Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

41

Četvrtak, 09. Mart 2006

Dosao je u kaputu, na belom konju i
donio sa sobom istinu- kolt i tuce metaka.
Htio je postati heroj. Htjeli su i dvanaestorica-uspio je samo jedan...
Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati ...
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

42

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

43

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ...

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

44

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje.
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

45

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali ...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

46

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje., prijatelje koje nikad ni
malo za promenu

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

47

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali ...morao je sam dalje
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

48

Četvrtak, 09. Mart 2006

ih ovo nesto pobatali, ova smeker promeni post u medju vremenu, a galaksija napisa u isto vreme ka i ja.
malo za promenu

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

49

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali ...morao je sam dalje:u nova osvajanja i pobjede...

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

50

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je ...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

51

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

52

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim ...........

" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

53

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim osvajanjima.Stavio "stetson"....

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

54

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim osvajanjima.Stavio "stetson" na celo i odlucio da....

malo za promenu

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

55

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim osvajanjima.Stavio "stetson" na celo i odlucio da zaboravi na bol.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

56

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim osvajanjima.Stavio "stetson" na celo i odlucio da zaboravi na bol, povukao obarac i ....
malo za promenu

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

57

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim osvajanjima.Stavio "stetson" na celo i odlucio da zaboravi na bol, povukao obarac i odustao od zamisljenog poteza.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim osvajanjima.Stavio "stetson" na celo i odlucio da zaboravi na bol, povukao obarac i odustao od zamisljenog poteza. Jedna cura je sve posmatrala ...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

59

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim osvajanjima.Stavio "stetson" na celo i odlucio da zaboravi na bol, povukao obarac i odustao od zamisljenog poteza. Jedna cura je sve posmatrala .Iznenada ga trze glas...

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

60

Četvrtak, 09. Mart 2006

Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje. Ostao je ziv ali morao je sam dalje u nova osvajanja i pobjede kao pravi heroj. Krenuo je sigurnim korakom ka novim osvajanjima.Stavio "stetson" na celo i odlucio da zaboravi na bol, povukao obarac i odustao od zamisljenog poteza. Jedna cura je sve posmatrala .Iznenada ga trze glas koji je ulivao optimizam ...

Social bookmarks