:

tekući račun
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

4

Srijeda, 15. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Jaeger
galaksijo, pa lakshe ti je bilo da predlozish prodaju autorskih prava za zajednichku pjesmu, prichu i pozorishnu prestavu.

Bice i toga....rifchetu cemo ponuditi scenarij da otkupi,a ja hocu glavnu ulogu,....

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

5

Srijeda, 15. Mart 2006

Citirano

Orginalno od galaksija

Citirano

Orginalno od Jaeger

Bice i toga....rifchetu cemo ponuditi scenarij da otkupi,a ja hocu glavnu ulogu,....

znachi ti bi da budesh Mustafa-Cake :D :D
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

6

Srijeda, 15. Mart 2006

Mislim da je ideja odlicna i da je treba ozbiljno shvatiti. Ako bismo se potrudili ovo bi i bilo moguce postici. Zamislite samo da svi ulazemo onoliko koliko mozemo i da redovno gledamo kako nam racun raste.

To bi bila jedinstvena akcija pokrenuta preko Foruma. Nisam do sad cuo za takvu neku akciju.

Ja sam ZA.

Prvo pitanje koje se treba rijesiti je gdje i kako otvoriti racun. Gdje su uslovi najpovoljniji sto se tice lake i brze uplate novca i naravno pristupacnosti?

Hajde nek se neko oko toga potrudi.

Sans je vec dao jedan prijedlog. Ima li jos neko neki prijedlog? Ne mora to da bude samo uplata preko neta, moze i preko banki, ha?

Pravo mi se svidje ova ideja.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

7

Srijeda, 15. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Jaeger

Citirano

Orginalno od galaksija

Citirano

Orginalno od Jaeger

znachi ti bi da budesh Mustafa-Cake :D :D

Nema takvih ovdje u mojoj okolini.... :P
Nego,jel podrzavas ti ovu akciju ili ne?
Predlazem da izaberemo direktora (evo ja predlazem sebe),sekretara,blagajnika.....za ostale se dogovorite.
P.S. Blagajnik nista ne moze bez mog potpisa.... :D

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

8

Srijeda, 15. Mart 2006

I ja mislim da je akcija super. Od tog novca bi mogle da se finansiraju sve ideje koje se iznesu na forumu i imaju velikog interesovanja (Stampanje zbirke pesama sa naseg foruma, Knjiga u kojoj bi bile nase price, realizacija scenarija, stampanje majica, dukseva i sl.)

S obzirom da mi posao nalaze da sam po ceo dan u banci mogao bih se otvoriti racun kod nas i u svakom trenutku imati kontrolu nad tim novcem.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

9

Srijeda, 15. Mart 2006

Ok ,onda prvo da trazimo donaciju od te banke u kojoj radis. :]

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

10

Srijeda, 15. Mart 2006

Evo ja cu Vam i sergiju u dijaspori okrenuti. :D ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

11

Srijeda, 15. Mart 2006

Smekeru, u kojoj si ti banci?

Nisam za to da se novac koristi za forumske neke akcije. Mislim da je bolje da se nesto pokrene za recimo grad Novi Pazar ili tako nesto. Uglavnom to bi bila tema za kasnije, kada bi se novac sakupio.

Hajde nam smekeru pojasni kako bi funkcionisalo. Jel to treba da se otvori devizni racun u banci ii kako? Mogu li onda na taj racun slati novac ljudi iz inostranstva?

Hvala.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

12

Srijeda, 15. Mart 2006

Halo ba Spaine,pa kako sad Novi Pazar?A gdje sam tu ja? ?( Ja nikad vidjela N.P.
Ma hajd....ovo je ipak vasa teritorija :D
Tako da se slazem :]

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

13

Srijeda, 15. Mart 2006

Pa dobro, to je samo prijedlog bio, nista vise. Ne mora da znaci, ali ako bi se svakako nesto u Novom Pazaru izvodilo onda bi ti naravno bila pozvana da prisustvujes i da vidis Novi Pazar. :)

Znas, ipak nas je vecina i ovo je Novopazarski Forum, pa sam mislio u tom smislu da se neka akcija izvede. O mnogim velikim idejama se govori, a nas ovdje ima podosta, pa mi se zato ova ideja svidje te rekoh moglo bi sto da ne?

Cekamo da nam smeker javi kojih sve nacina ima da se novac skladisti na jednom mjestu, posto radi u banci.

Hvala.

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

14

Srijeda, 15. Mart 2006

Galaksija-ti bi i glavnu ulogu i direktor da budes... :D U redu ,ali ja da budem tvoj zamenik i druga glavna uloga :D
Ideja je super. Treba ulagati na ideje sa foruma,jer kako ulagati u Novi Pazar,a tu su ljudi i iz drugih gradova ,koji ce ucestvovati u sakupljanju MILION evra. :D .
Ma da ih mi sakupimo,pa cemo ih lako uloziti :O
misli globalno-deluj lokalno

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

15

Srijeda, 15. Mart 2006

U pitanju je Zepter Banka. Posto radim u sektor za osiguranje sad sam se raspitao kod kolega, moze ovako: Otvori se devizni racun na koji mogu svi da uplacuju bez obzira u kojoj se zemlji nalazili.

Meni je nezgodno da ja budem taj koji ce otvoriti racun jer mislim da je ipak bolje da to otvori administrator ili moderatori foruma...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

16

Srijeda, 15. Mart 2006

Pa ne moras cekati smekera da ti kaze kako to ide...
Otvori se ziro racun,ali mora na necije ime.Cisto sumnjam da ce neko slati novac na necije ime.
Uglavnom mora da se ima ziro racun,...a koliko su ljudi povjerljivi...hm....

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

17

Srijeda, 15. Mart 2006

Ideja ove teme nije realna i rezultat je bujne nam maste. Ja sam kao prva protiv toga da galaksija bude direktor, nista licno protiv tebe, sudim iz prilozenog.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

18

Srijeda, 15. Mart 2006

To oko povjerljivosti ljudi i sl. necemo ni da ispitujemo uopste. To nas ne zanima, jer vjerujemo jedni drugima.

Nema veza sto su ljudi iz inostranstva, ali su rodom iz Pazara ili Sandzaka, a glavni grad Sandzaka je Novi Pazar, zar ne? Tako da mislim da vecina ovdje dolazi iz ljubavi prema Novom Pazaru, pa Forum se upravo zove Novopazarski Forum.

Tako cemo i potvrditi ljubave svoju prema Novom Pazaru, ali o tom po tom.

Evo ja predlazem da Ziro racun otvori jedna ekipa koja ce se naci u Novom Pazaru i zajedno to otvoriti. Reci nam smekeru koja je procedura i kolko kosta otvaranje Ziro racuna deviznog u Zepter banci?

Hvala.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

19

Srijeda, 15. Mart 2006

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Ideja ove teme nije realna i rezultat je bujne nam maste. Ja sam kao prva protiv toga da galaksija bude direktor, nista licno protiv tebe, sudim iz prilozenog.

Pa ako nije realna sto se protivis da galaksija bude izabrana za direktora? :D

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

20

Srijeda, 15. Mart 2006

Zbog toga sto smo obe lavice, znas i sama kako je. ;)
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Social bookmarks