Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 16. Mart 2006

Sastavimo sastav za domaći zadatak

Svjedoci smo i sudionici sve ubrzanijeg tempa života. Često nemamo vremena da pomognemo našim mališanima u izradi domaćih zadataka, a njima je ta pomoć ponekad neophodna jer im znatno povećava vrijeme za igru :D Došao sam na ideju da na jednom mjestu sastavimo bazu domaćih zadataka, a onda po potrebi, prelistaš temu i ... :D .

-Proleće u mom gradu
-Moja mama
-Prva ljubav
-Moj deda
-Moj pogled na svijet
-Jesen u mome vrtu
-Kako sam proveo zimski raspust
-Zima
-...
-...
-slobodan izbor tema (šta god učiteljica zada :D )

P.S. Bez obzira da li imate ili ne potrebe za ovim, pozivam vas da aktivno uzmete učešće u sastavljanju domaćih zadataka - valjaće vam inšAllah, jednog dana ;)

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 16. Mart 2006

sans jesi mislio da odaberemo neku temu od ponudjenih pa da postavljamo po 4 rijeci?
Ajd reci koju temu ima tvoj djak pa da mu caskom napisemo zadacu :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 16. Mart 2006

Mislio sam- svako odabere temu koju hoće, uradi domaći, pa posle moj kllinja uzme i bira :D đaš tu, đaš tamo, đaš vamo...I posle normalno, kad učiteljica oceni, javno se pohvali onaj ko je sastavio zadatak za peticu, a u PM ako kojim slučajem - a ne bi trebalo, učiteljica reče da je tema promašena. Dakle bez obzira dal je neko napisao ili ne domaći pod datim naslovom, ti navali, napiši pa ako dobiješ petaka dobro jes :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 16. Mart 2006

E super ja sam tako dobivala nagrade na osnovu tudjih imena :D
Ajd narode da se organizujemo i da pomognemo sansovom klincu :D mozda nam uciteljica dadne 5. :D
Sta li pise na uciteljicinoj majici :O

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 16. Mart 2006

Pređi odmah sa riječi na djela...

Prpa bato, kad je za ocjenu... nema pisanja, a ovamo, s druge strane - sve sami pisac do pjesnika i dramaturg do scenografa!!!

i ... bode mi oči

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 16. Mart 2006

:) ja imam kuci neke sveske iz osnovne, mozda pomognu ... Nisam za dzabe bio Vukovac

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 16. Mart 2006

da skratimo priču...djela na sunce :D

P.S. Može i na engleskom, nemačkom, italijanskom,francuskom, arapskom i naravno turskom...
Mali je poliglota :D

i ... bode mi oči

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 16. Mart 2006

Ej smekeru ajd caskom posalji pa da postiramo na tvoj ili moj blog ne bitno i da samo serviramo sansu da klikne ovde :]

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 16. Mart 2006

Moj predeo na mesecini

Leto '05. Morska obala. On i Ja. Stranci u noci. Dva crna leptira na mesechinom obasjanoj steni. Chekamo novi dan.
Ruka u ruci. Prsti lepljivi i drhtavi. Uzharene ochi upijaju belichaste kolutove morske pene. Zagrlile nas treperave palme, pune shapata mesechevih senki i vrelih vetrova. Nozdrve nam rezhe miris joda, soli i morskih algi. Opila nas charolija nezaboravne noci. A dole, pod stenom, mesechina se igra milionima peshchanih zrnaca. U toj ludoj igri, pale se i gase milioni malenih dijamanata. Igru samo na trenutak prekine nadolazeci bezobzirni morski talas.
Pogledi nam blude po staklastoj puchini, ne bi li u njoj nashli utochishte za skrivene drhtaje nashih uzavrelih dusha.
U daljini trepere svetla dremljivog mediteranskog gradica. I sve, bash sve pod ovom mesechinom lichi na produzheni san koji naglo prekida neumoljiva brodska sirena. Ona nemilosrdno zapara tishinu noci i dva sanjara, dva crna leptira nestadoshe poput senki.
On i Ja, pamticemo josh dugo obalu okupanu mesechinom, miris joda i morskih algi...

Ovo je prvo shto sam nashla u svojoj arhivi :) Ne znam koji je razred tvoje dete, ali ovo mozhe da zatreba. Ovo je meni bila tema za domaci, ne secam se tachno koje godine. Ima i nekih izmena, ali se nadam da ce vam se svideti. Pozdrav...
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 16. Mart 2006

PRVA LJUBAV

Uvijek je nosila crne lakirane cipelice ,crvenu haljinicu I mnosto snalica u kosi.
Zapazio sam je jednog dana kad sam gadjao komsiluk prackom.Sjecam se dobro:bio sam sakriven iza zbuna Omerojcine kuce I gadjajo sam ih sve redom…nikog nisam fulao.Zejda….Zahida…Rahima….Ibro zvani Campalija,…Ramiz zvani Kompenzacija……svi su dobili u glavu,ali….iznenada je naisla I ona.Imala je tasnu na ledjima,a na tasni sliku Pcelice Maje.Vidjelo se da je tek isla iz skole I bila je tako sretna kao da je tek dobila peticu iz matematike.Nisam mogao da odolim….brzo sam posegao za svojom municijom I potegnuo sam pracku….pracka je odletjela I bocnula je tako jako da je ona zavristala.Stala je.Tresao sam se iza zbuna,a mislim da se I zbun vidno tresao od mene.Vidjelo se da nije razumjela sta jojs e to desilo,pa je zbunjeno prebirala po svojoj divnoj haljinici….okretala se oko sebe…gledala gore dole,tamo-amo,pa onda se sagnula da zasnjira svoje cipelice i…gle….ja sam tad ugledao crne tufnice na njenim gacicama.Dao sam joj ime Bubamara.
Kasnije sam saznao da se Bubamara doselila nedavno u moju ulicu.Jednom sam je pitao da se igra klikera samnom ,Odmahnula je rukom rekavsi da je dama I da ona ne moze da se prlja….Uvijek mi je davala korpu kao da sam nula.Kasnije sam doznao da njeni roditelji njoj brane da se igra samnom I sa svom ostalom djecom iz komsiluka.Bio sam tuzan zbog toga,jer nisam znao zasto ,a I da sam znao ne bih bio mnogo sretniji.Bubamara je bila od zlata I gotovo,a ja sam bio samo jedan od mnogih koji je pao na to zlato.Sanjao sam je nocima I bio sam spreman da joj poklonim I kamion na baterije(doduse bez sofera jer je moj rodjak Ahmo ljetos razbio kabinu I izvadio sofera pa ga bacio u Gradasnicu,pa je moj baba isao u deset navece da trazi sofera,al njega voda odnijela.Sjecam se mama mu je jedva nasal bateriju I on je morao sici u rijeku I sve je psovao …I sofera…I kamion…I bateriju….i kabinu….i rijeku…..)…al` cinilo mi se da Bubamara ima sve…sve kamione svijeta….

DE NEK NEKO NASTAVI …..

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 16. Mart 2006

Narode treba navesti za koji razred pisemo temu. Ne moze se pisati isto za 1. razred ili 7. razred osnovne,da ne pricamo za srednju skolu.

Ma kliknite,pa sta bude :D
misli globalno-deluj lokalno

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 16. Mart 2006

koči...!!!

Pokvariste mi dijete :D !

Dajte nešto o proleću :D samo što nije. znaš ono visibabe, ljubičice, medved izlazi iz dubokog zimskog sna ;)

i ... bode mi oči

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 16. Mart 2006

Ja sam pisala za prvi razred...pa sad....

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 16. Mart 2006

PRVA LJUBAV

Uvijek je nosila crne lakirane cipelice ,crvenu haljinicu I mnosto snalica u kosi.
Zapazio sam je jednog dana kad sam gadjao komsiluk prackom.Sjecam se dobro:bio sam sakriven iza zbuna Omerojcine kuce I gadjajo sam ih sve redom…nikog nisam fulao.Zejda….Zahida…Rahima….Ibro zvani Campalija,…Ramiz zvani Kompenzacija……svi su dobili u glavu,ali….iznenada je naisla I ona.Imala je tasnu na ledjima,a na tasni sliku Pcelice Maje.Vidjelo se da je tek isla iz skole I bila je tako sretna kao da je tek dobila peticu iz matematike.Nisam mogao da odolim….brzo sam posegao za svojom municijom I potegnuo sam pracku….pracka je odletjela I bocnula je tako jako da je ona zavristala.Stala je.Tresao sam se iza zbuna,a mislim da se I zbun vidno tresao od mene.Vidjelo se da nije razumjela sta jojs e to desilo,pa je zbunjeno prebirala po svojoj divnoj haljinici….okretala se oko sebe…gledala gore dole,tamo-amo,pa onda se sagnula da zasnjira svoje cipelice i…gle….ja sam tad ugledao crne tufnice na njenim gacicama.Dao sam joj ime Bubamara.
Kasnije sam saznao da se Bubamara doselila nedavno u moju ulicu.Jednom sam je pitao da se igra klikera samnom ,Odmahnula je rukom rekavsi da je dama I da ona ne moze da se prlja….Uvijek mi je davala korpu kao da sam nula.Kasnije sam doznao da njeni roditelji njoj brane da se igra samnom I sa svom ostalom djecom iz komsiluka.Bio sam tuzan zbog toga,jer nisam znao zasto ,a I da sam znao ne bih bio mnogo sretniji.Bubamara je bila od zlata I gotovo,a ja sam bio samo jedan od mnogih koji je pao na to zlato.Sanjao sam je nocima I bio sam spreman da joj poklonim I kamion na baterije(doduse bez sofera jer je moj rodjak Ahmo ljetos razbio kabinu I izvadio sofera pa ga bacio u Gradasnicu,pa je moj baba isao u deset navece da trazi sofera,al njega voda odnijela.Sjecam se mama mu je jedva nasal bateriju I on je morao sici u rijeku I sve je psovao …I sofera…I kamion…I bateriju….i kabinu….i rijeku…..)…al` cinilo mi se da Bubamara ima sve…sve kamione svijeta….
Svaki dan bih je cekao da prodje ulicom,vracajuci se iz skole.Taj trenutak mi je bio toliko vazan.Stao bih odvazno u kratkim pantalonama i u ruci drzao knjigu,sve to da bi izgledalo kao slucajno...To se ponavljalo iz dana u dan,dok...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 16. Mart 2006

Slušajte, moj sin je ozbiljan momak i nema vam on vremena da čita to po četiri riječi, đaš tu đaš tamo. Nije on dokon ka ovo mi :)) :)) :)) Znači lijepo od uvoda do zaključka složiš i postiraš, da se dijete ne muči, a ko voli po četiri riječi eno mu nek sastavlja priču :D

Hvala na pažnji!

i ... bode mi oči

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 16. Mart 2006

Ti mu prepishi, pa ce mu zatrebat :D A nisam znala da je prvi razred, te se ovom prilikom "isprichavam". :D Sad moram ic' po komshiluku da jurim ovu prvachad da im kradem sveske za domaci iz srpskog ;)
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 16. Mart 2006

Pa nisi ti jedini babica ovde koji sastavlja domace zadatke...slusaj ti babice,ako hoces vako,ako neces...dobro je i po 4 :D Jes ovaj babica ne zahvalan :D

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 16. Mart 2006

Aman sans,a sloboda pisanja :D
U redu sad ozbiljno,samo da razradim taktiku,davno je to bilo... :D

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 16. Mart 2006

Sta bi sa Bubamarom?Hocemol nastaviti kao dosla Bubamara al na proljece?

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 16. Mart 2006

Ma sans hoce pravu temu,al kud ces bolju temu od bubamare i to jos na prolece :D
Bubamaro let let,u siroki svet,donesi mi pismo,videli se nismo...

Social bookmarks