Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

21

Srijeda, 15. Mart 2006

Ma to se Galaksija samo salila oko direktora i oko blagajnika. Ziro racun ce biti transparentan. Osobe koje su vezane za Ziro racun ce biti transparetne i nema tu nista ovo-ono.

Sem toga na racun ce uplacivati samo onaj ko hoce i koliko moze, tj. koliko mu nije mnogo. Dakle, dobrovoljni prilozi.

A sama cifra od Milion evra je, ja mislim, vise kao neki simbol, naravno da nije realna cifra.

Dakle, smekeru, koji su uslovi za otvaranje Ziro racuna u Zepter banci?

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

22

Srijeda, 15. Mart 2006

Devizni ziro racun se otvara za 2 min. potrebna je samo licna karta osobe na koju ce se voditi ...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

23

Srijeda, 15. Mart 2006

Znaci nema nikakvog placanja za otvaranje deviznog ziro racuna jel?

Odlicno.

Sada nema treba samo da vidimo kome bi Forumasi pokonili povjerenje, odnosno kome bi najvise vjerovali da vodi ovakvu akciju?

Evo ja cu navesti nekoliko clanova Foruma:

Ed, Sans, Administrator, Tashke, Tulumba, Sting Lady.

to su moji prijedlozi, a vi se sad izjasnite u koga imate povjerenja u pokretanju jedne ovakve akcije?

Mozemo pokrenuti jednu anketu i na taj nacin ovo rijesiti. Nek to uradi neko, jer ja ne mogu, zbog Opomena. :)

Onda cemo od prvoplasiranih odabrati nekoga ko je u Pazaru i aktivan je na Forumu i povjeriti mu posao otvaranja Forumskog Deviznog Ziro racuna.

Sta kazete na to?

Hvala.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

24

Srijeda, 15. Mart 2006

Ja ot kako sam sebe ufatio u laž, nikom više ne verujem. Šalim se... a zašto ne Spain? Pod uslovom da mu se maknu opomene :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

25

Srijeda, 15. Mart 2006

Ma galaksija je pokrenula temu,sad treba neko ko se jos nije javio povodom ovoga da preuzme sve. :D
E ne ide to tako... ?(
misli globalno-deluj lokalno

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

26

Srijeda, 15. Mart 2006

Meni je stvarno sve jedno ko ce da otvori racun a ja se nebih prihvatio toga jer imam mnogo obaveza ... Ja dajem glas za Tasketa

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko
  • »galaksija« je autor ove teme

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

27

Srijeda, 15. Mart 2006

A jooj ajme a dal cu ja ikad dozivit da mene neko predlozi za nesto :D
Uvijek sama sebe predlazem,a dadoh sebe za sve sto radim :D
Ovako...i ja predlazem Spaina ,mislim da je on najposteniji ovde medju nama,a sad ne znam kako ostali....
Hanuma pa de evo ako smo lavice da i tebe predlozim ;)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

SoSS

Učenik

(10)

Datum registracije: 02.07.2004

• Poruku poslati

28

Srijeda, 15. Mart 2006

Eh...

Da je neko od Pazaraca pokrenuo temu u vezi ovog miliona, ne bi me cudilo, nego otkud ovoj iz Gradacca ideja o milionu eura.

Znas li ti bre koliko je milion Eura?

To ti je lutko moja devesto devedeset i devet hiljada plus jos ona jedna hiljada pa milion.

U SoSS-u smo...

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

29

Srijeda, 15. Mart 2006

Hvala seko, al imam osecaj da od ovoga nece biti nista. Neka vam je sa hairom ovaj poduhvat. )o(
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko
  • »galaksija« je autor ove teme

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

30

Srijeda, 15. Mart 2006

Citirano

Orginalno od SoSS
Eh...

Da je neko od Pazaraca pokrenuo temu u vezi ovog miliona, ne bi me cudilo, nego otkud ovoj iz Gradacca ideja o milionu eura.

Znas li ti bre koliko je milion Eura?

To ti je lutko moja devesto devedeset i devet hiljada plus jos ona jedna hiljada pa milion.

Lutak moj e jesi se z...zeznuo...I jeste od Pazaraca neko sapnuo mi na uvce,ali nije mogao sam da postira temu :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

31

Srijeda, 15. Mart 2006

Ja samo znam da NE predlazem sebe. :))

A galaksija bi mozda i mogla, ali tesko je ostvarljivo zato sto valjda svi hoce da se nalazi taj racun u Pazaru, a ti da odobris svaku transakciju? Bas bi docekali ostvarivanje nekog projekta. :)
A nisam ni komptentna da bilo koga predlazem, jer nikog ne poznajem dovoljno.

A ne soss, pa ne mora milion eura, za nesto ce bit dovoljno i 100, za nesto 1000 itd.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

32

Srijeda, 15. Mart 2006

Ne bih ja sad da mijesam moje Opomene u ovu ideju.

I ja eto predlazem Tashketa.

Ali ja mislim da je ipak najbolje da neko pokrene jednu anketu u kojoj bi se glasalo.

Nek se u toj anketi nabroji nekoliko ovako uticajnijih clanova Foruma. Eto mogao bi ti smekeru je pokrenuti.

Ja bih za tu anketu kao sto rekoh predlozio:

Ed-a, Sans-a, Admin-a, Tashket-a, Sting Lady, Tulumbu, i tako.

P.S. Zamolio bih clanove da se ne prepucavaju i ne svadjaju. Nema potrebe. Molim vas.

Hvala.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

33

Srijeda, 15. Mart 2006

Predlažem da se stvar povjeri onom cimeru iz teme Cimeri ;)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

34

Srijeda, 15. Mart 2006

Zahvaljujem na ukazanom poverenju.Mi sastavismo 30-ak priloga na ovu temu a jos nijedan evro. :D
I ja sam Za ovu ideju,a kasnije bi predlagali gde i kako da taj novac upotrebimo.Otvaranje racuna je cista formalnost.

Citirano

Orginalno od smeker
Devizni ziro racun se otvara za 2 min. potrebna je samo licna karta osobe na koju ce se voditi ...

Smekeru,brate,prilikom otvaranja deviznog racuna potreban je i pocetni depozit kako bi racun postao aktivan,a koji se krece(u zavisnosti od banke) oko 10-20 evra.
Tu sitnicu u banci vam "obicno precute"sve dok vam ne plastificiraju karticu sa deviznim racunom....
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

35

Srijeda, 15. Mart 2006

Pa eto jos jednom cemo zamoliti smekera da se bas detaljno raspita.

Tashke kad si ti u Pazaru? Jer, cak i da je taj depozit toliki ne bi bio problem. Nasli bismo se nas nekoliko u Pazaru sa Tashketom i smekerom i zavrsili za cas posla.

Hvala.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

36

Srijeda, 15. Mart 2006

:) moram da ispravim Tasketa oko ovog precutkivanja... pa ne bi valjda meni precutao kolega ;)

Sto se tice deviznog racuna ne treba depozit da se zalaze jedino ako hocemo da izvadimo Master ili Visa karticu a ona nam uopste ne treba!!!

Preko moje banke cemo da dobijemo jedan 'kod' da nam se ne bih uzimala provizija prilikom transakcije novca iz inostranstva tako da cu i taj deo da zavrsim, naravno u nasu korist. ;)

Samo neka se odluci na koga ce da se vodi racun i sve ostalo je lako. Ja cu na svakih 15-20 dana izvestavati o stanju na racunu ...

37

Srijeda, 15. Mart 2006

A dje sam u svemu tome ja?

Mislim... idejica ok, milion ogroman, poverenja na pretek, saputanja koliko treba... lijepa pricica nadam se da cete joj dati happy end.

Pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

38

Srijeda, 15. Mart 2006

Kad ih sastavite :)

Posaljite ih meni,ja sam i tako veliki EKONOM :D pa vi meni posaljite to MILIONCE.Pa cu ga ja fino lepo ulozit gde treba :)) :))

" Bilen alemlere rahmettir "

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

39

Srijeda, 15. Mart 2006

Citirano

Orginalno od smeker
Preko moje banke cemo da dobijemo jedan 'kod' da nam se ne bih uzimala provizija prilikom transakcije novca iz inostranstva tako da cu i taj deo da zavrsim, naravno u nasu korist. ;)

Kako ovo mislis, zar se mogu slati pare na taj bankovni racun u N.Pazar, a da mi moja banka ovdje ne uzima provizija za uslugu slanja novca u tu "Pazarsku" banku (oko 10-15 eura)

Ili si mislio da tim tvojim kodom ta banka u Pazaru nebi uzima proviziju za novac koji stize na tom njenom racunu, a sto mi izgleda pomalo cudno, jer ovamo banke ne uzimaju nista zato sto mi novci pristizu na racun

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

40

Srijeda, 15. Mart 2006

Pink, naravno i ti si tu, jer ovakva akcija bi bez tebe bila nezamisliva. :) Naravno i ti bi bila jedna od onih osoba kojoj bih ja poklonio povjerenje u upravljanju naseg novca, ali eto, ja mislim da u ovom slucaju treba dati prednost nekome ko je cesto u Novom Pazaru ili uopste u SCG, zbog upravljanja racunom.

Mislim, na kraju krajeva, bit ce ukljucen svako ko se ukljuci. :) Ko izrazi zelju za takvom idejom.

Eto, jos da se ove neke formalnosti srede i dogovore i moze se krenuti.

Na kraju krajeva da ideja i propadne jednostavno se samo ugasi racun i nastavljamo dalje da zivimo kako smo zivjeli do sad, ali je vjerujem da ce ova ideja uspjeti. Sta je tu potrebno? Samo da svako od nas ulaze kad god moze i ima onoliko koliko mu nece biti teret da zrtvuje i koliko ima zelje da zrtvuje.

Ta ulaganja mogu biti od 1 eura pa na vise. Sta je vazno kod ovakvih akcija? Vazno je da se ima jedan kontinuitet priliva noca i da se sto prije izvedu neke akcije interesantne koje ce jos vise probuditi interesovanje kod clanova foruma.

Eto recimo, mogli bismo se dogovoriti pa recimo prvih 500 eura da odmah u nesto ulozimo i neku akciju izvedemo, da bismo na taj nacin obiljezili prvih 500 eura i uspjesno napredovanje u akciji, itd.

Kasnije bi to mogla da postane navika clanovima foruma da kada primaju platu ili tako neki novac odmah se sjete foruma i ukalkulisu jedan dio za uplatu na forumski racun.

Eto, ocekujem da se uskoro razrijese ove neke formalnosti oko ziro racuna i da cemo se dogovoriti na cije ce ime racun pokrenut biti i da krenemo lagano.

Naravno, ne treba sad ocekivati nesto narocito, odnosno ne treba ocekivati nista, treba pustiti da nam se samo kaze, bez ocekivanja i nadanja. :)

Hvala.

Social bookmarks