Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 19. Novembar 2002

Saveti za nežniji pol

Pet tajni za uspešnu vezu:

1. Važno je naći čoveka koji ti pomaze u kući, kuva povremeno, posprema, a ima i posao.

2. Važno je naći čoveka koji ume da te nasmeje.

3. Važno je naći čoveka koji ne laže i na koga možeš da se osloniš.

4. Važno je naći čoveka koji je dobar u krevetu i želi seks sa tobom.

5. Važno je da se ta četiri čoveka ne poznaju.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Svi za jednoga, jedan za sve

Ti si dao varijantu :svi za jednoga, a ja ću ovu jedan za sve...
Dakle, moj savet za nežniji pol bi bio da nađu jednoga koji će ovu ostalu trojicu da im izbije iz glave, na bilo koji način...:D :D :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

3

Anketa

Čini mi se da sama anketa i nije baš korektna, bar ne kad se posmatra sa strane lepšeg pola, pa stoga nisam hteo učestvovati u njoj. Čak i da nije tako, da je pitanje upućeno za oba pola, svaki odgovor se svodi na nagađanje i generalizovanje pojedinačnih iskustava, a ja nisam baš pristalica toga....
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 20. Novembar 2002

vjernost i savjeti...hm..

Nekako mi se ne slaze pitanje na anketi i savjeti za njezniji pol. Da ne prejudiciram (ako smijem tako rec), na anketu sam odgovorila, ali da nesto kazem i o vjernosti.

Vecina zena smatra da je moguce ostati vjeran samo jednom muskarcu, a one koje su prevarile kazu da njihova veza i nije bila ozbiljna. Statistika sa druge strane govori da nema ni jednog muskarca koji bar jednom nije prevario svoju partnerku pod izgovorima 'prolazno'. To kaze statistika.

Ako se vec odlucite na nevjerstvo, evo vam Pet razloga...:

1. Varanje je krvavo tezak posao i samo snalazenje u sopstvenim lazima zahtjeva cjelodnevno radno vrijeme i stopostotnu koncentraciju.

2. Ma kako se zastitili, uvijek se izlazete riziku da budete raskrinkani.

3. Vecinu vremena provodite na dogovaranjima.

4. Zivite pod stalnim stresom i u strahu da cete biti uhvaceni, i ....

5. Bicete...Nemojte se zavaravati.

Eto, toliko o tome.

I mislim da nema bas mnogo veze sa musketarima...:) Ne morate nagadjati previse, ankete i sluze da se pojedinacno iskustvo pretvori u neku vrstu statistike.....Mada nemam nista s tim:)

[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

5

Citirano

Ne morate nagadjati previse, ankete i sluze da se pojedinacno iskustvo pretvori u neku vrstu statistike.....Mada nemam nista s tim

Da, ali... postoji razlika između anketnog pitanja:
-da li ustajete noću i jedete pekmez u špaizu
i pitanja:
- da li vašeg komšije tašta ustaje noću i jede pekmez u špaizu. U ovom drugom slučaju samo možeš da nagađaš, i statistika koju ćeš tako dobit ne znači puno (bar meni)

i ... bode mi oči

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

• Poruku poslati

6

bez citata...:)

Ako žeilte baš da nagađamo, da vidimo dokle ćemo doći....Anketa mi ne smeta zbog samog pitanja kao što rekoh, jer mislim da svako od nas ima pravo na lični utisak, pogotovo ako se radi o pojavi koja ljudskom rodu (ovdje se zasad govori samo o ženskom polu,..bez ali..) nije strana. Tako sam je ja razumjela, i tako sam i odgovorila. Što se tiče shvatanja vjernosti, tu sam bila sasvim jasna.
Statistika je odličan pokazatelj, može zaista i poslužiti u proučavanju raznih društvenih pojava, ako naravno znate da tumačite rezultate dobijene njezinim metodama. Da li će neki statistički podatak nekom nešto i značiti, zavisi...prvo, od toga ko koristi rezultate dobijene statističkim metodama.
Tako, dakle, pitanje ne mogu shvatiti na taj način nikako (na primjeru pekmeza) niti ga konkretno primjeniti na određenu osobu ili grupu jedinki. Da je pitanje glasilo: Žene u Francuskoj su uglavnom vjerne?!, onda ne bih odgovarala..
Toliko...

Moj savjet nježnijem polu: Ne varajte!

A o pekmezu..Znaš kako...Fale palačinke i gozba je tu.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

7

Citirano

A o pekmezu..Znaš kako...Fale palacinke i gozba je tu.

To važi za tebe ili za taštu tvojeg komšije??? :D :D :D

Šalu na stranu, ne znam da li smo se razumeli...
Ja samo kažem da bi pitanje u anketi trebalo preformulisati.... npr. ovako:

Da li bi prevarili voljenu osobu???

Na taj način, pitanje bi podjednako bilo upućeno i "jačem" i "lepšem" polu, a s druge strane, nagađanje bi se svelo na najmanju moguću meru... ovako, svako od vas ko odgovori ... nagađa.

i ... bode mi oči

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 21. Novembar 2002

\"Ko dobar dan...\"

Amerikanci vole istraživanja, a na meti njihovih ispitivača našla se i nevjera. Najviše se preljuba dogodi na radnome mjestu. Polovina Amerikanki i Amerikanaca vara svoje supružnike. Iscrpnije...

Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 25. Novembar 2002

Ja lichno..nemam nishta protiv QUICK-ija :D
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 25. Novembar 2002

Ne vidoh Mikov sine da iko ovde postavi pitanje da li ko ima sta ZA ili PROTIV Quickija.

Molim te da se uzdrzis od suvisnih komentara na forumu.

"Ispeci pa reci"
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

11

Utorak, 26. Novembar 2002

Citirano

Orginalno od PAUK_
Amerikanci vole istraživanja, a na meti njihovih ispitivača našla se i nevjera. Najviše se preljuba dogodi na radnome mjestu. Polovina Amerikanki i Amerikanaca vara svoje supružnike. Iscrpnije...

Ja mislim gdine Administrator da se ovde radi o quickiju, ili ?
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

12

Subota, 30. Novembar 2002

Jeste li znali da je 37.56% statistika potpuno nepotrebno? :D :D :D :D :D

i ... bode mi oči

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

13

Subota, 30. Novembar 2002

he he jaka tema

Dokle god zena ima omiljenog Pevacha, Glumca itd...
Postoji sansa za preljubom. Jer sta ce bit ako ona konacno sretne osobu koju je imala ko nekog mediskog fan-a (load quick game) :) zene su chudo
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 01. Decembar 2002

Jeste gledali film "Unfaithfull". Ricard Gir, Diana Lane.
Motiv preljube razvijen u pentrahilje ;)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

• Poruku poslati

15

Srijeda, 04. Decembar 2002

Ankete, ankete...

Što se samih anketa tiče, a probala sam ih tražiti na raznim sajtovima (u onih 37.56% anketa koje i nečemu mogu poslužiti ;) ), naišla sam na ženski sajt na kome, na pitanje ankete "Da li ste vjerni?" njih 65,1% je odgovorilo sa da, a 34,9% je dalo negativan odgovor. Eto, tako stoje stvari sa ženskim nevjerstvom, mislim postojanjem ili (ne)priznavanjem istog. Ipak je daleko od nagađanja, znači ostaje samo pitanje iskrenosti...Ali da ne skrećem sa teme...

Samo nevjerstvo je zaista široka tema. Mislim da je žensko nevjerstvo opasnije, ali svakako se uvijek više osuđuje od muškog. Kako god...Omiljene stvari, tipa likova i glumaca, koje svi mi imamo idealizovane na neki način u glavi, nikako nisu ozbiljna prijetnja u varanju, tako da je nepotrebno na taj način razmišljati, prije svega što je vjerovatnoća nečeg takvog zaista mala, dalje, kao i sve idealizovano vrlo brzo postajete svjesni svih svojih iluzija i na kraju, motivi ženske prevare ipak nisu toliko plitki... :)

Sa druge strane, pitanje "Da li bi prevarili voljenu osobu", po meni je suvišno jer ako već dođete u takvu dilemu onda vaša osoba očito nije dovoljno voljena.

P.S. Pekmez nekako najbolje ide sa palačinkama i mislim da većina dijeli moje mišljenje. Zar ne? ;) :)

16

Srijeda, 04. Decembar 2002

Citirano

Pitanje "Da li bi prevarili voljenu osobu", po meni je suvišno jer ako već dođete u takvu dilemu onda vaša osoba očito nije dovoljno voljena.

Maleccka postovanje za ovo. Necu ni da dodajem ni da oduzimam, to je ono sto i ja mislim.. ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

17

Petak, 21. Oktobar 2005

Pazi 40 % glasaca misli da zene nisu vjerne? X(
Zbunjena sam.Ne mogu da vjerujem da ih ima 40%!!!!Ocekivala sam mnogo manju cifru!
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks