Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

61

Nedjelja, 19. Mart 2006

A sto bih se ja mucila ,pa mi vec imamo gotov kolac ,bas ovde na forumu :D
Tulumba4All (o) (o) (o)

Prijatno narode!
:)) :D :) :O ?( :))
misli globalno-deluj lokalno

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko
  • »galaksija« je autor ove teme

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

62

Ponedjeljak, 20. Mart 2006

Ali taj Tulumba ima pistolj...i stetson :D
Djeluje mi opasno,fakat :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

63

Razoruzacemo ga,pa navalit :D

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

64

sve je dobro al nam treba samo jos odobrenje od tulumbe pa da navalimo.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

65

On se od pistolja ne odvaja ... :)

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

66

:D Ja mislim da pokretac teme treba da pita Tulumbu :D
Ili jos bolje-neka ga pita Johhny.Ipak je njegova ideja da jedemo kolac :)) :)) :))

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

67

Ja mislim da je Tulumba4All, tulumba za sve, i tu nema dileme, dakle slobodno se poslužite, čovek je saglasan...

Preliv:

Na tihoj vatri u 3 bureta vode rastopiti 3 moderatora u prahu i 100 kilograma nekog od nervoznijih članova (da ne imenujem ;) ), vodeći računa o tome da ne iskipi. Uz stalno administriranje postepeno dodavati 80 kilograma nekog od čarkadžija (opet ne bih da imenujem). Zagrevati masu da bi se izjednačila. Premazati tortu ili pak tulumbe dok je/su još vrela/e.

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

68

(o)

fahrudin je dodao/la ovu sliku:
  • torta.JPG
[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

69

hajde ja chu da ga pitam..al kako da ga pitam...ne znam kako da ga pitam... o|

Tulumba4All..mozhemo li da te isechemo i da te pojedemo(al tulumbe se ne seku,one su male)
hmm...glupo ovo ispade...

ne znam...

Tulumba4All...haj nam ti brate kupi po jednu tulumbu...lakshe je tako nego tebe da pojedemo (kanibali) :D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

70

Citirano

Orginalno od sans
Ja mislim da je Tulumba4All, tulumba za sve, i tu nema dileme, dakle slobodno se poslužite, čovek je saglasan...

Preliv:

Na tihoj vatri u 3 bureta vode rastopiti 3 moderatora u prahu i 100 kilograma nekog od nervoznijih članova (da ne imenujem ;) ), vodeći računa o tome da ne iskipi. Uz stalno administriranje postepeno dodavati 80 kilograma nekog od čarkadžija (opet ne bih da imenujem). Zagrevati masu da bi se izjednačila. Premazati tortu ili pak tulumbe dok je/su još vrela/e.

Ovo ti je ratni recept dze njega iskopa :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

71

Bolje da se posluzimo ratnim receptom nego samo tulumbu ...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

72

e ajmo jedan ratni recept....

KAOBOJSKI KOLAC

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.....

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

73

KAUBOJSKI KOLAC

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.Kada pocne da vri na sve strane,staviti stetson da se krcka... :D

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

74

KAUBOJSKI KOLAC

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.Kada pocne da vri na sve strane,staviti stetson da se krcka...(hahah,joooj ovo ti dobro,hhaha),zatim,uzmes konjske zube i izirendas u sve to :D

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

75

KAUBOJSKI KOLAC

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.Kada pocne da vri na sve strane,staviti stetson da se krcka...(hahah,joooj ovo ti dobro,hhaha),zatim,uzmes konjske zube i izirendas u sve to.Kao zacin dodas potkovicu,koja je upravo skinuta sa kopita konja,kome smo uzeli i zube.Dooooooobro izmesati,da se ujednaci...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

76

KAUBOJSKI KOLAC

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.Kada pocne da vri na sve strane,staviti stetson da se krcka...(hahah,joooj ovo ti dobro,hhaha),zatim,uzmes konjske zube i izirendas u sve to.Kao zacin dodas potkovicu,koja je upravo skinuta sa kopita konja,kome smo uzeli i zube.Dooooooobro izmesati,da se ujednaci...Zatim kad se sve to ujednaci dodati mamuze u to....

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

77

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.Kada pocne da vri na sve strane,staviti stetson da se krcka...(hahah,joooj ovo ti dobro,hhaha),zatim,uzmes konjske zube i izirendas u sve to.Kao zacin dodas potkovicu,koja je upravo skinuta sa kopita konja,kome smo uzeli i zube.Dooooooobro izmesati,da se ujednaci...Zatim kad se sve to ujednaci dodati mamuze u to....Par kaubojskih cizama i jedan sesir da zasladi...Butati,butati,butati...

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

78

Utorak, 21. Mart 2006

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.Kada pocne da vri na sve strane,staviti stetson da se krcka...(hahah,joooj ovo ti dobro,hhaha),zatim,uzmes konjske zube i izirendas u sve to.Kao zacin dodas potkovicu,koja je upravo skinuta sa kopita konja,kome smo uzeli i zube.Dooooooobro izmesati,da se ujednaci...Zatim kad se sve to ujednaci dodati mamuze u to....Par kaubojskih cizama i jedan sesir da zasladi...Butati,butati,butati... Iseckas luka toliko da ti krenu suze da bi recept bio luksuz...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

79

Utorak, 21. Mart 2006

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.Kada pocne da vri na sve strane,staviti stetson da se krcka...(hahah,joooj ovo ti dobro,hhaha),zatim,uzmes konjske zube i izirendas u sve to.Kao zacin dodas potkovicu,koja je upravo skinuta sa kopita konja,kome smo uzeli i zube.Dooooooobro izmesati,da se ujednaci...Zatim kad se sve to ujednaci dodati mamuze u to....Par kaubojskih cizama i jedan sesir da zasladi...Butati,butati,butati... Iseckas luka toliko da ti krenu suze da bi recept bio luksuz...i dodas jednog malog indijanca :D

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

80

Utorak, 21. Mart 2006

Uzmes 1 kg metaka i stavis u vodu da prokuha.Kada pocne da vri na sve strane,staviti stetson da se krcka...(hahah,joooj ovo ti dobro,hhaha),zatim,uzmes konjske zube i izirendas u sve to.Kao zacin dodas potkovicu,koja je upravo skinuta sa kopita konja,kome smo uzeli i zube.Dooooooobro izmesati,da se ujednaci...Zatim kad se sve to ujednaci dodati mamuze u to....Par kaubojskih cizama i jedan sesir da zasladi...Butati,butati,butati... Iseckas luka toliko da ti krenu suze da bi recept bio luksuz...i dodas jednog malog indijanca,da sve to zapali.
Sluziti res peceno :D

Prijatno!!!

Social bookmarks